Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
bazyl #815064 28/12/2006 08:44
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Samo noszenie noza nie jest przestępstwem, powiesz że to nóż turystyczny:P
A co do kija to jest to sprzęt sportowy. Mój kolega wozi w aucie kij i piłke do baseballa oczywiscie wszystko orginalne z USA:P to taki sam zestaw jak rakieta do tenisa z piłką:D
A co gazu to niewiem, ale po użyciu na człowieku chyba można mieć problemy.

Ale jedno wiem; jak ktoś chciałby mi zrobic krzywde to bym sie nie zastanawiał co mi mogą zrobic za uzycie takich zabawek tylko ich użył w obronie własnej ( może dla sądu czynnik łagodzący potem tongue )

Bonus: Unibet
superges #815114 28/12/2006 09:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
kurde na bank to nie jest przestępstwo :] bo kiedyś z 2 lata temu w Polityce czytałem o tych wszystkich kastetach,motylach, nożach sprężynowych i co najciekawsze nawet maczete możesz nosić przy sobie a jakiejś procy nie bo trzeba mieć na nia pozwolenie lol pamiętam to i utkwiło mi w pamieci :] że maczete można mieć przy sobie a procy nie( oczywiście nie chodzi tu o proce z kijka i gumy do gaci):]

rybek #815199 28/12/2006 11:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Originally Posted by rybek
kurde na bank to nie jest przestępstwo :] bo kiedyś z 2 lata temu w Polityce czytałem o tych wszystkich kastetach,motylach, nożach sprężynowych i co najciekawsze nawet maczete możesz nosić przy sobie a jakiejś procy nie bo trzeba mieć na nia pozwolenie lol pamiętam to i utkwiło mi w pamieci :] że maczete można mieć przy sobie a procy nie( oczywiście nie chodzi tu o proce z kijka i gumy do gaci):]


W naszym kraju wszystkie kodeksy zmieniają się co chwile, więc Twoje informacje mogą być już nie na czasie wink

pszek #815234 28/12/2006 11:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
noz mozesz nosic

ale jak tym nozem broniac sie kogos zabijesz to nie bedzie to obrona wlasna bo zaklada sie ze biorac noz ze soba idziesz na bojke


tlumaczyl mi to kiedys znajomy ktory jest kierowca w autobusie miejskim, jesli ma w kabinie noz i sie nim obroni to nie jest to obrona wlasna, natomiast jesli zabije kogos np. kawalkiem meatalu ktory moze byc czescia autobusu (np. rurka metalowa) to jest to samoobrona

ajdam #815287 28/12/2006 12:30
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
W naszym kraju przepisy jedno, a realia drugie. Koles miał do obrony itp , szedl po ulicy i jak to policja powiedziala "kontrola prewenzyjna" i nic neizdalo gadanie, ze do obrony tylko na dolek i pare godzinek tam spedzil.....

Pierniczek #815424 28/12/2006 14:59
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Pierniczek
bcn1899 dobrze napisał. Nóż nie jest nielegalny ale zawsze moze trafić sie jakiś pan z policji, któremu w nocy miał problemy z erekcją i bedzie chciał sobie odreagowac na Tobie i zawiezie Cię na komendę, pobiorą Ci odciski, albo walna grzywnę. Tak czy owak na co komu nóz...ja np bałbym się użyć noża, bo mógłbym kogoś zabić. Chociaż poszpanować zawsze można i jak sie takim motylkiem trochę pomacha to przeciwnik od razu czuje respekt...pzdr piwo
pomachac to ja moge fiutkiem i tez poczuje respekt tongue
o odciski nie mam sie co martwic bo policja moje juz ma.
nie chodzi mi o machanie nozem bo jak kolega dobrze powiedzial jest to dla pizd...

ajdam #815442 28/12/2006 15:23
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Originally Posted by ajdam
noz mozesz nosic

ale jak tym nozem broniac sie kogos zabijesz to nie bedzie to obrona wlasna bo zaklada sie ze biorac noz ze soba idziesz na bojke


tlumaczyl mi to kiedys znajomy ktory jest kierowca w autobusie miejskim, jesli ma w kabinie noz i sie nim obroni to nie jest to obrona wlasna, natomiast jesli zabije kogos np. kawalkiem meatalu ktory moze byc czescia autobusu (np. rurka metalowa) to jest to samoobrona

I tak komuś bym wolał zrobić krzywde nize żeby on mi:D

Pierniczek #817223 29/12/2006 11:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
Originally Posted by Pierniczek
bcn1899 dobrze napisał. Nóż nie jest nielegalny ale zawsze moze trafić sie jakiś pan z policji, któremu w nocy miał problemy z erekcją i bedzie chciał sobie odreagowac na Tobie i zawiezie Cię na komendę, pobiorą Ci odciski, albo walna grzywnę. Tak czy owak na co komu nóz...ja np bałbym się użyć noża, bo mógłbym kogoś zabić. Chociaż poszpanować zawsze można i jak sie takim motylkiem trochę pomacha to przeciwnik od razu czuje respekt...pzdr piwo
mysle ze jak sie pomacha motylkiem to jest sie frajerem bardziej

Kuba88 #817255 29/12/2006 12:02
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
respekt to mozna czuc do czlowieka, ktory wyglada na zwyklego, a pare zdan znaczy wiecej niz 10 miesniakow z kosami...

Azzaro #817528 29/12/2006 15:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
A jak to jest z długością noża... bo cośtam mi sieobiło o jakiejś długości opstrza do 10 cm lub 12 cm tylko nie wiem jakie to ma znaczenie. Może coś ktoś przybliżyć na ten temat ?

vegos00 #818171 29/12/2006 18:49
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
O ile wiem to długoś ostrza ma znaczenie tylko i wyłącznie przy nazwie narzędzia. Do 12 cm jest chyba nóż, a powyżej to już chyba sztylet ale nie jestem tego pewny w 100%...później postaram się dowiedzieć. pzdr piwo

Pierniczek #818573 29/12/2006 21:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
ja slyszalem ze3 do 10cm lub dlugosci dloni

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, $-man, aker, forty, ANZELMO, JelineK), 1,822 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,722
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1