|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Witam.
19.00 Detroit @ Miami 21.30 New York @ Indiana 21.30 L.A. Lakers @ Sacramento 01.00 Portland @ New Orleans 02.00 Charlotte @ Memphis 03.00 San Antonio @ Golden State
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
zauważyłem, że w ofercie toto-mix zniknęła możliwość obstawiania z podpórkami WTF ? oO oto moje typy na dziś :
Pacers - Knicks H(0-8) 1 (zmotywowana Indiana powinna sobie łatwo poradzić z NY)
Heat - Pistons 2 (brak Shaq'a wyraźnie osłabił Miami, którą to szanse bez wątpienia dziś wykorzysta pełny skład Detroid)
Kings - Lakers H(0-9) 1 (gospodarze w świetnej dyspozycji także nie powinni mieć problemów z wysoką wygraną)
Hornets - TrailBlazers 2 (niedawno podjeli wyrównany bój z Golden State, także tym razem powinni w końcu wygrać i raczej dokonają tego) Grizzlies - Bobcats H(0-11) 1 (ostatnio rozgromili na wyjeździe Toronto także tym bardziej u siebie powinni pogrążyć Charlotte)
Warriors - Spurs 1 (pewna jedyneczka, tylko cód może sprawić o ich porażce)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Czy zauważyliscie,że mecze druzyn z motywacje mają w jednym punkcie zbiezny przebieg? Chodzi mi o taki mniej wiecej schemat,że ekipa walcząca o coś zdobywa dośc szybko w miare wyraźna przewagę,potem zaś kontroluje mecz,a czasami w końcówce traci troche z wypracowanej,sporej przewagi.
Zastanawiam sie czy nie warto dzis zagrac na wygrane Indiany i Memphis z handicapami,ale....do przerwy.
Co do "pewnej jedyneczki" na Warriors to jestem wielce sceptyczny:-)
PS.Zapomnialem napisac,że prawdopodobnie dziś zagra Shaq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jezeli dostane potwierdzenie tej informacji to postawię parę bucksuff na ten mecz.
Last edited by amkwish; 10/04/2005 10:29.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
amkwish zgadzam sie z Toba w pelni co do handi do przerwy, choc zagralbym to tylko w przypadku indiany ktora zazwyczaj do przerwy osiaga duza przewage, lecz na poczatku sezonu, rzadko kiedy ja zdolala utrzymywac. ja dzisiaj nie ruszam GS-SA, jednak jesli komus mialbym doradzic, to zagrac z handi na San Antonio, musza zaczac sie przebudzac przed play-offami, a golden state, to mimo wszystko golden state, mimo rekordowej serii, ktora moze zostac dzisiaj przerwana... przeciez parker nie moze grac tylu meczy po rzad fatalne... a byron juz ostatnio zagral slabsze spotkanie, jednak wtedy koledzy zdolali go zastapic, jednakze SA dla poprawy wlasnego moral przed PO, powinno wygrac kilka takich ciezkich spotkan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
P.S. do poprzedniej wiadomowsci, jesli faktycznie shaqi zagra w tym spotkaniu, to amkwish wcale nie musi oznaczac zwyciestwa Miami.... W konuc Wallece'y moga z nim stoczyc rowna walke na tablicach, a detroit zaczelo sie budzic na koniec zasadniczej rundy, i moje zdanie jest taki ze i Detroit i Indiana moga znowu 'zajsc najdalej' w PO...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Czy zauważyliscie,że mecze druzyn z motywacje mają w jednym punkcie zbiezny przebieg? Chodzi mi o taki mniej wiecej schemat,że ekipa walcząca o coś zdobywa dośc szybko w miare wyraźna przewagę,potem zaś kontroluje mecz,a czasami w końcówce traci troche z wypracowanej,sporej przewagi.
Zastanawiam sie czy nie warto dzis zagrac na wygrane Indiany i Memphis z handicapami,ale....do przerwy.
Co do "pewnej jedyneczki" na Warriors to jestem wielce sceptyczny:-) Dokładnie to samo rozważam - do przerwy wysokość hp nie jest takie "drastyczne" jak na koniec meczu, a ostatnio często bywa, że drużyna "walcząca o coś" już do przerw uzyskuje sporą przewagę która niejednokrotnie jest wieksza od tej na końcu meczu. Ogólnie dzisiaj ciężko coś wybrać do zagrania (napewno bez takich szaleństw jak wczoraj) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Właśnie zastanawiam sie nad połówkami - "motywatorów" czyli IND, MEM - i może tez dołączę SAC (tu również spread HT) Co do SAS myslę że Wojownicy dziś wygrają (są w supersztosie), ale rozsądek nakazuje mi nie grać przeciw San Antonio - juz parę razy załatwili mnie na overze MIA-DET - no bet ze wskazaniem na gospodaży (choć bez Szaka, ale prestiż meczu!) NO-POR - no bet i tu również przewiduję win home pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Na dziś niespodzianka:
Miami - Detroit (2) 2.09
Miami bez Shaqa, a sam Wade meczu nie wygra.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Panowie,nie piszcie "Miami bez Shaqa" bo to na obecna chwile nie ma żadnego uzasadnienia !
Co prawda zapalenie okostnej jest bardzo dolegliwe(kto to miał ten wie),ale Gruby na mecz z Pistons wyjdzie nawet z respiratorem na plecach,ja przynajmniej w to wierzę,ale,powtarzam,zadnej dokladnej informacji jeszcze nie ma.
Krajan,o ten prestiż,to dzisiaj Tłoki muszą walczyć bardziej niz Heat. Miami wygrało w tym sezonie w Detroit i ewentualne dzisiejsze zwycięstwo dawałoby im dość mocne handi przed ewentualnym finałem. Niemniej jednak serce mi rośnie,że wierzysz w moich ulubieńców,wszystko wskazuje na to,że bedziemy dopingowac dzis jeden i ten sam zespół:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
A po co miałby grać w tym meczu kontuzjowany Shaq ? Jak przecież lepiej chyba będzie jak dzisiaj nie zagra i się pojawi dopiero w PO bo tam już walka będzie ciekawa. A dzisiaj to może sobie odpuścić i niech inny gracze sobie zagrają!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
[color:"green"]Indiana[/color][color:"red"]-8[/color] - New York [color:"green"]Memphis[/color] - Charlotte [color:"green"]Scramento[/color] - L.A. Lakers
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Jak dla mnie dzisiaj taki typ: San Antonio - Golden State(-6) - 2 Kurs w BAW 1,91 Wiadomo, SA myslami jest juz w play-off, GSW na pewno bedzie chcialo wygrac u siebie!! Spread jak najbardziej mozliwy!! Co wy na to? Pozdrawiam i zycze udanych typowan!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Skoro Spurs dzisiejszej nocy ledwo wymęczyli zwycięstwo po dogrywce z aktualnie o wiele gorszą drużyną od Wariors to nie widze przeszkód by tym razem dostali pogrom od Golden State ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530 |
Jak dla mnie dzisiaj taki typ: San Antonio - Golden State(-6) - 2 Kurs w BAW 1,91 Wiadomo, SA myslami jest juz w play-off, GSW na pewno bedzie chcialo wygrac u siebie!! Spread jak najbardziej mozliwy!! Co wy na to? Pozdrawiam i zycze udanych typowan!! Drogi kolego jak chcesz kopiować moje opisy ze strony pewniak.pl to chociaż podpisz to że używasz moich wypocin. Zmieniając 2 słowa z opisanego przeze mnie meczu też czynisz plagiat. To tyczy się również meczu Memphis- Miami tak kwoli ścisłości. pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Czy zauważyliscie,że mecze druzyn z motywacje mają w jednym punkcie zbiezny przebieg? Chodzi mi o taki mniej wiecej schemat,że ekipa walcząca o coś zdobywa dośc szybko w miare wyraźna przewagę,potem zaś kontroluje mecz,a czasami w końcówce traci troche z wypracowanej,sporej przewagi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dopiero teraz mogłem przeglądnąć temat dzisiejszy... Zgadzam się w 100%.. Wczoraj bardzo mocno zagrałem handi do przerwy na Denver (-4,5) ;-)) Zdecydowanie bardziej opłaca się granie handi HT... Dzisiaj pójdę za ciosem i myknę Indianę z HT spreadem.. ;-) Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
ROTFL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
a u jakich bukuff sa hp do przerwy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
Ja dzisiaj zagrałem z nba tylko 4 mecze: Memphis-charlotte H(0-11) 1 Indiana-NY H(0-8) 1 Sacramento-LAL H(0-9) 1 GS-SA 1 Puścilem to za 10 zł Co powiecie o tych typach ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80 |
Witam. Spoglądając na kursy które się właśnie pojawiły w B&W i EXP. to można wnioskować, Shaq najprawdopodobniej zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
a u jakich bukuff sa hp do przerwy?? Np w BAW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam. Spoglądając na kursy które się właśnie pojawiły w B&W i EXP. to można wnioskować, Shaq najprawdopodobniej zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dokładnie na odwrót. Było -hc na Miami,teraz jest pk. Ja dostałem takie info "jestem w Miami,a wiem tyle o Shaqu co Ty w Polsce" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Hmm...puszcze sobie dubelka,w którym wyraże swoje sympatie Miami 1 Barcelona 2 Ładne ako i dla adrenaliny 25% normal stake. Niech grają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
a u jakich bukuff sa hp do przerwy?? Np w BAW dzienki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80 |
Hehe właśnie zmienili, było 1,6 na Miami a teraz 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80 |
Właśnie zapomniałem, skoro nie gra Shaq to wart zainteresowaninia jest typ z B&W:
Który gracz uzyska najwięcej punktów? 1.Richard Hamilton (Detroit) +5,5 1.90 2.Dwane Wade (Miami) -5,5 1.80
Proponuję 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cały ciężar gry i rzucania p. spoczywał będzie na nim. W poprzednim meczu tych drużyn w Miami Wade cisnął 31 a Hamilton 19 ( przy czym grał Shaq ). A generalnie to raczej w tej sytuacji wygrają Tłoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Alez oczywiscie MIAMI czy z SHA. czy bez to i tak wygra kurs 2.1 expekt jest OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
hm.. a w Pinie HT spread był +1,5 na Detroit a teraz jest pk... Co z tym Shaqiem.. gra on czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Alez oczywiscie MIAMI czy z SHA. czy bez to i tak wygra kurs 2.1 expekt jest OK Zastanowiłes się,ze w przypadku braku Grubego Tłoki będa totalnie dominowac na deskach? Jak Shaq nie zagra,to tylko kurs może byc OK,nic więcej,oczywiście dla Miami. Zastanawiam się,czy mogliby zrównoważyc przewage Tłoków i nic innego nie przychodzi mi do głowy jak tylko rzuty 3-punktowe,ale skutecznośc musiałaby byc porażająca. Mysle,że po 2 kwarcie trzeba będzie probowac coś fajnego wyhaczyc w zakladach na 2HT. A propos Memphis. Uważam,ze typ -hc HT ma duże szanse,tym bardziej,ze Miśki czeka mecz w Dallas i dobrze by było dla nich rozstrzygnąć mecz po 2-3 kwartach i dac troche odsapnąć czołowym grajkom. Co prawda Bobki przy kazdym wyniku walcza i nie odpuszczaja,ale ławka Memphis powinna utrzymac wcześniej wypracowana przewage.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80 |
Alez oczywiscie MIAMI czy z SHA. czy bez to i tak wygra kurs 2.1 expekt jest OK Zastanowiłes się,ze w przypadku braku Grubego Tłoki będa totalnie dominowac na deskach? Jak Shaq nie zagra,to tylko kurs może byc OK,nic więcej,oczywiście dla Miami. Zastanawiam się,czy mogliby zrównoważyc przewage Tłoków i nic innego nie przychodzi mi do głowy jak tylko rzuty 3-punktowe,ale skutecznośc musiałaby byc porażająca. Dominacja TO MOŻE ZA DUŻO jest jeszcze Haslem ale faktycznie będzie Miami b. ciężko. Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40 |
Mam pytanko, bo w expekcie jest ciekawy kursik:
Mobley Cuttino - Stojakovic Predrag 1-2,75 x-4,9 2-1,8 Most 3-pointers made
Co to znaczy"Most 3-pointers made".:D Kto więcej odda rzutów, czy kto wiecej trafi? Chyba to drugie nie?? Co o tym sadzicie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
kto trafi wiecej rzutow za 3 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Cóż....bez Shaqa jesteśmy średniakiem,bo druzyna jest wyraźnie ustawiona na grę z Grubym. Jak On jest nieobecny to nie ma kim i czym nadrobić,ponieważ "zespołowość" opusciła Miami i przeniosła sie do Chicago:-)
Nie pomogla waleczność i doping,rywal był po prostu lepszy.
Nie ma jednak wątpliwości,że w pełnym skladzie rozjedziemy Tłoki,bardziej na dziś obawiam się Indiany.
Szkoda,że tak mało rzucili,bo juz cieszyłem się,że gdy dojdzie do starcia w PO to na 1 mecz gram bardzo grubo under. Po dzisiejszym buki juz nie bedą w ciemie bici i ustawią jakieś 160-165pts.
Gratulacje dla Pistons,ale ten sie cieszy kto sie ostatni cieszy.
Do zobaczenia w PO....z Grubym damy radę,hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
no i zagrałem indianę do przerwy . po 6 minutach 1 kwarty już żałuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Stary , będzie dobrze , chyba że handicap dałeś! Docisną w II kwarcie i do połowy będzie różnica 2 pkt na korzyść Indiany ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przynajmniej chciałbym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
dałem z handi -4 . pozostanę chyba przy żużlu a nba zostawię tym którzy się znają
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Nie ma jednak wątpliwości,że w pełnym skladzie rozjedziemy Tłoki,bardziej na dziś obawiam się Indiany. Oj w playoffach będą emocje ;-)) Mam wielką chęć na finał konferencji Miami-Detroit.. i zwycięstwo oczywiście Tłoków po pięknym 7 meczu w ... Miamia ;-) Pamiętajmy Larry Brown ma sposób na Shaqa.. i bynajmniej nie będzie to hack-a-Shaq <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zapowiada sie niesamowita walka, czekam z niecierpliwością.. Co do Indiany niestety ja też utopiłem trochę kasy na HT spread <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
na chwile obecną Pacers toczą bardzo wyrównany mecz, ale mam nadzieje, że w 4 kwarcie niezawodny Jackson się obudzi i poprowadzi swoją ekipe do znacznego zwycięstwa -H <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
po 3 kwartach indiana przegrywa 7 punktami - mam nadzieje ze to jeszcze odrobia, bo jak nie to sporo kasy umocze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Widzicie jak to jest. Niby oczywista sprawa,zrobia przewage w 1 i 2 kwarcie,potem beda kontrolowac przebieg meczu. A tu?
Dla mnie kolejny dowód na to,żeby nie szukac "kwadratowych jaj" tylko grac proste,zwykłe ML. Nawiasem mówiąc emelka do przerwy tez mnie kusila ,bo byla w pinie po kursie 1,45 i chcialem dodać do beja,ale dobrze ,że się powstrzymałem. Inna sprawa,ze dziś naprawde nie było co złozyć z ML,bo kursy cieniutkie,a "tasmy" z NBA to samobójstwo(vide wczorajsza noc).
U mnie poszło mniej kasy niz u Guńka,ale za to z konta baseballowego,miotacze Pacers zawiedli:-)
11 minut do końca i Indiana ma mięciutko,czyżby jednak zmeczenie materialu,bo ostatnie 2 tygodnie tyrali bez wytchnienia.
Zobaczymy,jak wygra NY to się nie pogniewam,bo Pacers nie beda zagrażali Bykom,które teraz są na 4-tym miejscu.
Last edited by amkwish; 10/04/2005 21:33.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
w tym momencie pogodziłem się z klęską Pacers ; (
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Greender,za wcześnie,moim zdaniem,Pacers sie podniosą.
Podopinguje dla Ciebie i Guńka,go Pacers:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
amkwish sciskaj mocno kciuki za pacers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moze reggie cos rzuci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
3:29 do końca i po 93
macie za mało wiary:-)))
Last edited by amkwish; 10/04/2005 21:49.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
3:29 do końca i po 93
macie za mało wiary:-))) podobno wiara czyni cuda:-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
dogrywka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> 3majcie kciuki za indiane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
no i dogrywka
najlepsze wyjscie dla grających -hc na Pacers - pojadą teraz Knicksuff
Kacperek,wiara to wazny czynnik w bukmacherce:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Amkwish, doskonale o tym wiem;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
obyscie mieli racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Indiana robi wszytsko by umoczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
nie pojmuje ,jak mozna popełnic juz 3 strate w tak waznym momencie(1 na minute przed końcem przy prowadznie +4,0 i teraz 2 w dogrywce)
moze Marbury nie trafi
mein Got :-(((
na własne życzenie
przykro mi ,naprawde kibicowałem Pacers,chociaż nie przepadam za nimi
jednak chyba czynnik zmeczeniowy przesadził,te straty nie wynikały przecież z tego,że goście nie potrafia grać
byli za długo pod presja,a Knicks za dlugo bez wygranej
Last edited by amkwish; 10/04/2005 22:29.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022 |
Nie trafil, za to
Michael Sweetney made Layup
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
o nieee, ale pechowa porażka ; (
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Przykro mi Michal,jutro zagrasz Memphis po dobrym kursie i sobie zrekompensujesz:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Kiedys grywałem mecze NBA po kursach 1,20 na tasmy,ale jak policzylem i zbilansowalem,to sie szybko z tego wyleczylem.
Człowiek m podły nastroj jak siądzie 2-3 typy z dobrym kursem,a taki badziewiasty nie. Zreszta ,ostatnia noc z Minnesota w roli głównej i dzisiejszy wieczór to chyba wystarczy.
Jutro Memphis i Cleveland ML powinny miec fajne kursy,takze spokojnie ML jako singla mozna puscić,bez dodatków ------------------------------------------------ własnie znalazłem,jest jeszcze lepiej
DAL(-7,0) - MEM(+7,0)
Last edited by amkwish; 10/04/2005 22:41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
Ale to co zrobili w dogrywce to juz jest śmiech na sali. Jak mozna było to przegrać wiedzą tylko oni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Stalker,nie takie porażki bywaly. Pamiętasz Houston - San Antonio i festiwal "trójek" T-Maca? Ja juz chciałem wtedy ksiegować handi,wyszedlem na chwile,wracam i pomyslałem,ze to inny mecz:-)
Last edited by amkwish; 10/04/2005 22:43.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
W tym sezonie,na początku rozgrywek ,miałem kupon całkiem niezły i ostatni mecz Utah na wyjećdzie,chyba z Bobkami za 1,25 kurs(wtedy jeszcze mormońce pykali całkiem klawo),cały mecz w plecy,jeszcze w 3 kwarcie -20 i chłopaki się dla mnie spreżyli i wygrali jeszcze ten mecz z zapasem,wiara czyni cuda,ale ile razy własnie pzreżywałem gorycz porażki rzutami w ostatniej sekundzie,albo remisami(kupony z uliczników). Niestety nieodzownym elementem bukmacherki,obok wiedzy i konsekwencji,jest szczęscie,czasami jest z nami,czasami nas opuszcza,tak samo z graczami,są farciarze co trafiaja i pechowcy,co ciagle moczą kase,z tym,ze tych drugich jest więcej,dlatego zbuki dostatnio żyją,od jutra wracam do gry,pozdrawiam panowie i udanej nocki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
[color:"green"]Indiana[/color][color:"red"]-8[/color] - New York <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [color:"green"]Memphis[/color] - Charlotte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"green"]Scramento[/color] - L.A. Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
[color:"green"]Indiana[/color][color:"red"]-8[/color] - New York <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [color:"green"]Memphis[/color] - Charlotte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"green"]Scramento[/color] - L.A. Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dokładnie miałem taki sam kupon jak ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 100 zl poszlo sie je... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> patrzylem na stronce espn.com ze dzis bedzie rozegranych 9 meczy, a B&W ma w swojej ofercie 6 (nie ma m.in. memphis) what a fuck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
W B&W zawsze tak jest. Niektóre mecze NBA są wystawiane dopiero wieczorkiem ale może to i lepiej bo jest czas żeby się spokojnie zastanowić i jeszcze raz przemyśleć swoje typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Na dziś niespodzianka:
Miami - Detroit (2) 2.09 72:80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Miami bez Shaqa, a sam Wade meczu nie wygra.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|