Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#865896 16/01/2007 09:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Mam taki malutki problem jestem posiadaczem zlacza internetowego i dziele je z inna osoba . W niedawnym czasie zauwazylem ze dana osoba leci sobie w kulki i sciaga caly czas przy cyzm blokuje mi lacze. Nie chce w sposob perfidny wylaczyc jej wtyczki .

Sa mzoe jakies programy do monitorowania sieci czy cos takiego prosze o pomoc!!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
Rozwiązanie sprawdzone i działające bardzo przyzwoicie:
Linux + HTB + odpowiednie skrypty

Łącze dzielone jest dynamicznie pośród poszczególnych userów, zależnie od zapotrzebowań

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
hehe niestyety wole obyc sie bez linuxa

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
NET limiter i wszystko jasne smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Niestety musialy b ydo tego dwie osoby sie zastosowac a watpie w to mysle o czyms takim jak grzebaniu komus po komputerze i wylanczanie no danego programu

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Sam mam taką samą sytuacje i z tego co sie dowiadywałem a cośtam grzebałem na jakiś forach itp to jedyne porządne rozwiązanie to właśnie linux, niestety tesz nie miałem ochoty sie z tym bawić. Podobno można jeszcze kupić odpowiedni router z jusz wgranym oprogramowanie służącym do tego celu ale jak wiadomo jest odpowiednio droższy.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
E tam nie wierze ze nie ma jakiegos programiku ktory rejestruje siec i nie mozna bawic sie kogos komputerem .

Tyle osob tu zaglada a nikt nic nie wiem ? ??

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
idz do sasiada i powiedz mu że jak jeszcze raz będzie ściągał pornosy z torrenta to poprzecinasz mu kable laugh albo najlepiej napisz to i wydrukuj na jego drukarce laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
kiedyś był taki program "netbus", dzięki któremu można było dużo zrobić z innym kompem. podsyłało się mini grę i ona coś tam zmieniała i można się było bawić. włącznie z otwieraniem cd-romu. sam padłem ofiarą tego programu wink

Możesz też zacząć go "straszyć" przez "posłańca", o ile nie ma jej zablokowanej. Poszukaj w necie jak wysyłać wiadomości za pomocą tej usługi wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by odgdog
kiedyś był taki program "netbus", dzięki któremu można było dużo zrobić z innym kompem. podsyłało się mini grę i ona coś tam zmieniała i można się było bawić. włącznie z otwieraniem cd-romu. sam padłem ofiarą tego programu wink

Możesz też zacząć go "straszyć" przez "posłańca", o ile nie ma jej zablokowanej. Poszukaj w necie jak wysyłać wiadomości za pomocą tej usługi wink

trojan i musisz najpierw plik mu wyslac i on nie moze miec antyvira bo chyba wykryje

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
faktycznie. teraz to się nazywa trojan. ja miałem z tym kontakty w gdzieś w latach 98-99

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
POmocy !!!! nie idzie juz wytrzymac tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Tak ale wy mówicie o trojanach... a to troche całkiem inna bajka => Tesz mi sie nie chciało wieżyć że nie ma takiego programu a jednak =>

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Hahaha a jednak cos znalazlem moze odlanczac komputer z sieci i tyle i tej osobie net nie chodzi bez wyciagania wtyczki

program nazywa sie netcut

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
po co od razu odcinać, jak są bardziej "humanitarne" sposoby (czyt. dynamiczny podział łącza) i na prawdę zaawansowanie w linuxie nie jest tu potrzebne tongue
Można ściągnąć np. dystrybucję BrazilFW, który mieści się na dyskietce i od razu ma paczkę QOS (HTB+skrypty) i wymaga tylko konfiguracji (z poziomu WWW) lub NND, do którego można również ściągnąć paczkę bardzo podobną do QOS, niestety konfiguracja już nie jest z poziomu WWW, tylko iście linuxowa tongue

Polecam jednak przekonać się do tego rozwiązania, bo jest chyba jedyne laugh


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,294 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,209
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1