Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
ja przewaznie tutaj patrze na biegi.

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=zimowe

na nrk (norweska tv) transmituja wiekszosc imprez zimowych live.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Kowalczyk dzisiaj V? Jak myślisz Kreczmer?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Ja pier.dole rzadko kiedy czlowiek moze sie wzruszyc z powodu polskiego sportowca ...

To co robi Kowalczyk to najpiekniejsza wizytowka naszego kraju o jakiej moglismy marzyc piwo

RESPECT po calosci dla "Krolowej Sniegu " aplauz

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Dac jej karabin grin i do biathlonu

naprawde wielki szacun, Northug w spodnicy. Mega mocna juz sie nie moge doczekac :oli: olimpiady zloto


wielki wielkie sukces aplauz

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Byli tacy co wierzyli...

MartaK Online content
newbie
Poza tym sądze iż pod nieobecność Kalli i Bjoergen każdy kurs na V w Tour de Ski powyzej 2 na Justyne jest gdny stawki 7-8/10.
Wszechstronnosc Polki pozwoli zdecydowanie pokonc pozostala stawke.

POWODZENIA!

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Oczywiście WIELKIE gratulacje dla Polki!
Dziękujemy za wspaniałe emocje i walke...

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Di Centa G.-Rickardsson D. 2 2.30 Milenium

Mysle ze to jest niezla para na 2 ,Szwed ma 1,5 minuty przwegai nad Di Centa,fakt ze Szwed lepiej sie czuje w klasyku ale w stylu dowolnym powinien spokojnie obronic przewage

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
W zeszlym roku Di Centa lepszy od Ricardssona o 2:36 na tej trasie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Marta mam priv ... ale chyba masz za duzo zaczepiaczy ..wyczyscisz skrzynke?

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
Zaczepiaczy pewnie tak, ale nie tutaj;)
Skrzynke mam pustą obecnie.
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ehh ale i tak nic nie wysle, moze provy poblokowane

to nie pogadamy

zreszta moze nic madrego nie mialem do napisania i przeznaczenie tak dziala

pozdr


posty do wykasowania przez uprzejmego moda

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Niedzielny sprint

Classic - Sprint - Petra Majdic vs Justyna Kowalczyk 1@ 1.71 365bet, mały rewanz Słowenki przewiduję

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Mam nadzieje ,że forma nie uciekła przez ten tydzien,i dzis Kowalczyk wygra.
Wysoko powinna być ,wypoczęta M.Bjorgen.
Zagadka to Smigun,ale nie wydaje mi się aby była dzis w top 3.

bjorgen -saarinen 1
kowalczyk win


Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Bjoergen wypoczeta, natomiast pytanie na ile astma pozwolila jej trenowac przez ten czas i w jakim jest obecnie stanie. Daleki by byl od gry na nia, za duzo znakow zapytania.

Na dzis:

Ropponen-Jacobsen 1 1.75 4.5/10

Finka bardzo lubi trasy w estonskim kurorcie, w wywiadzie dla finskiej tv przez 5 dniami mowila, ze jej juz nie moze sie doczekac startow, wypoczela po TdS i liczy na dobry wynik. Jacobsen slabo slabo slabo, po powaznej kontuzji z poczatku sezonu nie jest w stanie powrocic nawet do drugiej dziesiatki zawodow. Finka wg mnie zakreci sie w okolicach 5-10 miejsca, natomiast dla Jacobsen sporym sukcesem bedzie top20 dzisiejszego biegu.

Kowalczyk-Smigun 1 1.45 6/10

Justysia mimo iz narzekala na zdrowie, mimo iz mowila ze musiala odpuscic nieco na treningach to z nia jest tak, ze im gorzej tym dla niej lepiej. Nie sadze aby dzis ktorakolwiek z przeciwniczek zblizyla sie do niej, to jej trasy, to jej ulubiony profil tras.

Estonka proboje powrocic do biegania na najwyzszym poziomie, ostatnie tygodnie ciezkie przygotowania do startu na IO, choc to zawody u niej w domu to nigdy w Otepaa rewelacyjnych wynikow w klasyku nie miala.Dobrym wynikiem i prognostykiem przed IO bedzie dla niej miejsce w czolowej dziesiatce.

I na koniec perelka dzisiejszej "dziesiatki" klasykiem:

Krista Lähteenmäki - Sara Svendsen 1 1.60 6/10

Finka juz w przyszlym roku moze wejsc na stale do szerokiej czolowki PŚ. W-ce MŚJ z przed roku, osiąga w tym roku bardzo dobre wyniki w Scandinavian Cup.W kazdym tegorocznym starcie bylo duzo lepsza od doswiadczonej i slabej Norwezki. Przed 6 dniami na tym samym dystansie wygrala z nia o ponad 20 sekund.
Po cichu licze ze Krista w dzisiejszym biegu pokusi sie o miejsce w okolicach 20.

Pozdrawiam!

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
P.S. Z ostatnio nie startujacych zawodniczek(patrz. Bjoergen, Smigun, Kuitunen, Kalla) najwieksze szanse na dobre miejsce(nawet w okolicach podium) dawalbym Fince. Odradzalbym granie par przeciwko niej z wyzej wymienionymi

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Bardzo dobry bieg,Kowalczyk,co nie zmienia faktu ,że podtrzymuję swój jutrzejszy typ na Majdic,w sprincie

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Bardzo dobry bieg mlodej finki, beda z niej ludzie.

Szkoda Ropponen, swietny start Jacobsen i na koncu zabraklo niecalych 4 sek, ale najwazniejsze ze glowne typy weszly.

Za ok 30 min typy na panow

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Veerpalu-Roening 2 2,10 Chyba tylko dlatego że Estończyk u siebie ... W tym roku Norweg zdecydowanie lepszy

Smigun też faworyzowali bo gospodyni

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Na szybko bo zawody tuz tuz:

Niousainen-Rehemaa 1 1.95 5/10

Fatany sezon Estonczyka. Niousainen bardzo lubi te trasy.
Dla porownania w centrebet po 1.50 fin

Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
Varpalu na poczatku roku dobry bieg w fis cupie, w tempie Johana Olssona pobiegl, a ten jest imo duzo lepszy od Roenninga. Choc Verpalu na tych trasach nigdy nie blyszczal, to fakt

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,776 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,868
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1