Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#865896 16/01/2007 09:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Mam taki malutki problem jestem posiadaczem zlacza internetowego i dziele je z inna osoba . W niedawnym czasie zauwazylem ze dana osoba leci sobie w kulki i sciaga caly czas przy cyzm blokuje mi lacze. Nie chce w sposob perfidny wylaczyc jej wtyczki .

Sa mzoe jakies programy do monitorowania sieci czy cos takiego prosze o pomoc!!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
Rozwiązanie sprawdzone i działające bardzo przyzwoicie:
Linux + HTB + odpowiednie skrypty

Łącze dzielone jest dynamicznie pośród poszczególnych userów, zależnie od zapotrzebowań

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
hehe niestyety wole obyc sie bez linuxa

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
NET limiter i wszystko jasne smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Niestety musialy b ydo tego dwie osoby sie zastosowac a watpie w to mysle o czyms takim jak grzebaniu komus po komputerze i wylanczanie no danego programu

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Sam mam taką samą sytuacje i z tego co sie dowiadywałem a cośtam grzebałem na jakiś forach itp to jedyne porządne rozwiązanie to właśnie linux, niestety tesz nie miałem ochoty sie z tym bawić. Podobno można jeszcze kupić odpowiedni router z jusz wgranym oprogramowanie służącym do tego celu ale jak wiadomo jest odpowiednio droższy.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
E tam nie wierze ze nie ma jakiegos programiku ktory rejestruje siec i nie mozna bawic sie kogos komputerem .

Tyle osob tu zaglada a nikt nic nie wiem ? ??

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
idz do sasiada i powiedz mu że jak jeszcze raz będzie ściągał pornosy z torrenta to poprzecinasz mu kable laugh albo najlepiej napisz to i wydrukuj na jego drukarce laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
kiedyś był taki program "netbus", dzięki któremu można było dużo zrobić z innym kompem. podsyłało się mini grę i ona coś tam zmieniała i można się było bawić. włącznie z otwieraniem cd-romu. sam padłem ofiarą tego programu wink

Możesz też zacząć go "straszyć" przez "posłańca", o ile nie ma jej zablokowanej. Poszukaj w necie jak wysyłać wiadomości za pomocą tej usługi wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by odgdog
kiedyś był taki program "netbus", dzięki któremu można było dużo zrobić z innym kompem. podsyłało się mini grę i ona coś tam zmieniała i można się było bawić. włącznie z otwieraniem cd-romu. sam padłem ofiarą tego programu wink

Możesz też zacząć go "straszyć" przez "posłańca", o ile nie ma jej zablokowanej. Poszukaj w necie jak wysyłać wiadomości za pomocą tej usługi wink

trojan i musisz najpierw plik mu wyslac i on nie moze miec antyvira bo chyba wykryje

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
faktycznie. teraz to się nazywa trojan. ja miałem z tym kontakty w gdzieś w latach 98-99

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
POmocy !!!! nie idzie juz wytrzymac tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Tak ale wy mówicie o trojanach... a to troche całkiem inna bajka => Tesz mi sie nie chciało wieżyć że nie ma takiego programu a jednak =>

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Hahaha a jednak cos znalazlem moze odlanczac komputer z sieci i tyle i tej osobie net nie chodzi bez wyciagania wtyczki

program nazywa sie netcut

Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
po co od razu odcinać, jak są bardziej "humanitarne" sposoby (czyt. dynamiczny podział łącza) i na prawdę zaawansowanie w linuxie nie jest tu potrzebne tongue
Można ściągnąć np. dystrybucję BrazilFW, który mieści się na dyskietce i od razu ma paczkę QOS (HTB+skrypty) i wymaga tylko konfiguracji (z poziomu WWW) lub NND, do którego można również ściągnąć paczkę bardzo podobną do QOS, niestety konfiguracja już nie jest z poziomu WWW, tylko iście linuxowa tongue

Polecam jednak przekonać się do tego rozwiązania, bo jest chyba jedyne laugh


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, rymoholik, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,575 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1