|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie klikac na przyszlosc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681 |
to juz wiem! a teraz co? bo po formacie juz nie kikalem i nadal ten wirus
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To chyba samo po jakims czasie przestaje, nie wiem nie mialem, ale ktos juz lapnal z forum to poszukaj w tematach o gg
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681 |
ok dzieki..ale czy minie  moj kumpel mi jzu przesyla ponad miesiac 10 razy na dzien:D 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hehe, zawsze mozesz zmienic nr gg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
|
|
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325 |
to sie dzieje tylko podczas nagrywania?? moze ci sie procesor grzeje czasami (bardzo rzadko) dzieje sie to w innych przypadkach, podczas nagrywania standart tylko mozna obstawiac  po jakim czasie zresetuje. Na moje nieszczescie jeszcze nigdy nie doszedl do konca, nawet podczas nagrywania nie za dlugich filmikow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Na kompie zakutualizowal sie IE jest ten nowy teraz, z ciekawosci wlaczylem i przegladarka sie zwiesila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Mam problem z Quick time. Nie chce sie uruchomic. Odinstalowalem, sciagalem inne wersje i to samo. w koncu wyskoczyl blad: [ Linked Image] jak to naprawic panowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Kylo - Something is wrong with Q installation and the control panel extension. Did you install the I.E. or Mozilla/Netscape plugin? Would recommend uninstall/clean install of Quicktime Alternative or use Quicktime.
Just make sure you are not using multiple versions and you have sufficient rights and permission to fix the problem. Many companies disallow multimedia streaming or restriction in effect on their browsers and have their own System administration or tech department to fix these problems.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Nie mam problemu z wyswietlaniem plikow Quick time w internecie, a jedynie na dysku. Probowalem takze wgrywac real alternative, lecz nie poskutkowalo.
Dzieki za zainteresowanie. Chodzilo mi jedynie o obejrzenie kilku filmikow w formacie 3gp. Sciagnalem konwerter 3gp to avi i juz sie tym nie przejmuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
witam mam windowsa z sp2 ale plyta nie ma automatycznego bota tylko same pliki instalacyjne i po formacie wlozona do czystego kompa sama sie nie uruchamia , nawet jesli daje 1st device cdrom:/ w jaki sposob uruchmoic instalatora????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Z innej płyty... Możesz spróbować jeszcze z dosa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
witam mam windowsa z sp2 ale plyta nie ma automatycznego bota tylko same pliki instalacyjne i po formacie wlozona do czystego kompa sama sie nie uruchamia , nawet jesli daje 1st device cdrom:/ w jaki sposob uruchmoic instalatora???? Sproboj zaraz przy uruchomieniu przytrzymac F8.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
brakuje mi kodeka to odtwarzania mp4, gdy wlacze format filmu mp4 mam glos ale nie mam obrazu, mam na kompie zainstalowany uniwersalny kodek Kaaza Lite Codek 282f ale mp4 nie obsluguje mam tylko sam glos bez obrazu!! kto zna jakis kodek do mp4??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
dzieki Kylo juz wszystko gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Witam, mam problem: za kazdym razem, gdy odpalam mój komputer (nie jest młody, bo z roku 2002) czas ustawia sie na rok 2002, 12 stycznia godzina 00:00. Jest to wkurzające. Jeszcze straciłem dźwięk w kompie i wyskakuje mi, że nie moze znalezc karty muzycznej, sterowniki tez nie chcą sie zainstalować. Dodam, że mam system operacyjny Windows 98, mam równiez XP na drugiej partycji, ale ten w ogóle nie chce się uruchomić. Proszę o rade. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
co do ustawień czasu i daty...wymień baterię na płycie głównej..prawdopodobnie to jest taka "tabletka" CR2032 koszt jakies 4-5 zeta i powinno pomóc
z kartą to nei wiem ale może wyjmij i przeczyśc styki..mogło się kurzu napchać i dlatego nei widzi karty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
co do ustawień czasu i daty...wymień baterię na płycie głównej..prawdopodobnie to jest taka "tabletka" CR2032 koszt jakies 4-5 zeta i powinno pomóc
z kartą to nei wiem ale może wyjmij i przeczyśc styki..mogło się kurzu napchać i dlatego nei widzi karty... własnie zapomnialem napisac o tej baterii, tez to podejzewałem, ale wymieniałem chyba w listopadzie na nową. ale faktycznie od tej baterii sie data przestawia. dzieki za pomoc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|