Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
jaszur #2172119 17/03/2008 21:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
hehe czyli jest tak jak mowilem. Kazdy ma za uszami swoje. A malzenstwo jest bez sensu i przyzekanie wiernosci laugh

ale ja oczywsicie gadam glupoty. Tylko niestety prawdziwe wink

Bonus: Unibet
jaszur #2172120 17/03/2008 21:52
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Mój komentarz:

WART PAŁAC PACA-A PAC PAŁACA!!!

Czyli są dobrani jak te przysłowiowe dwie połówki jabłka...

a dalsze filmy obu są już w drodze-teraz z jej udziałem gdy on

był u "panienki" a może razem tylko osobno tam chodzą...

Pzdr.

Eska #2172121 17/03/2008 21:53
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Eska masz racje, jestes wielki gosc w sprawach sercowych i malzenskich, ciesze sie ze okazalo sie ze tak naprawde to ty miales race - po co sie żenić . No po co ? Aby ogladać potem filmiki partnera/rki ?

Kylo #2172126 17/03/2008 21:55
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
o querwa smile a myslalem ze bedzie jakis watek z zona... ale taki laugh laugh laugh jak ich pociaga platny seks to niech sobie placa nawzajem laugh

jaszur #2172127 17/03/2008 21:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Otoz to. Zawsze ktos kogos roluje wink Jak ty jestes uczciwy to druga storna nie jest. Albo jak w tym przypadku kazdy kazdego roluje i pozniej tylko stres ze sie zona/maz dowie. Placenie kasy. Po co to komu? hehe

Eska #2172128 17/03/2008 21:56
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by Eska
Moze sie pocieszyc tym ze senator z USA placil po 14 tys dolarow za wizyte u dziwki wink

Teraz tez ma przejebane bo zona sie dowiedziala i caly narod. A koles zawsze walczyl z prostytucja laugh

Ludzie maja naprawde naj.ebane w tych glowach


Ale teraz jaka kariere muzyczna (i nie tylko tongue ) robi ta dziwka...

Senator sie utopil, wyplynela prostytutka... Cos za cos laugh

Golffour #2172129 17/03/2008 21:57
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
To jeszcze nic, z pewnych źródeł wiem że te wszystkie nagrania i ta panienka to była jedna wielka ustaffka , jakiś starych znajomych.
Ale to juz opowiesc na inny czas wink

jaszur #2172131 17/03/2008 21:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Originally Posted by jaszur
To jeszcze nic, z pewnych źródeł wiem że te wszystkie nagrania i ta panienka to była jedna wielka ustaffka , jakiś starych znajomych.
Ale to juz opowiesc na inny czas wink
ogolnie to chyba wiedziales jak to sie skonczylo, zanim napisales o tym tutaj, prawda ?? Bo cos szybko wszytko sie "wyklarowalo"... wink

Golffour #2172135 17/03/2008 22:00
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Golffour
Originally Posted by jaszur
To jeszcze nic, z pewnych źródeł wiem że te wszystkie nagrania i ta panienka to była jedna wielka ustaffka , jakiś starych znajomych.
Ale to juz opowiesc na inny czas wink
ogolnie to chyba wiedziales jak to sie skonczylo, zanim napisales o tym tutaj, prawda ?? Bo cos szybko wszytko sie "wyklarowalo"... wink

Tez mam takie wrazenie.

Eska #2172137 17/03/2008 22:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
jaszczur niezla sciema laugh w to o zonce to nie uwierze, kursik 1,01 na to ze sciema, idz do superexpresu albo do takiej gazety SKANDALE moze to lykna

Golffour #2172138 17/03/2008 22:02
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by Golffour
Originally Posted by jaszur
To jeszcze nic, z pewnych źródeł wiem że te wszystkie nagrania i ta panienka to była jedna wielka ustaffka , jakiś starych znajomych.
Ale to juz opowiesc na inny czas wink
ogolnie to chyba wiedziales jak to sie skonczylo, zanim napisales o tym tutaj, prawda ?? Bo cos szybko wszytko sie "wyklarowalo"... wink
A nie był ciekawy temat ? Wiele się dowiedzieliśmy o zdradach smile A poza tym, to przestroga aby na odloty.pl nie zaglądać wink

connor #2172142 17/03/2008 22:03
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by Experto
jaszczur niezla sciema laugh w to o zonce to nie uwierze, kursik 1,01 na to ze sciema, idz do superexpresu albo do takiej gazety SKANDALE moze to lykna

smile Napiszę do faktu, tylko historię przeredaguję smile

jaszur #2172145 17/03/2008 22:05
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
A po za tym ...k ***** JASZUR a nie jaszczur laugh laugh laugh laugh

jaszur #2172147 17/03/2008 22:05
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Originally Posted by jaszur
Originally Posted by Golffour
Originally Posted by jaszur
To jeszcze nic, z pewnych źródeł wiem że te wszystkie nagrania i ta panienka to była jedna wielka ustaffka , jakiś starych znajomych.
Ale to juz opowiesc na inny czas wink
ogolnie to chyba wiedziales jak to sie skonczylo, zanim napisales o tym tutaj, prawda ?? Bo cos szybko wszytko sie "wyklarowalo"... wink
A nie był ciekawy temat ? Wiele się dowiedzieliśmy o zdradach smile A poza tym, to przestroga aby na odloty.pl nie zaglądać wink
czy ja wiem... odloty.pl to calkiem sympatyczna stronka laugh dzieki niej poznalem naprawde pare swietnych kolezanek wink hehe joke

Golffour #2172148 17/03/2008 22:06
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Uważaj Golffour na kamery w lokalach laugh laugh laugh laugh

jaszur #2172151 17/03/2008 22:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by jaszur
A po za tym ...k ***** JASZUR a nie jaszczur laugh laugh laugh laugh

laugh

jaszur #2172153 17/03/2008 22:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by jaszur
Witam,
Znajomy otrzymał przedwczoraj bardzo interesującą kopertę za szybą samochodu ( musiał być chyba śledzony - albo co ... ) Zawierała ona zdjęcia w bardzo ciekawych pozycjach z pewną panną lekkich obyczajów. Generalnie słabość tego znajomego to znam, do ucieczek na bok, tyle, że jego żonka ( od 4 lat ) żyje w poczuciu, że jest dla niego tę jedyną grin
Co do koperty - to zawiera ona zdjęcia z nagranego filmu z ukrytej kamery. Napisana jest też groźba o wysłaniu oryginału filmu do żonki, w przypadku niezapłacenia 3000 PLN.

Leże laugh

Niech wysle grin

Swoja droga ,to po cholerę piszesz tu bajki o jakimś znajomym ,jak wiadomo ,ze chodzi o Ciebie tongue

connor #2172155 17/03/2008 22:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Experto
jaszczur niezla sciema laugh w to o zonce to nie uwierze, kursik 1,01 na to ze sciema, idz do superexpresu albo do takiej gazety SKANDALE moze to lykna

Dopisujemy gościa do LISTY laugh

Amkwish #2172162 17/03/2008 22:11
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by jaszur
Witam,
Znajomy otrzymał przedwczoraj bardzo interesującą kopertę za szybą samochodu ( musiał być chyba śledzony - albo co ... ) Zawierała ona zdjęcia w bardzo ciekawych pozycjach z pewną panną lekkich obyczajów. Generalnie słabość tego znajomego to znam, do ucieczek na bok, tyle, że jego żonka ( od 4 lat ) żyje w poczuciu, że jest dla niego tę jedyną grin
Co do koperty - to zawiera ona zdjęcia z nagranego filmu z ukrytej kamery. Napisana jest też groźba o wysłaniu oryginału filmu do żonki, w przypadku niezapłacenia 3000 PLN.

Leże laugh

Niech wysle grin

Swoja droga ,to po cholerę piszesz tu bajki o jakimś znajomym ,jak wiadomo ,ze chodzi o Ciebie tongue

laugh no pewnie że o mnie. laugh Jak dobra porada to tylko na mecz.pl, a poza tym tu nie chodziło o szantaż tylko o pewną reklamę wink

Amkwish #2172165 17/03/2008 22:12
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Dlaczego tego jeszcze nie ma na pudelku?

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,350 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,742
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1