Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
nitek #1678846 14/10/2007 20:26
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by nitek
smiech na sali - potwierdzili, ze korzystaja z danych na uefa.com - co z tego, ze relacja z tego meczu na uefie byla zrobiona ok 12 w nocy " na szybko " - tam pisza, ze byl tylko jeden spalony w meczu a bylo ich 6 czy 7 ... wyslalem im linka do relacji z wp.pl gdzie sa opisane strzaly tego Kazacha, Lobodzinskiego i Lewandowskiego zobaczymy co odpisza przeciez to smiech na sali jak nie rozlicza tego poprawnie wszyscy widzieli przeciez te strzaly w tv.

Bede tutaj pisal jak sprawa sie rozwija, uwazalem unibet za bardzo dobra firme a teraz takie cyrki, zobaczymy moze zauwaza swoj blad ....

zauwazna bo tez kiedys mialem zle rozliczony, juz mialem pisac e-maila ale poprawili

wiadomo ze korzystaja z uefa.com bo musza z oficialnej a nie livescore.com laugh

Bonus: Unibet
rcsade #1678847 14/10/2007 20:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Originally Posted by rcsade
Nitek, zawsze możesz jeszcze napisać do administratora strony uefa, że mają błędne dane na swojej stronie itp...


to bez sensu odpisali ze wyniku juz nie mozna zmienic liczy sie pierwszy oficjalny wynik.... ciekawe co na to ludzie ktorzy mieli np over spalonych a na oficialnej jest podane ze byl jeden smiech na sali maja duzego minusa u mnie ....

czepek #1678859 14/10/2007 20:30
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Originally Posted by czepek
Originally Posted by nitek
smiech na sali - potwierdzili, ze korzystaja z danych na uefa.com - co z tego, ze relacja z tego meczu na uefie byla zrobiona ok 12 w nocy " na szybko " - tam pisza, ze byl tylko jeden spalony w meczu a bylo ich 6 czy 7 ... wyslalem im linka do relacji z wp.pl gdzie sa opisane strzaly tego Kazacha, Lobodzinskiego i Lewandowskiego zobaczymy co odpisza przeciez to smiech na sali jak nie rozlicza tego poprawnie wszyscy widzieli przeciez te strzaly w tv.

Bede tutaj pisal jak sprawa sie rozwija, uwazalem unibet za bardzo dobra firme a teraz takie cyrki, zobaczymy moze zauwaza swoj blad ....

zauwazna bo tez kiedys mialem zle rozliczony, juz mialem pisac e-maila ale poprawili

wiadomo ze korzystaja z uefa.com bo musza z oficialnej a nie livescore.com laugh


mi odpisali ze juz nie poprawia

" 5.1.14
"Wynikiem" nazywa się pierwszy oficjalny rezultat meczu lub zdarzenia ogłoszony przez właściwe władze jako wynik końcowy, pomimo skrócenia danego meczu lub zdarzenia bądź późniejszych zmian oficjalnego rezultatu i/lub błędów. "


Durny regulamin uefa sie pomyli i zamiast 6:0 dla Francji wpisze 6:0 dla Wysp Owczych i Unibet rozliczy zaklady jako przegrane tym ktorzy mieli Francje ..... bez sensu sami powinni liczyc te strzaly jak mieli opcje obstawiania na zywo tego meczu to znaczy ze ktos tam to ogladal ....

Bez sensu !! Zagralem grubo bylem pewny wygranej a tu taki bigos frown

nitek #1681607 15/10/2007 21:14
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
mozesz pisac do betssona ze jak ci nie zwroca choc stawki podasz ich do odpwoiedniego organu zajmujacego sie takimi sprawami. musisz tez zaopatrzyuc sie w oficialny raport pomeczowy z uefa

karina #1681716 15/10/2007 21:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by karina
mozesz pisac do betssona ze jak ci nie zwroca choc stawki podasz ich do odpwoiedniego organu zajmujacego sie takimi sprawami. musisz tez zaopatrzyuc sie w oficialny raport pomeczowy z uefa

Nie sądzę by Betsson, który nie płaci za swoje błędy
byl skłonny płacić za błędy Unibetu.

BAHmVIP #1681771 15/10/2007 22:00
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
sorki mialo byc do unibetu laugh

rcsade #1681811 15/10/2007 22:05
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
zlecilem wyplate we wtorek na konto Inteligo i do tej pory kasa niedoszla na moje konto bankowe dziwne, zawsze mialem max po 3 dniach

spirolek #1681840 15/10/2007 22:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
mam 83 gr na koncie, da sie gdzies to zainwestowac w gre albo zaklad??

czy od 1 zl wszedzie idzie dopiero zabawe zaczac

po prostu wkuzwia mnie jak to widze w saldo wink

Dołączył: Oct 2007
Posty: 191
T
member
member
T Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 191
lol

Dołączył: Oct 2007
Posty: 191
T
member
member
T Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 191
kurrr obcialem posta jak to masz w unibecie to chyba sie da przelac do kasyna a tam mozna zagrac chyba nawet ruletke od 10c maja a jak nie to sloty

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
ancic skonczyl o 15 a oni do teraz nei rozliczyli:/

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by kardynal20
mam 83 gr na koncie, da sie gdzies to zainwestowac w gre albo zaklad??

czy od 1 zl wszedzie idzie dopiero zabawe zaczac

po prostu wkuzwia mnie jak to widze w saldo wink

Pomyśl o supertotto

BAHmVIP #1682803 16/10/2007 03:19
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
zlecilem wyplate we wtorek na konto Inteligo i do tej pory kasa niedoszla na moje konto bankowe dziwne, zawsze mialem max po 3 dniach

Mial ktos podobny przypadek w ostatnim czasie?

spirolek #1683091 16/10/2007 04:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
ja mam dokladnie to samo co ty spirolek

lleyton #1683764 16/10/2007 18:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Czy ktos dostal podejrzanego maila potwierdzjacego depozyt za pomoca netellera?

Marcin #1683786 16/10/2007 19:00
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
Originally Posted by Marcin
Czy ktos dostal podejrzanego maila potwierdzjacego depozyt za pomoca netellera?


Ja dostalem informacje o depozycie karta, zawierajaca moje imie i nazwisko, ale inna nazwe uzytkownika i podejrzany numer telefonu kontaktowego 11111...

AdrBet #1683807 16/10/2007 19:08
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
ja dostalem informacje o wyplacie na moneybookers , kwota taka jaka dostalem wczoraj na mb , tez numer 11111. i jakis uzytkownik na s. skasowalem od razu

Al_Bundy #1685777 17/10/2007 04:02
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Ja też dostałem takiego maila i zaraz zadzwoniłem. To ich wina. jakiś błąd w systemie

odgdog #1689233 18/10/2007 04:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Zakład na Łącznie strzałów na bramkę to chodzi o strzały celne ?

Tombal #1689256 18/10/2007 04:30
Dołączył: Oct 2007
Posty: 17
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 17
Tak

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, aker, Lukasz111, forty), 2,823 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1