|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965 |
Kupie kaske na MB w zamian za karte doładowującą każdej sieci... Oczywiście, promocja -20%  Karte 20zł - sprzedaje za 16zł itd. Mogę wysyłać kod pierwszy... Pozdrawiam i zaprzaszam na priv oraz GG: 8978608. Udane wymiany m.in z: Krupierem, Slovikiem, Bursztykiem, Dadycool'em...  Czekam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
mam 120 euro na netellerze - moge wplacac jako drugi (tylko niektorym osoba).. w zamian oczekuje mBank, MB.. moj nr gg 2079229
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
a ja od siebie dodam tylko zeby BARDZO uwazac na uzytkownikow ktorzy maja konta od niedawna to taka podstawowa zasada ktorej wszyscy powinni pilnowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
Ponizej 20 euro nie wymieniam sie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Sprzedam MB. Mam inteligo i mBank. Minimum 300zł (i tej zasady sie trzymam). Ze jestem zweryfikowany itd juz wiecie.
ŁKS Łódź :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
Sprzedam mb i nt. Moj bank Inteligo. Wiele udanych wymian rowniez w tym temacie. gg: 733252
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32 |
Jak Zawsze WZOROWA Wymiana z Uzytkownikiem " dymeczek " na Kwote 45 PLN Polecam tego uzytkownika !! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Sprzedam MB. Mam inteligo i mBank. Minimum 300zł (i tej zasady sie trzymam). Ze jestem zweryfikowany itd juz wiecie.
ŁKS Łódź :-) Zapomnialem dodac: moje GG-2404567
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
Jak Zawsze WZOROWA Wymiana z Uzytkownikiem " dymeczek " na Kwote 45 PLN Polecam tego uzytkownika !!  nic dodac nic ujac kolejna jak zwykle udana wymiana tym razem z uzytkownikiem GoNzAlEs nadal posiadam srodki na mb i nt gg: 733252
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
kupie 50 PLN na MB. Płace Mbankiem. GG obok
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32 |
Udana Wymiana z Uzytkownkiem " MURYN " Wplacil mi Pierwszy 50 PLN zreszta juz wczesniej pomogl mi kilkakrotnie za co wiem ze mozna mu zaufac  Dzieki !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Udana Wymiana z Uzytkownkiem " MURYN " Wplacil mi Pierwszy 50 PLN zreszta juz wczesniej pomogl mi kilkakrotnie za co wiem ze mozna mu zaufac  Dzieki ! Potwierdzam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Sprzedam MB 6780633 w zamian inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
szprzedam MB w zamian za INTELIGO okolo 200zł. 2381889 bede od okolo 17-30 - 18.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32 |
Sprzedam Środki z MoneyBookers
Pierwszy nie Wplacam Chyba ze juz Sie z Toba Wymienialem badz Uznam ze mozna Ci zaufac ( Jestes na Liscie Kaciastego , Jestes od Dawna na Forum z Spora Iloscia Postow )
Przyjmuje tylko MBANK
Kontakt GG ( Pod Nickiem ) i Priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Jak ktos pilnie chce sie pozbyc srodkow z mb to moge wziac na skup  gg 7995932 pozdr0 P!T3R
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Kupie 100zl na mb, place mbank. Jako drugi, chyba ze ktos zweryfikowany, albo uznam ze pewny  gg: 3536564
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Posiadam 350 zlotych na moneybookers, wymienie na mbank, zweryfikowany na stronie kanciastego, duzo wymian za soba wiec wplacam drugi. gg 5229938
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Posiadam 350 zlotych na moneybookers, wymienie na mbank, zweryfikowany na stronie kanciastego, duzo wymian za soba wiec wplacam drugi. gg 5229938 udana wymiana, polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Posiadam 350 zlotych na moneybookers, wymienie na mbank, zweryfikowany na stronie kanciastego, duzo wymian za soba wiec wplacam drugi. gg 5229938 udana wymiana, polecam  Potwierdzam, szybko i bezproblemowo. Posiadam jeszcze 250 zlotych na mb, tylko bede dopiero kolo 21.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|