|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Mam taki malutki problem jestem posiadaczem zlacza internetowego i dziele je z inna osoba . W niedawnym czasie zauwazylem ze dana osoba leci sobie w kulki i sciaga caly czas przy cyzm blokuje mi lacze. Nie chce w sposob perfidny wylaczyc jej wtyczki .
Sa mzoe jakies programy do monitorowania sieci czy cos takiego prosze o pomoc!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921 |
Rozwiązanie sprawdzone i działające bardzo przyzwoicie: Linux + HTB + odpowiednie skrypty
Łącze dzielone jest dynamicznie pośród poszczególnych userów, zależnie od zapotrzebowań
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
hehe niestyety wole obyc sie bez linuxa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
NET limiter i wszystko jasne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Niestety musialy b ydo tego dwie osoby sie zastosowac a watpie w to mysle o czyms takim jak grzebaniu komus po komputerze i wylanczanie no danego programu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Sam mam taką samą sytuacje i z tego co sie dowiadywałem a cośtam grzebałem na jakiś forach itp to jedyne porządne rozwiązanie to właśnie linux, niestety tesz nie miałem ochoty sie z tym bawić. Podobno można jeszcze kupić odpowiedni router z jusz wgranym oprogramowanie służącym do tego celu ale jak wiadomo jest odpowiednio droższy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
E tam nie wierze ze nie ma jakiegos programiku ktory rejestruje siec i nie mozna bawic sie kogos komputerem .
Tyle osob tu zaglada a nikt nic nie wiem ? ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
idz do sasiada i powiedz mu że jak jeszcze raz będzie ściągał pornosy z torrenta to poprzecinasz mu kable  albo najlepiej napisz to i wydrukuj na jego drukarce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
kiedyś był taki program "netbus", dzięki któremu można było dużo zrobić z innym kompem. podsyłało się mini grę i ona coś tam zmieniała i można się było bawić. włącznie z otwieraniem cd-romu. sam padłem ofiarą tego programu  Możesz też zacząć go "straszyć" przez "posłańca", o ile nie ma jej zablokowanej. Poszukaj w necie jak wysyłać wiadomości za pomocą tej usługi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
kiedyś był taki program "netbus", dzięki któremu można było dużo zrobić z innym kompem. podsyłało się mini grę i ona coś tam zmieniała i można się było bawić. włącznie z otwieraniem cd-romu. sam padłem ofiarą tego programu  Możesz też zacząć go "straszyć" przez "posłańca", o ile nie ma jej zablokowanej. Poszukaj w necie jak wysyłać wiadomości za pomocą tej usługi  trojan i musisz najpierw plik mu wyslac i on nie moze miec antyvira bo chyba wykryje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
faktycznie. teraz to się nazywa trojan. ja miałem z tym kontakty w gdzieś w latach 98-99
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
POmocy !!!! nie idzie juz wytrzymac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Tak ale wy mówicie o trojanach... a to troche całkiem inna bajka => Tesz mi sie nie chciało wieżyć że nie ma takiego programu a jednak =>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Hahaha a jednak cos znalazlem moze odlanczac komputer z sieci i tyle i tej osobie net nie chodzi bez wyciagania wtyczki
program nazywa sie netcut
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921 |
po co od razu odcinać, jak są bardziej "humanitarne" sposoby (czyt. dynamiczny podział łącza) i na prawdę zaawansowanie w linuxie nie jest tu potrzebne  Można ściągnąć np. dystrybucję BrazilFW, który mieści się na dyskietce i od razu ma paczkę QOS (HTB+skrypty) i wymaga tylko konfiguracji (z poziomu WWW) lub NND, do którego można również ściągnąć paczkę bardzo podobną do QOS, niestety konfiguracja już nie jest z poziomu WWW, tylko iście linuxowa  Polecam jednak przekonać się do tego rozwiązania, bo jest chyba jedyne 
|
|
|
Link skopiowany do schowka