|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Kowalczyk dzisiaj V? Jak myślisz Kreczmer?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Ja pier.dole rzadko kiedy czlowiek moze sie wzruszyc z powodu polskiego sportowca ... To co robi Kowalczyk to najpiekniejsza wizytowka naszego kraju o jakiej moglismy marzyc  RESPECT po calosci dla "Krolowej Sniegu " 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Dac jej karabin  i do biathlonu naprawde wielki szacun, Northug w spodnicy. Mega mocna juz sie nie moge doczekac :oli: olimpiady wielki wielkie sukces 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126 |
Byli tacy co wierzyli...
MartaK Online content newbie Poza tym sądze iż pod nieobecność Kalli i Bjoergen każdy kurs na V w Tour de Ski powyzej 2 na Justyne jest gdny stawki 7-8/10. Wszechstronnosc Polki pozwoli zdecydowanie pokonc pozostala stawke.
POWODZENIA!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126 |
Oczywiście WIELKIE gratulacje dla Polki! Dziękujemy za wspaniałe emocje i walke...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Di Centa G.-Rickardsson D. 2 2.30 Milenium
Mysle ze to jest niezla para na 2 ,Szwed ma 1,5 minuty przwegai nad Di Centa,fakt ze Szwed lepiej sie czuje w klasyku ale w stylu dowolnym powinien spokojnie obronic przewage
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126 |
W zeszlym roku Di Centa lepszy od Ricardssona o 2:36 na tej trasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Marta mam priv ... ale chyba masz za duzo zaczepiaczy ..wyczyscisz skrzynke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126 |
Zaczepiaczy pewnie tak, ale nie tutaj;) Skrzynke mam pustą obecnie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ehh ale i tak nic nie wysle, moze provy poblokowane
to nie pogadamy
zreszta moze nic madrego nie mialem do napisania i przeznaczenie tak dziala
pozdr
posty do wykasowania przez uprzejmego moda
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Niedzielny sprint
Classic - Sprint - Petra Majdic vs Justyna Kowalczyk 1@ 1.71 365bet, mały rewanz Słowenki przewiduję
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Mam nadzieje ,że forma nie uciekła przez ten tydzien,i dzis Kowalczyk wygra. Wysoko powinna być ,wypoczęta M.Bjorgen. Zagadka to Smigun,ale nie wydaje mi się aby była dzis w top 3.
bjorgen -saarinen 1 kowalczyk win
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
Bjoergen wypoczeta, natomiast pytanie na ile astma pozwolila jej trenowac przez ten czas i w jakim jest obecnie stanie. Daleki by byl od gry na nia, za duzo znakow zapytania.
Na dzis:
Ropponen-Jacobsen 1 1.75 4.5/10
Finka bardzo lubi trasy w estonskim kurorcie, w wywiadzie dla finskiej tv przez 5 dniami mowila, ze jej juz nie moze sie doczekac startow, wypoczela po TdS i liczy na dobry wynik. Jacobsen slabo slabo slabo, po powaznej kontuzji z poczatku sezonu nie jest w stanie powrocic nawet do drugiej dziesiatki zawodow. Finka wg mnie zakreci sie w okolicach 5-10 miejsca, natomiast dla Jacobsen sporym sukcesem bedzie top20 dzisiejszego biegu.
Kowalczyk-Smigun 1 1.45 6/10
Justysia mimo iz narzekala na zdrowie, mimo iz mowila ze musiala odpuscic nieco na treningach to z nia jest tak, ze im gorzej tym dla niej lepiej. Nie sadze aby dzis ktorakolwiek z przeciwniczek zblizyla sie do niej, to jej trasy, to jej ulubiony profil tras.
Estonka proboje powrocic do biegania na najwyzszym poziomie, ostatnie tygodnie ciezkie przygotowania do startu na IO, choc to zawody u niej w domu to nigdy w Otepaa rewelacyjnych wynikow w klasyku nie miala.Dobrym wynikiem i prognostykiem przed IO bedzie dla niej miejsce w czolowej dziesiatce.
I na koniec perelka dzisiejszej "dziesiatki" klasykiem:
Krista Lähteenmäki - Sara Svendsen 1 1.60 6/10
Finka juz w przyszlym roku moze wejsc na stale do szerokiej czolowki PŚ. W-ce MŚJ z przed roku, osiąga w tym roku bardzo dobre wyniki w Scandinavian Cup.W kazdym tegorocznym starcie bylo duzo lepsza od doswiadczonej i slabej Norwezki. Przed 6 dniami na tym samym dystansie wygrala z nia o ponad 20 sekund. Po cichu licze ze Krista w dzisiejszym biegu pokusi sie o miejsce w okolicach 20.
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
P.S. Z ostatnio nie startujacych zawodniczek(patrz. Bjoergen, Smigun, Kuitunen, Kalla) najwieksze szanse na dobre miejsce(nawet w okolicach podium) dawalbym Fince. Odradzalbym granie par przeciwko niej z wyzej wymienionymi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Bardzo dobry bieg,Kowalczyk,co nie zmienia faktu ,że podtrzymuję swój jutrzejszy typ na Majdic,w sprincie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
Bardzo dobry bieg mlodej finki, beda z niej ludzie.
Szkoda Ropponen, swietny start Jacobsen i na koncu zabraklo niecalych 4 sek, ale najwazniejsze ze glowne typy weszly.
Za ok 30 min typy na panow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Veerpalu-Roening 2 2,10 Chyba tylko dlatego że Estończyk u siebie ... W tym roku Norweg zdecydowanie lepszy
Smigun też faworyzowali bo gospodyni
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
Na szybko bo zawody tuz tuz:
Niousainen-Rehemaa 1 1.95 5/10
Fatany sezon Estonczyka. Niousainen bardzo lubi te trasy. Dla porownania w centrebet po 1.50 fin
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
Varpalu na poczatku roku dobry bieg w fis cupie, w tempie Johana Olssona pobiegl, a ten jest imo duzo lepszy od Roenninga. Choc Verpalu na tych trasach nigdy nie blyszczal, to fakt
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|