Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
#321518 10/04/2005 08:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

19.00 Detroit @ Miami
21.30 New York @ Indiana
21.30 L.A. Lakers @ Sacramento
01.00 Portland @ New Orleans
02.00 Charlotte @ Memphis
03.00 San Antonio @ Golden State

Pozdr.

Bonus: Unibet
#321519 10/04/2005 09:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
zauważyłem, że w ofercie toto-mix zniknęła możliwość obstawiania z podpórkami WTF ? oO oto moje typy na dziś :

Pacers - Knicks H(0-8) 1 (zmotywowana Indiana powinna sobie łatwo poradzić z NY)

Heat - Pistons 2 (brak Shaq'a wyraźnie osłabił Miami, którą to szanse bez wątpienia dziś wykorzysta pełny skład Detroid)

Kings - Lakers H(0-9) 1 (gospodarze w świetnej dyspozycji także nie powinni mieć problemów z wysoką wygraną)

Hornets - TrailBlazers 2 (niedawno podjeli wyrównany bój z Golden State, także tym razem powinni w końcu wygrać i raczej dokonają tego)

Grizzlies - Bobcats H(0-11) 1 (ostatnio rozgromili na wyjeździe Toronto także tym bardziej u siebie powinni pogrążyć Charlotte)

Warriors - Spurs 1 (pewna jedyneczka, tylko cód może sprawić o ich porażce)

#321520 10/04/2005 10:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Czy zauważyliscie,że mecze druzyn z motywacje mają w jednym punkcie zbiezny przebieg?
Chodzi mi o taki mniej wiecej schemat,że ekipa walcząca o coś zdobywa dośc szybko w miare wyraźna przewagę,potem zaś kontroluje mecz,a czasami w końcówce traci troche z wypracowanej,sporej przewagi.

Zastanawiam sie czy nie warto dzis zagrac na wygrane Indiany i Memphis z handicapami,ale....do przerwy.

Co do "pewnej jedyneczki" na Warriors to jestem wielce sceptyczny:-)

PS.Zapomnialem napisac,że prawdopodobnie dziś zagra Shaq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jezeli dostane potwierdzenie tej informacji to postawię parę bucksuff na ten mecz.

Last edited by amkwish; 10/04/2005 10:29.
#321521 10/04/2005 10:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
amkwish zgadzam sie z Toba w pelni co do handi do przerwy, choc zagralbym to tylko w przypadku indiany ktora zazwyczaj do przerwy osiaga duza przewage, lecz na poczatku sezonu, rzadko kiedy ja zdolala utrzymywac. ja dzisiaj nie ruszam GS-SA, jednak jesli komus mialbym doradzic, to zagrac z handi na San Antonio, musza zaczac sie przebudzac przed play-offami, a golden state, to mimo wszystko golden state, mimo rekordowej serii, ktora moze zostac dzisiaj przerwana... przeciez parker nie moze grac tylu meczy po rzad fatalne... a byron juz ostatnio zagral slabsze spotkanie, jednak wtedy koledzy zdolali go zastapic, jednakze SA dla poprawy wlasnego moral przed PO, powinno wygrac kilka takich ciezkich spotkan.

#321522 10/04/2005 10:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
P.S. do poprzedniej wiadomowsci, jesli faktycznie shaqi zagra w tym spotkaniu, to amkwish wcale nie musi oznaczac zwyciestwa Miami.... W konuc Wallece'y moga z nim stoczyc rowna walke na tablicach, a detroit zaczelo sie budzic na koniec zasadniczej rundy, i moje zdanie jest taki ze i Detroit i Indiana moga znowu 'zajsc najdalej' w PO...

#321523 10/04/2005 10:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Czy zauważyliscie,że mecze druzyn z motywacje mają w jednym punkcie zbiezny przebieg?
Chodzi mi o taki mniej wiecej schemat,że ekipa walcząca o coś zdobywa dośc szybko w miare wyraźna przewagę,potem zaś kontroluje mecz,a czasami w końcówce traci troche z wypracowanej,sporej przewagi.

Zastanawiam sie czy nie warto dzis zagrac na wygrane Indiany i Memphis z handicapami,ale....do przerwy.

Co do "pewnej jedyneczki" na Warriors to jestem wielce sceptyczny:-)
Dokładnie to samo rozważam - do przerwy wysokość hp nie jest takie "drastyczne" jak na koniec meczu, a ostatnio często bywa, że drużyna "walcząca o coś" już do przerw uzyskuje sporą przewagę która niejednokrotnie jest wieksza od tej na końcu meczu.
Ogólnie dzisiaj ciężko coś wybrać do zagrania (napewno bez takich szaleństw jak wczoraj) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Właśnie zastanawiam sie nad połówkami - "motywatorów" czyli IND, MEM - i może tez dołączę SAC (tu również spread HT)
Co do SAS myslę że Wojownicy dziś wygrają (są w supersztosie), ale rozsądek nakazuje mi nie grać przeciw San Antonio - juz parę razy załatwili mnie na overze
MIA-DET - no bet ze wskazaniem na gospodaży (choć bez Szaka, ale prestiż meczu!)
NO-POR - no bet i tu również przewiduję win home
pozdrawiam
KRAJAN

#321524 10/04/2005 10:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Na dziś niespodzianka:

Miami - Detroit (2) 2.09

Miami bez Shaqa, a sam Wade meczu nie wygra.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#321525 10/04/2005 11:16
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Panowie,nie piszcie
"Miami bez Shaqa"
bo to na obecna chwile nie ma żadnego uzasadnienia !

Co prawda zapalenie okostnej jest bardzo dolegliwe(kto to miał ten wie),ale Gruby na mecz z Pistons wyjdzie nawet z respiratorem na plecach,ja przynajmniej w to wierzę,ale,powtarzam,zadnej dokladnej informacji jeszcze nie ma.

Krajan,o ten prestiż,to dzisiaj Tłoki muszą walczyć bardziej niz Heat.
Miami wygrało w tym sezonie w Detroit i ewentualne dzisiejsze zwycięstwo dawałoby im dość mocne handi przed ewentualnym finałem.
Niemniej jednak serce mi rośnie,że wierzysz w moich ulubieńców,wszystko wskazuje na to,że bedziemy dopingowac dzis jeden i ten sam zespół:-)

#321526 10/04/2005 12:22
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A po co miałby grać w tym meczu kontuzjowany Shaq ? Jak przecież lepiej chyba będzie jak dzisiaj nie zagra i się pojawi dopiero w PO bo tam już walka będzie ciekawa. A dzisiaj to może sobie odpuścić i niech inny gracze sobie zagrają!

#321527 10/04/2005 12:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
[color:"green"]Indiana[/color][color:"red"]-8[/color] - New York
[color:"green"]Memphis[/color] - Charlotte
[color:"green"]Scramento[/color] - L.A. Lakers

#321528 10/04/2005 12:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Jak dla mnie dzisiaj taki typ:
San Antonio - Golden State(-6) - 2
Kurs w BAW 1,91
Wiadomo, SA myslami jest juz w play-off, GSW na pewno bedzie chcialo wygrac u siebie!! Spread jak najbardziej mozliwy!!
Co wy na to?
Pozdrawiam i zycze udanych typowan!!

#321529 10/04/2005 13:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Skoro Spurs dzisiejszej nocy ledwo wymęczyli zwycięstwo po dogrywce z aktualnie o wiele gorszą drużyną od Wariors to nie widze przeszkód by tym razem dostali pogrom od Golden State ; )

#321530 10/04/2005 15:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
Quote
Jak dla mnie dzisiaj taki typ:
San Antonio - Golden State(-6) - 2
Kurs w BAW 1,91
Wiadomo, SA myslami jest juz w play-off, GSW na pewno bedzie chcialo wygrac u siebie!! Spread jak najbardziej mozliwy!!
Co wy na to?
Pozdrawiam i zycze udanych typowan!!

Drogi kolego jak chcesz kopiować moje opisy ze strony pewniak.pl to chociaż podpisz to że używasz moich wypocin. Zmieniając 2 słowa z opisanego przeze mnie meczu też czynisz plagiat. To tyczy się również meczu Memphis- Miami tak kwoli ścisłości. pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#321531 10/04/2005 15:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Czy zauważyliscie,że mecze druzyn z motywacje mają w jednym punkcie zbiezny przebieg?
Chodzi mi o taki mniej wiecej schemat,że ekipa walcząca o coś zdobywa dośc szybko w miare wyraźna przewagę,potem zaś kontroluje mecz,a czasami w końcówce traci troche z wypracowanej,sporej przewagi.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dopiero teraz mogłem przeglądnąć temat dzisiejszy... Zgadzam się w 100%.. Wczoraj bardzo mocno zagrałem handi do przerwy na Denver (-4,5) ;-)) Zdecydowanie bardziej opłaca się granie handi HT... Dzisiaj pójdę za ciosem i myknę Indianę z HT spreadem.. ;-)

Pozdrawiam
Dominik

#321532 10/04/2005 15:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
ROTFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#321533 10/04/2005 15:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
a u jakich bukuff sa hp do przerwy??

#321534 10/04/2005 15:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Ja dzisiaj zagrałem z nba tylko 4 mecze:
Memphis-charlotte H(0-11) 1
Indiana-NY H(0-8) 1
Sacramento-LAL H(0-9) 1
GS-SA 1
Puścilem to za 10 zł
Co powiecie o tych typach ?

#321535 10/04/2005 15:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Witam.
Spoglądając na kursy które się właśnie pojawiły w B&W i EXP.
to można wnioskować, Shaq najprawdopodobniej zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#321536 10/04/2005 16:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Quote
a u jakich bukuff sa hp do przerwy??

Np w BAW

#321537 10/04/2005 16:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Witam.
Spoglądając na kursy które się właśnie pojawiły w B&W i EXP.
to można wnioskować, Shaq najprawdopodobniej zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dokładnie na odwrót.
Było -hc na Miami,teraz jest pk.
Ja dostałem takie info "jestem w Miami,a wiem tyle o Shaqu co Ty w Polsce" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Hmm...puszcze sobie dubelka,w którym wyraże swoje sympatie

Miami 1
Barcelona 2

Ładne ako i dla adrenaliny 25% normal stake.

Niech grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#321538 10/04/2005 16:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Quote
Quote
a u jakich bukuff sa hp do przerwy??

Np w BAW
dzienki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#321539 10/04/2005 16:21
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Hehe właśnie zmienili, było 1,6 na Miami a teraz 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#321540 10/04/2005 16:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Właśnie zapomniałem, skoro nie gra Shaq to wart zainteresowaninia jest typ z B&W:

Który gracz uzyska najwięcej punktów?
1.Richard Hamilton (Detroit) +5,5 1.90
2.Dwane Wade (Miami) -5,5 1.80

Proponuję 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cały ciężar gry i rzucania p. spoczywał będzie na nim. W poprzednim meczu tych drużyn w Miami Wade cisnął 31 a Hamilton 19 ( przy czym grał Shaq ).
A generalnie to raczej w tej sytuacji wygrają Tłoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

#321541 10/04/2005 16:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Alez oczywiscie MIAMI czy z SHA. czy bez to i tak wygra kurs 2.1 expekt jest OK

#321542 10/04/2005 16:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
hm.. a w Pinie HT spread był +1,5 na Detroit a teraz jest pk... Co z tym Shaqiem.. gra on czy nie?

#321543 10/04/2005 16:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Alez oczywiscie MIAMI czy z SHA. czy bez to i tak wygra kurs 2.1 expekt jest OK

Zastanowiłes się,ze w przypadku braku Grubego Tłoki będa totalnie dominowac na deskach?
Jak Shaq nie zagra,to tylko kurs może byc OK,nic więcej,oczywiście dla Miami.
Zastanawiam się,czy mogliby zrównoważyc przewage Tłoków i nic innego nie przychodzi mi do głowy jak tylko rzuty 3-punktowe,ale skutecznośc musiałaby byc porażająca.

Mysle,że po 2 kwarcie trzeba będzie probowac coś fajnego wyhaczyc w zakladach na 2HT.

A propos Memphis.
Uważam,ze typ -hc HT ma duże szanse,tym bardziej,ze Miśki czeka mecz w Dallas i dobrze by było dla nich rozstrzygnąć mecz po 2-3 kwartach i dac troche odsapnąć czołowym grajkom.
Co prawda Bobki przy kazdym wyniku walcza i nie odpuszczaja,ale ławka Memphis powinna utrzymac wcześniej wypracowana przewage.

#321544 10/04/2005 16:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
Quote
Quote
Alez oczywiscie MIAMI czy z SHA. czy bez to i tak wygra kurs 2.1 expekt jest OK

Zastanowiłes się,ze w przypadku braku Grubego Tłoki będa totalnie dominowac na deskach?
Jak Shaq nie zagra,to tylko kurs może byc OK,nic więcej,oczywiście dla Miami.
Zastanawiam się,czy mogliby zrównoważyc przewage Tłoków i nic innego nie przychodzi mi do głowy jak tylko rzuty 3-punktowe,ale skutecznośc musiałaby byc porażająca.

Dominacja TO MOŻE ZA DUŻO jest jeszcze Haslem ale faktycznie będzie Miami b. ciężko.

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#321545 10/04/2005 17:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
Mam pytanko, bo w expekcie jest ciekawy kursik:

Mobley Cuttino - Stojakovic Predrag 1-2,75 x-4,9 2-1,8
Most 3-pointers made

Co to znaczy"Most 3-pointers made".:D Kto więcej odda rzutów, czy kto wiecej trafi? Chyba to drugie nie?? Co o tym sadzicie??

#321546 10/04/2005 17:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
kto trafi wiecej rzutow za 3 pkt

#321547 10/04/2005 19:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Cóż....bez Shaqa jesteśmy średniakiem,bo druzyna jest wyraźnie ustawiona na grę z Grubym.
Jak On jest nieobecny to nie ma kim i czym nadrobić,ponieważ "zespołowość" opusciła Miami i przeniosła sie do Chicago:-)

Nie pomogla waleczność i doping,rywal był po prostu lepszy.

Nie ma jednak wątpliwości,że w pełnym skladzie rozjedziemy Tłoki,bardziej na dziś obawiam się Indiany.

Szkoda,że tak mało rzucili,bo juz cieszyłem się,że gdy dojdzie do starcia w PO to na 1 mecz gram bardzo grubo under.
Po dzisiejszym buki juz nie bedą w ciemie bici i ustawią jakieś 160-165pts.

Gratulacje dla Pistons,ale ten sie cieszy kto sie ostatni cieszy.

Do zobaczenia w PO....z Grubym damy radę,hehe

#321548 10/04/2005 19:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
no i zagrałem indianę do przerwy . po 6 minutach 1 kwarty już żałuję

#321549 10/04/2005 20:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Stary , będzie dobrze , chyba że handicap dałeś! Docisną w II kwarcie i do połowy będzie różnica 2 pkt na korzyść Indiany ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przynajmniej chciałbym tongue

#321550 10/04/2005 20:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
dałem z handi -4 . pozostanę chyba przy żużlu a nba zostawię tym którzy się znają

#321551 10/04/2005 21:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Nie ma jednak wątpliwości,że w pełnym skladzie rozjedziemy Tłoki,bardziej na dziś obawiam się Indiany.

Oj w playoffach będą emocje ;-)) Mam wielką chęć na finał konferencji Miami-Detroit.. i zwycięstwo oczywiście Tłoków po pięknym 7 meczu w ... Miamia ;-) Pamiętajmy Larry Brown ma sposób na Shaqa.. i bynajmniej nie będzie to hack-a-Shaq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zapowiada sie niesamowita walka, czekam z niecierpliwością..

Co do Indiany niestety ja też utopiłem trochę kasy na HT spread <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#321552 10/04/2005 21:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
na chwile obecną Pacers toczą bardzo wyrównany mecz, ale mam nadzieje, że w 4 kwarcie niezawodny Jackson się obudzi i poprowadzi swoją ekipe do znacznego zwycięstwa -H <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#321553 10/04/2005 21:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
po 3 kwartach indiana przegrywa 7 punktami - mam nadzieje ze to jeszcze odrobia, bo jak nie to sporo kasy umocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#321554 10/04/2005 21:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Widzicie jak to jest.
Niby oczywista sprawa,zrobia przewage w 1 i 2 kwarcie,potem beda kontrolowac przebieg meczu.
A tu?

Dla mnie kolejny dowód na to,żeby nie szukac "kwadratowych jaj" tylko grac proste,zwykłe ML.
Nawiasem mówiąc emelka do przerwy tez mnie kusila ,bo byla w pinie po kursie 1,45 i chcialem dodać do beja,ale dobrze ,że się powstrzymałem.
Inna sprawa,ze dziś naprawde nie było co złozyć z ML,bo kursy cieniutkie,a "tasmy" z NBA to samobójstwo(vide wczorajsza noc).

U mnie poszło mniej kasy niz u Guńka,ale za to z konta baseballowego,miotacze Pacers zawiedli:-)

11 minut do końca i Indiana ma mięciutko,czyżby jednak zmeczenie materialu,bo ostatnie 2 tygodnie tyrali bez wytchnienia.

Zobaczymy,jak wygra NY to się nie pogniewam,bo Pacers nie beda zagrażali Bykom,które teraz są na 4-tym miejscu.

Last edited by amkwish; 10/04/2005 21:33.
#321555 10/04/2005 21:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
w tym momencie pogodziłem się z klęską Pacers ; (

#321556 10/04/2005 21:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Greender,za wcześnie,moim zdaniem,Pacers sie podniosą.

Podopinguje dla Ciebie i Guńka,go Pacers:-)

#321557 10/04/2005 21:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
amkwish sciskaj mocno kciuki za pacers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moze reggie cos rzuci

#321558 10/04/2005 21:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
3:29 do końca i po 93

macie za mało wiary:-)))

Last edited by amkwish; 10/04/2005 21:49.
#321559 10/04/2005 22:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Quote
3:29 do końca i po 93

macie za mało wiary:-)))

podobno wiara czyni cuda:-))

#321560 10/04/2005 22:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
dogrywka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> 3majcie kciuki za indiane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#321561 10/04/2005 22:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
no i mamy remis oO

#321562 10/04/2005 22:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
no i dogrywka

najlepsze wyjscie dla grających -hc na Pacers - pojadą teraz Knicksuff

Kacperek,wiara to wazny czynnik w bukmacherce:-)

#321563 10/04/2005 22:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Amkwish, doskonale o tym wiem;-)

#321564 10/04/2005 22:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
obyscie mieli racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#321565 10/04/2005 22:24
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Indiana robi wszytsko by umoczyc

#321566 10/04/2005 22:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

nie pojmuje ,jak mozna popełnic juz 3 strate w tak waznym momencie(1 na minute przed końcem przy prowadznie +4,0 i teraz 2 w dogrywce)

moze Marbury nie trafi

mein Got :-(((

na własne życzenie

przykro mi ,naprawde kibicowałem Pacers,chociaż nie przepadam za nimi

jednak chyba czynnik zmeczeniowy przesadził,te straty nie wynikały przecież z tego,że goście nie potrafia grać

byli za długo pod presja,a Knicks za dlugo bez wygranej

Last edited by amkwish; 10/04/2005 22:29.
#321567 10/04/2005 22:27
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#321568 10/04/2005 22:29
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Nie trafil, za to

Michael Sweetney made Layup

#321569 10/04/2005 22:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
o nieee, ale pechowa porażka ; (

#321570 10/04/2005 22:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Przykro mi Michal,jutro zagrasz Memphis po dobrym kursie i sobie zrekompensujesz:-)

#321571 10/04/2005 22:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Kiedys grywałem mecze NBA po kursach 1,20 na tasmy,ale jak policzylem i zbilansowalem,to sie szybko z tego wyleczylem.

Człowiek m podły nastroj jak siądzie 2-3 typy z dobrym kursem,a taki badziewiasty nie.
Zreszta ,ostatnia noc z Minnesota w roli głównej i dzisiejszy wieczór to chyba wystarczy.

Jutro Memphis i Cleveland ML powinny miec fajne kursy,takze spokojnie ML jako singla mozna puscić,bez dodatków
------------------------------------------------
własnie znalazłem,jest jeszcze lepiej

DAL(-7,0) - MEM(+7,0)

Last edited by amkwish; 10/04/2005 22:41.
#321572 10/04/2005 22:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
Ale to co zrobili w dogrywce to juz jest śmiech na sali. Jak mozna było to przegrać wiedzą tylko oni

#321573 10/04/2005 22:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Stalker,nie takie porażki bywaly.
Pamiętasz Houston - San Antonio i festiwal "trójek" T-Maca?
Ja juz chciałem wtedy ksiegować handi,wyszedlem na chwile,wracam i pomyslałem,ze to inny mecz:-)

Last edited by amkwish; 10/04/2005 22:43.
#321574 10/04/2005 23:21
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
W tym sezonie,na początku rozgrywek ,miałem kupon całkiem niezły i ostatni mecz Utah na wyjećdzie,chyba z Bobkami za 1,25 kurs(wtedy jeszcze mormońce pykali całkiem klawo),cały mecz w plecy,jeszcze w 3 kwarcie -20 i chłopaki się dla mnie spreżyli i wygrali jeszcze ten mecz z zapasem,wiara czyni cuda,ale ile razy własnie pzreżywałem gorycz porażki rzutami w ostatniej sekundzie,albo remisami(kupony z uliczników).
Niestety nieodzownym elementem bukmacherki,obok wiedzy i konsekwencji,jest szczęscie,czasami jest z nami,czasami nas opuszcza,tak samo z graczami,są farciarze co trafiaja i pechowcy,co ciagle moczą kase,z tym,ze tych drugich jest więcej,dlatego zbuki dostatnio żyją,od jutra wracam do gry,pozdrawiam panowie i udanej nocki.

#321575 11/04/2005 05:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Quote
[color:"green"]Indiana[/color][color:"red"]-8[/color] - New York <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
[color:"green"]Memphis[/color] - Charlotte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[color:"green"]Scramento[/color] - L.A. Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#321576 11/04/2005 06:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Quote
Quote
[color:"green"]Indiana[/color][color:"red"]-8[/color] - New York <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
[color:"green"]Memphis[/color] - Charlotte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[color:"green"]Scramento[/color] - L.A. Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dokładnie miałem taki sam kupon jak ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 100 zl poszlo sie je... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> patrzylem na stronce espn.com ze dzis bedzie rozegranych 9 meczy, a B&W ma w swojej ofercie 6 (nie ma m.in. memphis) what a fuck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#321577 11/04/2005 09:19
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
W B&W zawsze tak jest. Niektóre mecze NBA są wystawiane dopiero wieczorkiem ale może to i lepiej bo jest czas żeby się spokojnie zastanowić i jeszcze raz przemyśleć swoje typy.

#321578 11/04/2005 14:32
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Na dziś niespodzianka:

Miami - Detroit (2) 2.09 72:80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Miami bez Shaqa, a sam Wade meczu nie wygra.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, JelineK), 860 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,156
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1