|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
Podobno to chlop w szpitalu zmarl.
Nic sie nie zmienilo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
poczytaj wczęsniejsze posty tam będzie info o zmianach w wypłatach ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
wcześniejsze miało być ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
Nie rozumie o co Ci chodzi tak naprawde  cos tam marudzisz nie wiem co ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Dobra napisze tak. W tym tygodniu zrobilem dpozyt na kwote 150 zl i skorzystalem z aktywaneg bonusa +150 zł. Zrobilem regulaminowy obrot wyplacilem w srode najpierw 172 zl a pozniej w czwartek 242 zł i nie mialem zadnych problemow z wyplata nawet nie musialem wysylac scanow itp. Kase wplacilem poprzez moneybookers i takim samym sposobem wyplacilem wiec nie wiem dlaczego raul ma takie problemy z ta wyplata. Jesli przepisy sie zmienily to raczej nie w tym sposobie wyplaty ! Powodzenia raul !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
No to wez mi wytlumacz dlaczego ja nie moglemac wyplacic wiecej niz wplacilem i dlaczego support mi to potwerdzil dwoma wiadomosciami maila ??Bo ja tego nie rozumiem...Albo ty krecisz albo niewiem...Zreszta to juz malo istotne bo nie jest mi to teraz juz potrzebne...A ty na drugi raz jak bedziesz odpowiadal na czyjes posty to troche z szaczunkiem a nie odrazu wyjezdzasz z jakimis podtekstami !!
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
nie jesteś pierwszą osobą, która może wypłacić na mb tylko tyle ile wpłaciła. Mi się jednak udało w tym tygodniu wypłacić na mb dwukrotność tego co wpłaciłem. Może problem leży w obrocie? Może wymagany jest jakiś minimalny obrót środkami wpłaconym w ten sposób?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Moze i w tym problem chociaz obrucilem pamietma raz po kursie wiekszym niz 2 wiecej niz wplacilem no ale to juz malo wazne... Dzieki za odpowiedz  Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866 |
Jak jest w expekcie z rozliczaniem zakładów? Wczoraj zagrałem siatkę polską (koniec ok 19) i nie mogę się doczekać na rozliczenie zdarzenia. Czy w większości przypadków rozliczają z dużym opóźnieniem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Dzisiaj powinnienes mieć rozliczone...nie są tak szybcy z rozliczaniem jak np sportingbet ale przynajmniej można u nich pograć;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
To jeszcze nic  ja mam do dzis nierozliczony Jadar ktory gral w piatek o 17 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Kiedy maja zamiar dopisac bonus za dokladny wynik Valencia - BARcelona??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Przeciez miales dokladnie opisane w 'Przepisach i warunkach promocji'
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
spoko,jakbym pamietal to bym nie pytal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Jeśli Twój zakład okaże się wygrany dodamy do Twojego konta 20 EUR (80 PLN) bonusu. Kwota ta wpłynie na Twoje konto gracza w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania. Nie musisz wysyłać żadnego zgłoszenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Jeśli Twój zakład okaże się wygrany dodamy do Twojego konta 20 EUR (80 PLN) bonusu. Kwota ta wpłynie na Twoje konto gracza w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania. Nie musisz wysyłać żadnego zgłoszenia. dzieki ,bylo tak od razu pisac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
dzisiaj rozmawiałem na czacie z kobietą z Expekt i pytałem się czy mogę wypłacić na konto bankowe. Poprosiła o Id, chwilę poczekałem i odpisała że mogę. Następnie się zapytałem czy na pewno jeżeli wpłacałem Netellerem to mogę na konto bankowe i wtedy napisała że jednak nie mogę na konto bankowe tylko na konto w Neteller... więc wypłaciłem na Neteller zobaczę ile poczekam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
dzisiaj rozmawiałem na czacie z kobietą z Expekt i pytałem się czy mogę wypłacić na konto bankowe. Poprosiła o Id, chwilę poczekałem i odpisała że mogę. Następnie się zapytałem czy na pewno jeżeli wpłacałem Netellerem to mogę na konto bankowe i wtedy napisała że jednak nie mogę na konto bankowe tylko na konto w Neteller... więc wypłaciłem na Neteller zobaczę ile poczekam  Ty to jestes jakis przewrazliwiony  ja dziesiatki razy do expa wplacalem netellerem , gralem co mialem zagrac wyplacalem i za 2 dni kasa na koncie byla. Bez zadnych rozmowek na czacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577 |
oczywiscie wyplacalem/am na konto bankowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
nie chcę mieć z nimi problemów, zwrotów zleconej wypłaty itp. jest napisane że wpłaty Netellerem zwracają na Neteller więc chciałem się upewnić...
|
|
|
Link skopiowany do schowka