Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Czlowiek jak nawet ostrzeze kogos to tez zle robi. Zal mi was wszystkich ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
A teraz wlasnie dostalem wiadomosc od Arosa ktory kupil od tego goscia bon i po kupnie gosciu zniknol a bon nie dziala ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
powiedział ze gg mu sie zepsuło i bony jego nie działają i jutro odeśle mi kase którą mu wpłaciłem. no poczekamy i zobaczymy...:)

Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Originally Posted by pawel532418
Ponawiam o zamkniecie tego tematu poniewaz znow pojawili sie oszusci admini zrobcie w koncu z tym porzadek bo te wasze forum traci na wiarygodnosci z dnia na dzien !!!

Daj spokoj, na allegro tez sa oszusci (zreszta gdzie ich nie ma ;/ ) a jakos serwisu nie zamkneli. Ten temat jest tu potrzebny z wielu wzgledow, a jak ktos wymienia sie z jakimis "Cylami" to potem pretensje do siebie.
Mam nadzieje ze oddales wszystkie noże z kuchni na policje, bo przeciez to potencjalne narzedzie zbrodni.. smirk

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Paraskievi
Originally Posted by pawel532418
OSZUTS Paraskievi !!!


Ten gosciu wlasnie chcial mnie oszukac na kwote 300 zł. Sprawa ma sie tak. Wczoraj chcial sie wymienic zemna na 300 zl on mial mi wplacic kase na konto a ja mu na moneybookers. Dzis mi napisal ze mi wplacil kase przelewem w banku na moje konto w kredyt banku. Ja mialem mu rownoczesnie zrobic przelew na jego money no i oczywiste ze ja ryzykowalem najwiecej bo jego przelew dotrze dopiero jutro a ja mialem mu kase wyslac dzis. Wiec mu napisalem ze kase mu wysle jak kasa do mnie dojdzie jutro chcialem go sprawdzic czy rzeczywiscie wyslal kase. Teraz mi pisze ze jak mu nie wysle dzis kasy to anuluje przelew jutro rano hehehe moze mi ktos powiedziec jakim cudem mozna anulowac przelew zrobiony w banku ( wypelnil druk i zrobil przelew ) ? Poprostu chcial mnie oszukac. Myslal ze ja mu uwierze na slowo i wplace mu na money a tak naprawde to on zadnego przelewu nie zrobil. Tak samo te jego bony to tez wielkie oszustwo.


Ponawiam o zamkniecie tego tematu poniewaz znow pojawili sie oszusci admini zrobcie w koncu z tym porzadek bo te wasze forum traci na wiarygodnosci z dnia na dzien !!!


Kolego prosze Cie nei denerwuj mnie jak doskonale wiesz rpzelew mozna cofnac kazales mi sie z Toba kontaktowac poprzez sms pisalem do Cibeie jak idiota Ty chowasz sie na GG i nieodpisujesz i teraz mi powiesz ze ja Cie oszukuje? napisalem ze jesli jutro nie bedzie kasy wtedy zarzadam anulowania rpzelewu ot cala sprawa i teraz to uczynie napewno po tym co Ty robisz.

Na ta chwile Cie ostrzegam,
wczoraj napisalem do Ciebie w sprawie wymiany/zakupu kodu,
nie odpisywales, ronoczesnie poprosilem kolege zeby napisal do Ciebie z identyczna propozycja.
Dziwne??
Dla mnie dosc mocno bo jemu odpisales, a mi nie,
nie mialem zamiaru kupowac poprostu Twoja oferta wydala mi sie dosc naciagana.
Jesli wycinasz innym numery to postaram sie aby Cie szybciutko namierzyli.
Tak wiec jesli jestes o.k. to chcialbym zobaczyc wpis osoby ktora sie z Toba wymienila.

Nie buerz tego zbyt do siebie, taka mala prewencja:)

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Originally Posted by rcsade
Widen, smz został już usunięty z listy kańciastego. Osoby już zostały powiadomione. Ban dla tego użytkownika jak również dla użytkownia Cylu.---> takie kroki powinny zostać podjęte,gdyż jest to jeden i ten sam użytkownik co wprowadza spore zakłócenia w tym temacie.
Dziękuję pewnej osobie która odezwała się dziś rano (nie wiem - być może to Ty smile ) i dała mi znać w sprawie smz - dzięki temu szybko zniknął z listy. To nie pierwsza próba oszukania procesu weryfikacji, ta niestety udana :(, czasowo wstrzymuje weryfikacje, mogę zrobić ewentualnie wyjątek dla osób z minimum rocznym stażem, które rzeczywiście tego potrzebują (duża ilość wymian).

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Mam niecałe 100 zł na MB, przyjmę mbank, gg: 2785539, zweryfikowany, wiele wymian za sobą, bez prowizji.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Paraskievi napisal przed chwila do mnie:
Sluchaj nie oszukalem nikogo sprzedalem bon Arosowi ktory nei dziala i napisalem mu ze jutro zwroce wieczor kase czy to oznacza ze odrauz pol forum oszukalem? i Ciekawe ktoremu koledze bo TObie normalnie odpisalem a takto przez priv gadalem tylko z Arosem

Odpisuje tu zeby wszyscy mogli przeczytac i nie bylo watpliwosci.
Nie dostalem wczoraj od Ciebie ani pol wiadomosci ani na priv ani w jakis inny sposob!

Dziwniejsze jest to ze nie widac osoby ktora potwierdzi udana wymiane z Toba, nic Ci nie zarzucam bo dowodow brak ale fakt jest faktem.
Jesli rzniesz innych w rogi to szybciutko Cie odszukaja:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Originally Posted by pawel532418
Ponawiam o zamkniecie tego tematu poniewaz znow pojawili sie oszusci
Przestań siać lament mistrzu, bo za dużo wymian to chyba nie masz smile (Nie znaczy to żę się napinam smile bo sam dużo razy się nie wymieniałem ) co by decydować co z tematem. Temat utworzony nie jest przez Ciebie, a od decyzji o zamknięciu są modowie.
Originally Posted by pawel532418
admini zrobcie w koncu z tym porzadek bo te wasze forum traci na wiarygodnosci z dnia na dzien !!!
Lepiej zrób coś ze swoją naiwnością bo jest chyba źle, skoro nie raz Cię oszukali.. I daj żyć innym ,b o naprawdę potrzebują co by ten temat istniał. Bez odbioru papa

Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
Originally Posted by Aros88
potwierdzam udaną wymiane z michal392 smile

Ja rowniez na kwote 100zl smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
witam ja również popieram ,temat bardzo przydatny i potrzebny .Oszuści i złodzieje wonnnnnnnn!!!! Wymieniam sie już trochę czasu i jeszcze nie zostałem oszukany , na początku wymieniałem sie z tymi najbardziej znanymi nie raz płacąc małą prowizje . Czyż nie lepiej stracić 10 zeta niż 500.Obserwuje temat i jest na prawdę dosyć spore grono ludzi którzy często się wymieniają i są pewni .Uważajcie z kim robicie wymiany a nie będzie źle , a temat będzie istniał i nie raz nam pomoże w sytuacjach kryzysowych gdy szybko trzeba przemieścić $$$ . pozdrawiam

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Posiadam 150 euro na Netellerze , ktore wymienie w zmiana za mBank, w ostatecznosci MB ale prosze o nie zglaszanie sie osob ktore potrzebuja kwot rzedu 50 zl
gg 2041055

Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
Kupie 200zł na Moneybokers wpłacam na mBank.
GG: 592222

Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
Super pierwsza moja wymiana na mecz.pl i 120zł w plecy. Wysłałem użytkownikowi "aros88" pieniądze na mBank po czym miał wysłać mi taką samą kwote na MB. Na moim koncie pieniążków nie przybyło, a aros88 już sie do mnie nie odezwał.

Artur Biernat, Tychy ul. Racławicka 4/7 (Aros88) - OSZUST!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Sprzedam MB 6780633 , mbank w zamian

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Originally Posted by Tedi
Super pierwsza moja wymiana na mecz.pl i 120zł w plecy. Wysłałem użytkownikowi "aros88" pieniądze na mBank po czym miał wysłać mi taką samą kwote na MB. Na moim koncie pieniążków nie przybyło, a aros88 już sie do mnie nie odezwał.

Artur Biernat, Tychy ul. Racławicka 4/7 (Aros88) - OSZUST!

Powiedz mu ze zle trafil.
Musze zapytac znajomych gdzie jest ta ulica bo nie bardzo kojarze.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by rozmus
Originally Posted by Tedi
Super pierwsza moja wymiana na mecz.pl i 120zł w plecy. Wysłałem użytkownikowi "aros88" pieniądze na mBank po czym miał wysłać mi taką samą kwote na MB. Na moim koncie pieniążków nie przybyło, a aros88 już sie do mnie nie odezwał.

Artur Biernat, Tychy ul. Racławicka 4/7 (Aros88) - OSZUST!

Powiedz mu ze zle trafil.
Musze zapytac znajomych gdzie jest ta ulica bo nie bardzo kojarze.

Wprowadzimy chyba zapis o tym ze w tym temacie moga sie wymieniac tylko osoby z przynajmniej dwu letnim stazem na forum.

To co tu robicie to jakas pomylka, dzieci gola dzieci smirk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
Tedi no to chyba sie z kimś innym wymieniłaś kto sie podszył pode mnie. po pierwsze nie mam konta w mbank tylko inteligo. po drugie to nie moje dane co podałeś. możesz zapytać tu kilku osób co sie z nimi wymieniałem. ehh znów sie zaczyna podszywanie :-/

Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Jest wielu użytkowników, którzy nie mają dwu letniego starzu i są uczciwi, takie metody napewno by nie poskutkowały.

Dlaczego są osoby, które wymieniają się bardzo dużo i nie maja problemów a są tacy, którzy wciąż maja jakieś komplikację? Jeśli nie potrafisz zachować minimum ostrożności i rozpoznać czy ktoś jest uczciwy to się nie wymieniaj, poczekaj na kogos pewnego i wymień się z taką własnie osobą!

Jeśli natomiast chodzi o Arosa88 to ja mam o nim jak najlepsze zdanie, wczoraj się z nim wymieniałem i on wplacal pierwszy 240 zł.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Originally Posted by Tedi
Super pierwsza moja wymiana na mecz.pl i 120zł w plecy. Wysłałem użytkownikowi "aros88" pieniądze na mBank po czym miał wysłać mi taką samą kwote na MB. Na moim koncie pieniążków nie przybyło, a aros88 już sie do mnie nie odezwał.

Artur Biernat, Tychy ul. Racławicka 4/7 (Aros88) - OSZUST!

Kolego po pierwsze to nie sa dane tego usera a po drugie on nie posiada konta w mbanku, ktos Cie po prostu skubnal podajac sie za niego a Ty nie raczyles tego sprawdzic, wiec miej teraz pretensje do siebie.

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,798 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1