|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Polonia Środa Wlkp Cuiavia Inowrocław X2 Sparta Brodnica un2,5 Unia Solec Kujawski X2 Pogoń Mogilno 1 Orkan Szczedrzykowice 2 GKS Kobierzyce 2 Mszczonowianka Mszczonów 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 Legia Chełmża x2 BKS Stal Bielsko-Biala 2 Na...c PEFFY!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Cała Polska się śmiała z Niemców, że wszystcy tam grają tylko nie szwaby... a teraz mamy u siebie to samo.  nie żartuj zobacz kto gra u niemców ..... ludzie którzy od dzieciaka mieszkają w niemczech i tam byli szkoleni od podstaw .czyli sami niemcy sobie wyszkolili takich zawodników i jakie mają sukcesy .A my zbieramy kogo popadnie do repry byle by miał jakieś tam korzenie z PL To jest ogromna różnica
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Cała Polska się śmiała z Niemców, że wszystcy tam grają tylko nie szwaby... a teraz mamy u siebie to samo.  nie żartuj zobacz kto gra u niemców ..... ludzie którzy od dzieciaka mieszkają w niemczech i tam byli szkoleni od podstaw .czyli sami niemcy sobie wyszkolili takich zawodników i jakie mają sukcesy .A my zbieramy kogo popadnie do repry byle by miał jakieś tam korzenie z PL To jest ogromna różnica Tym bardziej śmiech na sali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
na przedpołudnie jeszcze Hiroshima po over ! Fc Seoul WIN ! Busan WIN ! Suwon Bluewings po over ! ... na razie wystarczy i jechać na pełnej k..ie !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/ivo-pekalski-odkryciem-roku-w-szwecji-trafi-do-kad,1,4820476,artykul.html dawać krajana do kadry , jest Eugen to może być i Ivo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/ivo-pekalski-odkryciem-roku-w-szwecji-trafi-do-kad,1,4820476,artykul.html dawać krajana do kadry , jest Eugen to może być i Ivo  10 rano, i zamiast spokojnie w sobote kawke popijać, tomusze biurko czyścic bo z nerwów kawe wylałe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/ivo-pekalski-odkryciem-roku-w-szwecji-trafi-do-kad,1,4820476,artykul.html dawać krajana do kadry , jest Eugen to może być i Ivo  Bierzemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 147 |
Polonia Środa Wlkp Cuiavia Inowrocław X2 Sparta Brodnica un2,5 Unia Solec Kujawski X2 Pogoń Mogilno 1 Orkan Szczedrzykowice 2 GKS Kobierzyce 2 Mszczonowianka Mszczonów 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 Legia Chełmża x2 BKS Stal Bielsko-Biala 2 Na...c PEFFY!!!  Elany Toruń brakuje a dziś kolejne zwycięstwo ! Kurs bardzo dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/ivo-pekalski-odkryciem-roku-w-szwecji-trafi-do-kad,1,4820476,artykul.html dawać krajana do kadry , jest Eugen to może być i Ivo  Bierzemy  Podobno w III-ciej lidze nikaraguańskiej, gra Alejandro Rodrigo Marchwicki, który też podobno ma polskie korzenie. Strzelił już 12 goli w tym sezonie. W wywiadzie stwierdził, że Smuda jeszcze nie dzwonił, ale jest dobrej myśli, bo słyszał, że polski sztab już zaczyna szukać piłkarzy w tamtym rejonie świata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/ivo-pekalski-odkryciem-roku-w-szwecji-trafi-do-kad,1,4820476,artykul.html dawać krajana do kadry , jest Eugen to może być i Ivo  Bierzemy  Podobno w III-ciej lidze nikaraguańskiej, gra Alejandro Rodrigo Marchwicki, który też podobno ma polskie korzenie. Strzelił już 12 goli w tym sezonie.W wywiadzie stwierdził, że Smuda jeszcze nie dzwonił, ale jest dobrej myśli, bo słyszał, że polski sztab już zaczyna szukać piłkarzy w tamtym rejonie świata  Zapomniałeś dodać ze 12 goli w 3 meczach Dobra dajcie już spokój jest jak jest tonący brzytwy się chwyta ,nie mamy w polsce żadnego szkolenia młodzieży to szukamy za granicą jakiej kolwiek polskości . Do puki sami nie zaczniemy szkolić dzieciaków to co chwilę bedziemy słyszeć /czytać takie nowinki . A tym bardziej ze euro za pasem to PZPNowi fotele pod dupskiem się palą ... bo jakiś wynik musi być  .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Bezdomny ....
co myslisz o Mlotach / Arsenalu i Liverpoolu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
siema.... Jaki buk oprocz Tobetu daje 4 ligi? Bo mieli wczoraj mecz ktory mnie interesuje ale dzis juz go w ofercie nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Na dzisiaj Cartusia 2 i x2 z III Liga - Pomorsko-Zachodniopomorska 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
wezmy cała druzyne z portugalii  ubierzmy w koszulki z orzelkiem na piersiiiiii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
siema.... Jaki buk oprocz Tobetu daje 4 ligi? Bo mieli wczoraj mecz ktory mnie interesuje ale dzis juz go w ofercie nie ma betsafe tam pewnie tez go nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365 |
Notecianka Pakość - Unia Swarzędz 1x Górnik Konin - Cuiavia Inowrocław x2 @2,22 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
chodzi pewnie o Legionovia Legionowo ;p Daab a ty skad sie urwałes? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Cała Polska się śmiała z Niemców, że wszystcy tam grają tylko nie szwaby... a teraz mamy u siebie to samo.  nie żartuj zobacz kto gra u niemców ..... ludzie którzy od dzieciaka mieszkają w niemczech i tam byli szkoleni od podstaw .czyli sami niemcy sobie wyszkolili takich zawodników i jakie mają sukcesy .A my zbieramy kogo popadnie do repry byle by miał jakieś tam korzenie z PL To jest ogromna różnica Tym bardziej śmiech na sali. Prawda dosc bolesna. nigdy nie dorownamy baaaa nawet nie zblizymy sie do "europy" pilkarsko jak niebedziemy miec zajebistych szkolek pilkarskich szkolacych mlodziez nie wymalowane na kolorowo od zewn a w osrodku trenuje bagatela 10-12osob taki ajax ,feyenord,psv to jest miazga (wiadome nie ma co porownywac) ale jakby mieli checi dotacje i jada z koksem brac do szkolki 100-200 osob z czego po okresie rozpoznawczym wybrac z tej grupy 5-6osob i treningi indywidualne. Nasi se mysla jezu skad oni maja van den sar,van basten,gullit,berkamp,rijkard i dalej dalej co roku tulipany maja brylanty szlifuja je i pozniej sprzedaja za grube miliony. Uprzedzajac wasze odpowiedzi ze co ty chlopie holandie porownujesz do polski ??? no rzeczywiscie powierzchniowo niewiem mamy zapewne 8krotnie wiekszy kraj!!!!ponad 300 000km2 przy 47000holandii i co rocznie musimy brac zawodnikow aby grali dla polski bo my kadry nie mamy. Jest dzis 13.08.2011 godz 10:44 i teraz wam mowie EURO 2012 BEDZIE NASZA PORAZKA! SMUDA CHCE Z GRUPY WYJSC  bede happy jak gola strzela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365 |
chodzi pewnie o Legionovia Legionowo ;p Daab a ty skad sie urwałes?  z Kujaw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
a dokladniej? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|