Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
artbledo #968069 17/02/2007 10:49
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
Podobno to chlop w szpitalu zmarl.

Nic sie nie zmienilo

Bonus: Unibet
miazoo #968073 17/02/2007 10:51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
poczytaj wczęsniejsze posty tam będzie info o zmianach w wypłatach ...

artbledo #968076 17/02/2007 10:53
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
wcześniejsze miało być ...

artbledo #968155 17/02/2007 11:35
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
Nie rozumie o co Ci chodzi tak naprawde wink cos tam marudzisz nie wiem co ;-)

miazoo #968311 17/02/2007 12:50
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Dobra napisze tak. W tym tygodniu zrobilem dpozyt na kwote 150 zl i skorzystalem z aktywaneg bonusa +150 zł. Zrobilem regulaminowy obrot wyplacilem w srode najpierw 172 zl a pozniej w czwartek 242 zł i nie mialem zadnych problemow z wyplata nawet nie musialem wysylac scanow itp. Kase wplacilem poprzez moneybookers i takim samym sposobem wyplacilem wiec nie wiem dlaczego raul ma takie problemy z ta wyplata. Jesli przepisy sie zmienily to raczej nie w tym sposobie wyplaty ! Powodzenia raul !

KaPrYs #968355 17/02/2007 13:07
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
No to wez mi wytlumacz dlaczego ja nie moglemac wyplacic wiecej niz wplacilem i dlaczego support mi to potwerdzil dwoma wiadomosciami maila ??Bo ja tego nie rozumiem...Albo ty krecisz albo niewiem...Zreszta to juz malo istotne bo nie jest mi to teraz juz potrzebne...A ty na drugi raz jak bedziesz odpowiadal na czyjes posty to troche z szaczunkiem a nie odrazu wyjezdzasz z jakimis podtekstami !!


Pozdro

1raul1 #969994 17/02/2007 21:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
nie jesteś pierwszą osobą, która może wypłacić na mb tylko tyle ile wpłaciła. Mi się jednak udało w tym tygodniu wypłacić na mb dwukrotność tego co wpłaciłem. Może problem leży w obrocie? Może wymagany jest jakiś minimalny obrót środkami wpłaconym w ten sposób?

_Korver_ #970010 17/02/2007 22:01
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Moze i w tym problem chociaz obrucilem pamietma raz po kursie wiekszym niz 2 wiecej niz wplacilem no ale to juz malo wazne...

Dzieki za odpowiedz smile

Pozdro

1raul1 #970377 18/02/2007 08:23
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 866

Jak jest w expekcie z rozliczaniem zakładów? Wczoraj zagrałem siatkę polską (koniec ok 19) i nie mogę się doczekać na rozliczenie zdarzenia. Czy w większości przypadków rozliczają z dużym opóźnieniem?

donbagino #970390 18/02/2007 08:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Dzisiaj powinnienes mieć rozliczone...nie są tak szybcy z rozliczaniem jak np sportingbet ale przynajmniej można u nich pograć;)

zw1 #970705 18/02/2007 12:20
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
To jeszcze nic smile ja mam do dzis nierozliczony Jadar ktory gral w piatek o 17 wink

miazoo #972676 18/02/2007 23:09
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Kiedy maja zamiar dopisac bonus za dokladny wynik Valencia - BARcelona??

żyła #972687 18/02/2007 23:14
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Przeciez miales dokladnie opisane w 'Przepisach i warunkach promocji'

Krupier #972688 18/02/2007 23:15
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
spoko,jakbym pamietal to bym nie pytal smile

żyła #972692 18/02/2007 23:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Jeśli Twój zakład okaże się wygrany dodamy do Twojego konta 20 EUR (80 PLN) bonusu. Kwota ta wpłynie na Twoje konto gracza w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania. Nie musisz wysyłać żadnego zgłoszenia.

Krupier #972695 18/02/2007 23:19
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Originally Posted by Krupier
Jeśli Twój zakład okaże się wygrany dodamy do Twojego konta 20 EUR (80 PLN) bonusu. Kwota ta wpłynie na Twoje konto gracza w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania. Nie musisz wysyłać żadnego zgłoszenia.
dzieki ,bylo tak od razu pisac piwo

żyła #973105 19/02/2007 11:28
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
dzisiaj rozmawiałem na czacie z kobietą z Expekt i pytałem się czy mogę wypłacić na konto bankowe. Poprosiła o Id, chwilę poczekałem i odpisała że mogę. Następnie się zapytałem czy na pewno jeżeli wpłacałem Netellerem to mogę na konto bankowe i wtedy napisała że jednak nie mogę na konto bankowe tylko na konto w Neteller...

więc wypłaciłem na Neteller zobaczę ile poczekam wink

artbledo #973115 19/02/2007 11:32
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
Originally Posted by artbledo
dzisiaj rozmawiałem na czacie z kobietą z Expekt i pytałem się czy mogę wypłacić na konto bankowe. Poprosiła o Id, chwilę poczekałem i odpisała że mogę. Następnie się zapytałem czy na pewno jeżeli wpłacałem Netellerem to mogę na konto bankowe i wtedy napisała że jednak nie mogę na konto bankowe tylko na konto w Neteller...

więc wypłaciłem na Neteller zobaczę ile poczekam wink
Ty to jestes jakis przewrazliwiony smile ja dziesiatki razy do expa wplacalem netellerem , gralem co mialem zagrac wyplacalem i za 2 dni kasa na koncie byla. Bez zadnych rozmowek na czacie.

miazoo #973117 19/02/2007 11:33
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,577
oczywiscie wyplacalem/am na konto bankowe

miazoo #973356 19/02/2007 13:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
nie chcę mieć z nimi problemów, zwrotów zleconej wypłaty itp. jest napisane że wpłaty Netellerem zwracają na Neteller więc chciałem się upewnić...

Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, $-man, rafal08, alfa, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,806 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,553
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1