|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
smiech na sali - potwierdzili, ze korzystaja z danych na uefa.com - co z tego, ze relacja z tego meczu na uefie byla zrobiona ok 12 w nocy " na szybko " - tam pisza, ze byl tylko jeden spalony w meczu a bylo ich 6 czy 7 ... wyslalem im linka do relacji z wp.pl gdzie sa opisane strzaly tego Kazacha, Lobodzinskiego i Lewandowskiego zobaczymy co odpisza przeciez to smiech na sali jak nie rozlicza tego poprawnie wszyscy widzieli przeciez te strzaly w tv.
Bede tutaj pisal jak sprawa sie rozwija, uwazalem unibet za bardzo dobra firme a teraz takie cyrki, zobaczymy moze zauwaza swoj blad .... zauwazna bo tez kiedys mialem zle rozliczony, juz mialem pisac e-maila ale poprawili wiadomo ze korzystaja z uefa.com bo musza z oficialnej a nie livescore.com 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Nitek, zawsze możesz jeszcze napisać do administratora strony uefa, że mają błędne dane na swojej stronie itp... to bez sensu odpisali ze wyniku juz nie mozna zmienic liczy sie pierwszy oficjalny wynik.... ciekawe co na to ludzie ktorzy mieli np over spalonych a na oficialnej jest podane ze byl jeden smiech na sali maja duzego minusa u mnie ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
smiech na sali - potwierdzili, ze korzystaja z danych na uefa.com - co z tego, ze relacja z tego meczu na uefie byla zrobiona ok 12 w nocy " na szybko " - tam pisza, ze byl tylko jeden spalony w meczu a bylo ich 6 czy 7 ... wyslalem im linka do relacji z wp.pl gdzie sa opisane strzaly tego Kazacha, Lobodzinskiego i Lewandowskiego zobaczymy co odpisza przeciez to smiech na sali jak nie rozlicza tego poprawnie wszyscy widzieli przeciez te strzaly w tv.
Bede tutaj pisal jak sprawa sie rozwija, uwazalem unibet za bardzo dobra firme a teraz takie cyrki, zobaczymy moze zauwaza swoj blad .... zauwazna bo tez kiedys mialem zle rozliczony, juz mialem pisac e-maila ale poprawili wiadomo ze korzystaja z uefa.com bo musza z oficialnej a nie livescore.com  mi odpisali ze juz nie poprawia " 5.1.14 "Wynikiem" nazywa się pierwszy oficjalny rezultat meczu lub zdarzenia ogłoszony przez właściwe władze jako wynik końcowy, pomimo skrócenia danego meczu lub zdarzenia bądź późniejszych zmian oficjalnego rezultatu i/lub błędów. " Durny regulamin uefa sie pomyli i zamiast 6:0 dla Francji wpisze 6:0 dla Wysp Owczych i Unibet rozliczy zaklady jako przegrane tym ktorzy mieli Francje ..... bez sensu sami powinni liczyc te strzaly jak mieli opcje obstawiania na zywo tego meczu to znaczy ze ktos tam to ogladal .... Bez sensu !! Zagralem grubo bylem pewny wygranej a tu taki bigos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
mozesz pisac do betssona ze jak ci nie zwroca choc stawki podasz ich do odpwoiedniego organu zajmujacego sie takimi sprawami. musisz tez zaopatrzyuc sie w oficialny raport pomeczowy z uefa
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
mozesz pisac do betssona ze jak ci nie zwroca choc stawki podasz ich do odpwoiedniego organu zajmujacego sie takimi sprawami. musisz tez zaopatrzyuc sie w oficialny raport pomeczowy z uefa Nie sądzę by Betsson, który nie płaci za swoje błędy byl skłonny płacić za błędy Unibetu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
sorki mialo byc do unibetu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
zlecilem wyplate we wtorek na konto Inteligo i do tej pory kasa niedoszla na moje konto bankowe dziwne, zawsze mialem max po 3 dniach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
mam 83 gr na koncie, da sie gdzies to zainwestowac w gre albo zaklad?? czy od 1 zl wszedzie idzie dopiero zabawe zaczac po prostu wkuzwia mnie jak to widze w saldo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 191 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 191 |
kurrr obcialem posta jak to masz w unibecie to chyba sie da przelac do kasyna a tam mozna zagrac chyba nawet ruletke od 10c maja a jak nie to sloty
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,344 |
ancic skonczyl o 15 a oni do teraz nei rozliczyli:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
mam 83 gr na koncie, da sie gdzies to zainwestowac w gre albo zaklad?? czy od 1 zl wszedzie idzie dopiero zabawe zaczac po prostu wkuzwia mnie jak to widze w saldo  Pomyśl o supertotto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
zlecilem wyplate we wtorek na konto Inteligo i do tej pory kasa niedoszla na moje konto bankowe dziwne, zawsze mialem max po 3 dniach
Mial ktos podobny przypadek w ostatnim czasie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
ja mam dokladnie to samo co ty spirolek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Czy ktos dostal podejrzanego maila potwierdzjacego depozyt za pomoca netellera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
Czy ktos dostal podejrzanego maila potwierdzjacego depozyt za pomoca netellera? Ja dostalem informacje o depozycie karta, zawierajaca moje imie i nazwisko, ale inna nazwe uzytkownika i podejrzany numer telefonu kontaktowego 11111...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
ja dostalem informacje o wyplacie na moneybookers , kwota taka jaka dostalem wczoraj na mb , tez numer 11111. i jakis uzytkownik na s. skasowalem od razu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300 |
Ja też dostałem takiego maila i zaraz zadzwoniłem. To ich wina. jakiś błąd w systemie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
Zakład na Łącznie strzałów na bramkę to chodzi o strzały celne ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 17 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka