Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie klikac na przyszlosc smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
to juz wiem!
a teraz co?
bo po formacie juz nie kikalem i nadal ten wirus

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To chyba samo po jakims czasie przestaje, nie wiem nie mialem, ale ktos juz lapnal z forum to poszukaj w tematach o gg

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
ok dzieki..ale czy minie laugh
moj kumpel mi jzu przesyla ponad miesiac 10 razy na dzien:D laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Hehe, zawsze mozesz zmienic nr gg wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681

Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
a.k.a. "croydoncabman"
a.k.a. "croydoncabman"
Dołączył: Jul 2002
Posty: 2,325
Originally Posted by Dziabor
to sie dzieje tylko podczas nagrywania?? moze ci sie procesor grzeje


czasami (bardzo rzadko) dzieje sie to w innych przypadkach, podczas nagrywania standart tylko mozna obstawiac smile po jakim czasie zresetuje. Na moje nieszczescie jeszcze nigdy nie doszedl do konca, nawet podczas nagrywania nie za dlugich filmikow...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Na kompie zakutualizowal sie IE jest ten nowy teraz, z ciekawosci wlaczylem i przegladarka sie zwiesila wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Mam problem z Quick time. Nie chce sie uruchomic. Odinstalowalem, sciagalem inne wersje i to samo. w koncu wyskoczyl blad:

[Linked Image]

jak to naprawic panowie?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Kylo - Something is wrong with Q installation and the control panel extension. Did you install the I.E. or Mozilla/Netscape plugin? Would recommend uninstall/clean install of Quicktime Alternative or use Quicktime.

Just make sure you are not using multiple versions and you have sufficient rights and permission to fix the problem. Many companies disallow multimedia streaming or restriction in effect on their browsers and have their own System administration or tech department to fix these problems.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Nie mam problemu z wyswietlaniem plikow Quick time w internecie, a jedynie na dysku. Probowalem takze wgrywac real alternative, lecz nie poskutkowalo.

Dzieki za zainteresowanie. Chodzilo mi jedynie o obejrzenie kilku filmikow w formacie 3gp. Sciagnalem konwerter 3gp to avi i juz sie tym nie przejmuje.


Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
witam mam windowsa z sp2 ale plyta nie ma automatycznego bota tylko same pliki instalacyjne i po formacie wlozona do czystego kompa sama sie nie uruchamia , nawet jesli daje 1st device cdrom:/ w jaki sposob uruchmoic instalatora????

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Z innej płyty...
Możesz spróbować jeszcze z dosa.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Azzaro
witam mam windowsa z sp2 ale plyta nie ma automatycznego bota tylko same pliki instalacyjne i po formacie wlozona do czystego kompa sama sie nie uruchamia , nawet jesli daje 1st device cdrom:/ w jaki sposob uruchmoic instalatora????

Sproboj zaraz przy uruchomieniu przytrzymac F8.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
brakuje mi kodeka to odtwarzania mp4, gdy wlacze format filmu mp4 mam glos ale nie mam obrazu, mam na kompie zainstalowany uniwersalny kodek Kaaza Lite Codek 282f ale mp4 nie obsluguje mam tylko sam glos bez obrazu!! kto zna jakis kodek do mp4??

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Dziabor
brakuje mi kodeka to odtwarzania mp4, gdy wlacze format filmu mp4 mam glos ale nie mam obrazu, mam na kompie zainstalowany uniwersalny kodek Kaaza Lite Codek 282f ale mp4 nie obsluguje mam tylko sam glos bez obrazu!! kto zna jakis kodek do mp4??

http://www.zoom.idg.pl/ftp/pc_3686/Kodek%20XviD%20MPEG-4%201.0.1.html

Jesli nie wywal K-lite i zainstaluj kozaka http://www.free-codecs.com/download/K_Lite_Mega_Codec_Pack.htm smile

Mialem problem z cichym lektorem i pomoglo.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
dzieki Kylo juz wszystko gra piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Witam, mam problem: za kazdym razem, gdy odpalam mój komputer (nie jest młody, bo z roku 2002) czas ustawia sie na rok 2002, 12 stycznia godzina 00:00. Jest to wkurzające. Jeszcze straciłem dźwięk w kompie i wyskakuje mi, że nie moze znalezc karty muzycznej, sterowniki tez nie chcą sie zainstalować. Dodam, że mam system operacyjny Windows 98, mam równiez XP na drugiej partycji, ale ten w ogóle nie chce się uruchomić. Proszę o rade. Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
co do ustawień czasu i daty...wymień baterię na płycie głównej..prawdopodobnie to jest taka "tabletka" CR2032 koszt jakies 4-5 zeta i powinno pomóc

z kartą to nei wiem ale może wyjmij i przeczyśc styki..mogło się kurzu napchać i dlatego nei widzi karty...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Originally Posted by KeeP
co do ustawień czasu i daty...wymień baterię na płycie głównej..prawdopodobnie to jest taka "tabletka" CR2032 koszt jakies 4-5 zeta i powinno pomóc

z kartą to nei wiem ale może wyjmij i przeczyśc styki..mogło się kurzu napchać i dlatego nei widzi karty...

własnie zapomnialem napisac o tej baterii, tez to podejzewałem, ale wymieniałem chyba w listopadzie na nową. ale faktycznie od tej baterii sie data przestawia. dzieki za pomoc

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, $-man, rymoholik, burbon), 2,711 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1