Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 31 1 2 6 7 8 9 10 30 31
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
_
Pooh-Bah
Pooh-Bah
_ Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,965
Kupie kaske na MB w zamian za karte doładowującą każdej sieci... Oczywiście, promocja -20% wink Karte 20zł - sprzedaje za 16zł itd. Mogę wysyłać kod pierwszy... Pozdrawiam i zaprzaszam na priv oraz GG: 8978608. Udane wymiany m.in z: Krupierem, Slovikiem, Bursztykiem, Dadycool'em... piwo Czekam...

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
mam 120 euro na netellerze - moge wplacac jako drugi (tylko niektorym osoba).. w zamian oczekuje mBank, MB.. moj nr gg 2079229

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
a ja od siebie dodam tylko zeby BARDZO uwazac na uzytkownikow ktorzy maja konta od niedawna
to taka podstawowa zasada ktorej wszyscy powinni pilnowac

Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
Ponizej 20 euro nie wymieniam sie!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Sprzedam MB. Mam inteligo i mBank. Minimum 300zł (i tej zasady sie trzymam). Ze jestem zweryfikowany itd juz wiecie.


ŁKS Łódź :-)

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Sprzedam mb i nt. Moj bank Inteligo. Wiele udanych wymian rowniez w tym temacie. gg: 733252

Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
Jak Zawsze WZOROWA Wymiana z Uzytkownikiem " dymeczek " na Kwote 45 PLN

Polecam tego uzytkownika !! piwo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Originally Posted by Michauek
Sprzedam MB. Mam inteligo i mBank. Minimum 300zł (i tej zasady sie trzymam). Ze jestem zweryfikowany itd juz wiecie.


ŁKS Łódź :-)

Zapomnialem dodac: moje GG-2404567

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
Originally Posted by GoNzAlEs
Jak Zawsze WZOROWA Wymiana z Uzytkownikiem " dymeczek " na Kwote 45 PLN

Polecam tego uzytkownika !! piwo


nic dodac nic ujac kolejna jak zwykle udana wymiana tym razem z uzytkownikiem GoNzAlEs

nadal posiadam srodki na mb i nt gg: 733252

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by MURYN
Originally Posted by MURYN
kupie 50 PLN na MB. Płace Mbankiem. GG obok

Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
Udana Wymiana z Uzytkownkiem " MURYN " Wplacil mi Pierwszy 50 PLN zreszta juz wczesniej pomogl mi kilkakrotnie za co wiem ze mozna mu zaufac piwo

Dzieki !

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by GoNzAlEs
Udana Wymiana z Uzytkownkiem " MURYN " Wplacil mi Pierwszy 50 PLN zreszta juz wczesniej pomogl mi kilkakrotnie za co wiem ze mozna mu zaufac piwo

Dzieki !
Potwierdzam smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Sprzedam MB 6780633 w zamian inteligo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
szprzedam MB w zamian za INTELIGO okolo 200zł. 2381889 bede od okolo 17-30 - 18.00

Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
G
newbie
newbie
G Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 32
Sprzedam Środki z MoneyBookers

Pierwszy nie Wplacam Chyba ze juz Sie z Toba Wymienialem badz Uznam ze mozna Ci zaufac ( Jestes na Liscie Kaciastego , Jestes od Dawna na Forum z Spora Iloscia Postow )

Przyjmuje tylko MBANK

Kontakt GG ( Pod Nickiem ) i Priv

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Jak ktos pilnie chce sie pozbyc srodkow z mb to moge wziac na skup smile gg 7995932 pozdr0 P!T3R papa

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Kupie 100zl na mb, place mbank. Jako drugi, chyba ze ktos zweryfikowany, albo uznam ze pewny wink

gg: 3536564

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Posiadam 350 zlotych na moneybookers, wymienie na mbank, zweryfikowany na stronie kanciastego, duzo wymian za soba wiec wplacam drugi. gg 5229938

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by yogimacko
Posiadam 350 zlotych na moneybookers, wymienie na mbank, zweryfikowany na stronie kanciastego, duzo wymian za soba wiec wplacam drugi. gg 5229938

udana wymiana, polecam piwo

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Originally Posted by czepek
Originally Posted by yogimacko
Posiadam 350 zlotych na moneybookers, wymienie na mbank, zweryfikowany na stronie kanciastego, duzo wymian za soba wiec wplacam drugi. gg 5229938

udana wymiana, polecam piwo

Potwierdzam, szybko i bezproblemowo. Posiadam jeszcze 250 zlotych na mb, tylko bede dopiero kolo 21.

Strona 8 z 31 1 2 6 7 8 9 10 30 31

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1