Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by platynowy007
Wojtek - nie chodzi mi o taki przykład jak Twój ..

Ja również mam buty za 300 czy 400 zł, mniejsza z tym.

Tylko jak widze kolesia, który ogląda buty z jakąs 'bananówną' to mnie :[

Przykład : chodze po sklepie obuwniczym, widze jakas pare : koles, moze 25 l, panna troche młodsza mówi do 'ukochanego' popatrz : te ładnie wyglądają, koles - rzeczywiście ciekawe, niezle sie prezentują ..
Po czym patrzy na podeszwe i cene - 80 zł i mówi - nie, one są badziewne, w takim czyms nie bede chodził..
Popatrz te sa duzo lepsze, cena - ~ 250 zł.
Wygląd - wg mnie duzo gorszy od tych tańszych.
Powod zakupu - chyba to ze te ~ 250 zł były adidasa a te za 80 zł nie wiem jakiej marki, mało znanej ..

no to akurat dla mnie jest smieszne


Dla mnie rowniez.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Kazdy ubiera sie w to co mu sie podoba o ile go na to stac.

:PAPA:

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
nOcnY - poważnie smieszne czy może smiejesz z tego co napisałem ?
Powaznie, byłem swiadkiem takiej sytuacji ..
i lekko byłem zniesmaczony całym jej przebiegiem smirk

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by platynowy007
nOcnY - poważnie smieszne czy może smiejesz z tego co napisałem ?
Powaznie, byłem swiadkiem takiej sytuacji ..
i lekko byłem zniesmaczony całym jej przebiegiem smirk

sadzilem, ze mozesz mnie posadzic o to, ze smieje sie z Twojej wypowiedzi

jednak moja intencja bylo to, ze smieszy mnie zaistniala sytuacja, a nie to co napisales smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Platynowy - to są właśnie najlepsi klienci wielkich korporacji: Adidasa, Nike, Pumy, Reeboka itp.

Takich ludzi nie obchodzi czy buty są dobre, wygodne, czy się szybko nie zniszczą itp. Ich obchodzi przede wszystkim marka producenta - reklamy tv urobiły wielu ludziom mózgi.

To po to między innymi istnieją takie stacje jak MTV, które lansują określony styl życia - m.in. obowiązkową "markowość" ciuchów. Bo jak kupisz mniej buty/spodnie/kurtkę/czapkę mniej znanej firmy (choć wyrób będzie równie dobry) to będziesz cienias, nie będziesz "cool" i nie będziesz trendy.


Tak właśnie sprytnie te firmy tłuką miliardy.


Swoją drogą chińczyk w fabryce robi za 1$ dziennie i robi np. buty. Te buty trafiają kontenerami na bazary w całej europie i są uważane za tandetę i szmelc. I idą do sprzedaży za 20-40zł.

A ten sam chińczyk robi też buty z tych samych materiałów, też za 1$ dziennie bardzo podobne buty dajmy na to dla Nike. Firma domaluje do nich słynną chochlę i wysyła do salonów w Europie. Te buty idą do sprzedaży za 300-400zł.

Oto potęga marki, na którą mnóstwo ludzi się nabiera wink

As #964915 15/02/2007 22:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Buty - 280 PLN
Spodnie - 160 PLN
Koszulka - 40 PLN
Bluza - 200 PLN
Zegarek - 450 PLN
Łancuszek - 100 PLN
Telefon - 1 PLN laugh
Kurtka - 200 PLN

Razem - 1431 PLN smile

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Jak kupuje coś to przykładam wage do tego czy mi się podoba , cena nie gra duzej roli ale na więcej niż tak jak teraz jestem ubrany pozwolić sobie nie moge ...

Nie pracuje , nie mam samochodu , jeden pokoj , szara mysz koscielna wink

Bananowcem więc nie jestem haha laugh

Przynajmniej jakoś wypadałoby wyglądać wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Bzyku
Swoją drogą chińczyk w fabryce robi za 1$ dziennie i robi np. buty. Te buty trafiają kontenerami na bazary w całej europie i są uważane za tandetę i szmelc. I idą do sprzedaży za 20-40zł.

A ten sam chińczyk robi też buty z tych samych materiałów, też za 1$ dziennie bardzo podobne buty dajmy na to dla Nike. Firma domaluje do nich słynną chochlę i wysyła do salonów w Europie. Te buty idą do sprzedaży za 300-400zł.

Oto potęga marki, na którą mnóstwo ludzi się nabiera wink

ej no grin

ten wyklad mial przeprowadzic jonathan piwo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Ozeszlol
Nie pracuje , nie mam samochodu , jeden pokoj , szara mysz koscielna wink

lepiej to zmien bo umrzesz w samotnosci grin

piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Rozumiem wink

Ale później wszyscy sie dziwimy ze wszystko schodzi na 'psy'
ale czy moze byc inaczej ? jesli wyceniamy siebie ? czy tylko to, co mamy na sobie jest cos warte ?
Jesli tak to ile są warci biznesmeni, gwiazdy tv itp ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Buty - 180 PLN
Spodnie - 120 PLN
Koszulka - 55 PLN
Bluza - 150 PLN
Zegarek - brak
Kalesony: brak laugh
Komórka: - 500 PLN
Łancuszek - 80 PLN
Kurtka - 250 PLN

1335zl


Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Olivier Janiak kiedys powiedzial ze on nie rozumie jak ludzie moga dostawac 200zł zasiłku, on by za to nawet sobie spodni nie mogl kupic... blush

O! I wlasnie takie zachowanie mi sie nie podoba.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by platynowy007
Jesli tak to ile są warci biznesmeni, gwiazdy tv itp ?

ja bym ich ocenial w pryzmacie z iloma laskami z serii 90-60-90 sie przespali grin

Originally Posted by shane
Olivier Janiak kiedys powiedzial ze on nie rozumie jak ludzie moga dostawac 200zł zasiłku, on by za to nawet sobie spodni nie mogl kupic... blush

O! I wlasnie takie zachowanie mi sie nie podoba.

to dosc logiczne - im wiecej masz piw tym wiecej pijesz, im wiecej masz kasy tym wiecej wydajesz

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Podpisuje sie pod tym co napisałes Bzyku wink

A poźniej wpadam do kolegi, który pracuje w sklepie Adidasa i mamy z czego smiac laugh

Koleś wpada do niego do sklepu i pyta : Czy moge dostac adidasy Nike ?
- Ale to jest sklep Adidasa.
- No ok. Ja chce adidasy firmy Nike ! smirk laugh smirk

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
nOcnY - to trzeba sobie teraz postawic pytanie :
- ile te laski są warte ? smirk


Kylo - podobnie jak Ty nie posiadam zagarka, choc u komunii byłem tongue

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by platynowy007
nOcnY - to trzeba sobie teraz postawic pytanie :
- ile te laski są warte ? smirk

nie wiem - zastanawialbym sie rano jak bym wychodzil do domu laugh

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by nOcnY
to dosc logiczne - im wiecej masz piw tym wiecej pijesz, im wiecej masz kasy tym wiecej wydajesz


oczywiscie... grasz u buka, stawiasz 100, wygrywasz 1000, myslisz.. hm.. postawie 500 - wygram 5000 i kolo sie zamyka smile


JuN #964962 15/02/2007 22:29
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by JuN
Originally Posted by nOcnY
to dosc logiczne - im wiecej masz piw tym wiecej pijesz, im wiecej masz kasy tym wiecej wydajesz


oczywiscie... grasz u buka, stawiasz 100, wygrywasz 1000, myslisz.. hm.. postawie 500 - wygram 5000 i kolo sie zamyka smile


Ale co? Jakby sobie kupil spodnie za 99zł to by byl gorszy? Duma mu na to nie pozwala? :|

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by nOcnY
Originally Posted by Ozeszlol
Nie pracuje , nie mam samochodu , jeden pokoj , szara mysz koscielna wink

lepiej to zmien bo umrzesz w samotnosci grin

Jak my laugh

Jesli chodzi o markowe rzeczy to ja np kupuje buty Salomona tylko i wylacznie, wiem, ze nie kupie ich za 50zl, ale jestem gotow dac te 300zl i miec dobre buty, ktory mi sie szybko nie rozleca smile

Jakims wielkim maniakiem ciuchow nie jestem, matka ciagle narzeka, ze moja garderoba jest niewielka(np 3 pary spodni + spodnie od garniaka) i nie ubieram sie powaznie, tylko non stop, gdy tylko nie jest ponizej 0 chodze w krotkich spodenkach, choc w moim wieku jzu ponoc nie wypada wink

Ale mam to gdzies co sadza o mnie inni, sasiedzi znajomi etc, nie zamierzam sie przejmowac tym :]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Master.com back
ps. był już chyba kiedyś podobny temat;-)
Kolejna edycja: za ile jecie, jakiego mydła używacie, jaki papier toaletowy i dlaczego...


badania marketingowe grin

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, forty, rafal08, aker, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,868 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,351
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1