|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Czlowiek jak nawet ostrzeze kogos to tez zle robi. Zal mi was wszystkich ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
A teraz wlasnie dostalem wiadomosc od Arosa ktory kupil od tego goscia bon i po kupnie gosciu zniknol a bon nie dziala ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
powiedział ze gg mu sie zepsuło i bony jego nie działają i jutro odeśle mi kase którą mu wpłaciłem. no poczekamy i zobaczymy...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Ponawiam o zamkniecie tego tematu poniewaz znow pojawili sie oszusci admini zrobcie w koncu z tym porzadek bo te wasze forum traci na wiarygodnosci z dnia na dzien !!! Daj spokoj, na allegro tez sa oszusci (zreszta gdzie ich nie ma ;/ ) a jakos serwisu nie zamkneli. Ten temat jest tu potrzebny z wielu wzgledow, a jak ktos wymienia sie z jakimis "Cylami" to potem pretensje do siebie. Mam nadzieje ze oddales wszystkie noże z kuchni na policje, bo przeciez to potencjalne narzedzie zbrodni.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
OSZUTS Paraskievi !!!
Ten gosciu wlasnie chcial mnie oszukac na kwote 300 zł. Sprawa ma sie tak. Wczoraj chcial sie wymienic zemna na 300 zl on mial mi wplacic kase na konto a ja mu na moneybookers. Dzis mi napisal ze mi wplacil kase przelewem w banku na moje konto w kredyt banku. Ja mialem mu rownoczesnie zrobic przelew na jego money no i oczywiste ze ja ryzykowalem najwiecej bo jego przelew dotrze dopiero jutro a ja mialem mu kase wyslac dzis. Wiec mu napisalem ze kase mu wysle jak kasa do mnie dojdzie jutro chcialem go sprawdzic czy rzeczywiscie wyslal kase. Teraz mi pisze ze jak mu nie wysle dzis kasy to anuluje przelew jutro rano hehehe moze mi ktos powiedziec jakim cudem mozna anulowac przelew zrobiony w banku ( wypelnil druk i zrobil przelew ) ? Poprostu chcial mnie oszukac. Myslal ze ja mu uwierze na slowo i wplace mu na money a tak naprawde to on zadnego przelewu nie zrobil. Tak samo te jego bony to tez wielkie oszustwo.
Ponawiam o zamkniecie tego tematu poniewaz znow pojawili sie oszusci admini zrobcie w koncu z tym porzadek bo te wasze forum traci na wiarygodnosci z dnia na dzien !!! Kolego prosze Cie nei denerwuj mnie jak doskonale wiesz rpzelew mozna cofnac kazales mi sie z Toba kontaktowac poprzez sms pisalem do Cibeie jak idiota Ty chowasz sie na GG i nieodpisujesz i teraz mi powiesz ze ja Cie oszukuje? napisalem ze jesli jutro nie bedzie kasy wtedy zarzadam anulowania rpzelewu ot cala sprawa i teraz to uczynie napewno po tym co Ty robisz. Na ta chwile Cie ostrzegam, wczoraj napisalem do Ciebie w sprawie wymiany/zakupu kodu, nie odpisywales, ronoczesnie poprosilem kolege zeby napisal do Ciebie z identyczna propozycja. Dziwne?? Dla mnie dosc mocno bo jemu odpisales, a mi nie, nie mialem zamiaru kupowac poprostu Twoja oferta wydala mi sie dosc naciagana. Jesli wycinasz innym numery to postaram sie aby Cie szybciutko namierzyli. Tak wiec jesli jestes o.k. to chcialbym zobaczyc wpis osoby ktora sie z Toba wymienila.
Nie buerz tego zbyt do siebie, taka mala prewencja:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Widen, smz został już usunięty z listy kańciastego. Osoby już zostały powiadomione. Ban dla tego użytkownika jak również dla użytkownia Cylu.---> takie kroki powinny zostać podjęte,gdyż jest to jeden i ten sam użytkownik co wprowadza spore zakłócenia w tym temacie. Dziękuję pewnej osobie która odezwała się dziś rano (nie wiem - być może to Ty  ) i dała mi znać w sprawie smz - dzięki temu szybko zniknął z listy. To nie pierwsza próba oszukania procesu weryfikacji, ta niestety udana :(, czasowo wstrzymuje weryfikacje, mogę zrobić ewentualnie wyjątek dla osób z minimum rocznym stażem, które rzeczywiście tego potrzebują (duża ilość wymian).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Mam niecałe 100 zł na MB, przyjmę mbank, gg: 2785539, zweryfikowany, wiele wymian za sobą, bez prowizji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Paraskievi napisal przed chwila do mnie: Sluchaj nie oszukalem nikogo sprzedalem bon Arosowi ktory nei dziala i napisalem mu ze jutro zwroce wieczor kase czy to oznacza ze odrauz pol forum oszukalem? i Ciekawe ktoremu koledze bo TObie normalnie odpisalem a takto przez priv gadalem tylko z Arosem
Odpisuje tu zeby wszyscy mogli przeczytac i nie bylo watpliwosci. Nie dostalem wczoraj od Ciebie ani pol wiadomosci ani na priv ani w jakis inny sposob! Dziwniejsze jest to ze nie widac osoby ktora potwierdzi udana wymiane z Toba, nic Ci nie zarzucam bo dowodow brak ale fakt jest faktem. Jesli rzniesz innych w rogi to szybciutko Cie odszukaja:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Ponawiam o zamkniecie tego tematu poniewaz znow pojawili sie oszusci Przestań siać lament mistrzu, bo za dużo wymian to chyba nie masz  (Nie znaczy to żę się napinam  bo sam dużo razy się nie wymieniałem ) co by decydować co z tematem. Temat utworzony nie jest przez Ciebie, a od decyzji o zamknięciu są modowie. admini zrobcie w koncu z tym porzadek bo te wasze forum traci na wiarygodnosci z dnia na dzien !!! Lepiej zrób coś ze swoją naiwnością bo jest chyba źle, skoro nie raz Cię oszukali.. I daj żyć innym ,b o naprawdę potrzebują co by ten temat istniał. Bez odbioru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 271 |
potwierdzam udaną wymiane z michal392  Ja rowniez na kwote 100zl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
witam ja również popieram ,temat bardzo przydatny i potrzebny .Oszuści i złodzieje wonnnnnnnn!!!! Wymieniam sie już trochę czasu i jeszcze nie zostałem oszukany , na początku wymieniałem sie z tymi najbardziej znanymi nie raz płacąc małą prowizje . Czyż nie lepiej stracić 10 zeta niż 500.Obserwuje temat i jest na prawdę dosyć spore grono ludzi którzy często się wymieniają i są pewni .Uważajcie z kim robicie wymiany a nie będzie źle , a temat będzie istniał i nie raz nam pomoże w sytuacjach kryzysowych gdy szybko trzeba przemieścić $$$ . pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Posiadam 150 euro na Netellerze , ktore wymienie w zmiana za mBank, w ostatecznosci MB ale prosze o nie zglaszanie sie osob ktore potrzebuja kwot rzedu 50 zl gg 2041055
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358 |
Kupie 200zł na Moneybokers wpłacam na mBank. GG: 592222
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 358 |
Super pierwsza moja wymiana na mecz.pl i 120zł w plecy. Wysłałem użytkownikowi "aros88" pieniądze na mBank po czym miał wysłać mi taką samą kwote na MB. Na moim koncie pieniążków nie przybyło, a aros88 już sie do mnie nie odezwał.
Artur Biernat, Tychy ul. Racławicka 4/7 (Aros88) - OSZUST!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Sprzedam MB 6780633 , mbank w zamian
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
Super pierwsza moja wymiana na mecz.pl i 120zł w plecy. Wysłałem użytkownikowi "aros88" pieniądze na mBank po czym miał wysłać mi taką samą kwote na MB. Na moim koncie pieniążków nie przybyło, a aros88 już sie do mnie nie odezwał.
Artur Biernat, Tychy ul. Racławicka 4/7 (Aros88) - OSZUST! Powiedz mu ze zle trafil. Musze zapytac znajomych gdzie jest ta ulica bo nie bardzo kojarze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Super pierwsza moja wymiana na mecz.pl i 120zł w plecy. Wysłałem użytkownikowi "aros88" pieniądze na mBank po czym miał wysłać mi taką samą kwote na MB. Na moim koncie pieniążków nie przybyło, a aros88 już sie do mnie nie odezwał.
Artur Biernat, Tychy ul. Racławicka 4/7 (Aros88) - OSZUST! Powiedz mu ze zle trafil. Musze zapytac znajomych gdzie jest ta ulica bo nie bardzo kojarze. Wprowadzimy chyba zapis o tym ze w tym temacie moga sie wymieniac tylko osoby z przynajmniej dwu letnim stazem na forum.
To co tu robicie to jakas pomylka, dzieci gola dzieci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,389 |
Tedi no to chyba sie z kimś innym wymieniłaś kto sie podszył pode mnie. po pierwsze nie mam konta w mbank tylko inteligo. po drugie to nie moje dane co podałeś. możesz zapytać tu kilku osób co sie z nimi wymieniałem. ehh znów sie zaczyna podszywanie :-/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Jest wielu użytkowników, którzy nie mają dwu letniego starzu i są uczciwi, takie metody napewno by nie poskutkowały.
Dlaczego są osoby, które wymieniają się bardzo dużo i nie maja problemów a są tacy, którzy wciąż maja jakieś komplikację? Jeśli nie potrafisz zachować minimum ostrożności i rozpoznać czy ktoś jest uczciwy to się nie wymieniaj, poczekaj na kogos pewnego i wymień się z taką własnie osobą!
Jeśli natomiast chodzi o Arosa88 to ja mam o nim jak najlepsze zdanie, wczoraj się z nim wymieniałem i on wplacal pierwszy 240 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Super pierwsza moja wymiana na mecz.pl i 120zł w plecy. Wysłałem użytkownikowi "aros88" pieniądze na mBank po czym miał wysłać mi taką samą kwote na MB. Na moim koncie pieniążków nie przybyło, a aros88 już sie do mnie nie odezwał.
Artur Biernat, Tychy ul. Racławicka 4/7 (Aros88) - OSZUST! Kolego po pierwsze to nie sa dane tego usera a po drugie on nie posiada konta w mbanku, ktos Cie po prostu skubnal podajac sie za niego a Ty nie raczyles tego sprawdzic, wiec miej teraz pretensje do siebie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|