Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 25 1 2 21 22 23 24 25
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Polonia Środa Wlkp
Cuiavia Inowrocław X2
Sparta Brodnica un2,5
Unia Solec Kujawski X2
Pogoń Mogilno 1
Orkan Szczedrzykowice 2
GKS Kobierzyce 2
Mszczonowianka Mszczonów 2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
Legia Chełmża x2
BKS Stal Bielsko-Biala 2

Na...c PEFFY!!!


boks boks boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Cała Polska się śmiała z Niemców, że wszystcy tam grają tylko nie szwaby... a teraz mamy u siebie to samo.

laugh nie żartuj zobacz kto gra u niemców ..... ludzie którzy od dzieciaka mieszkają w niemczech i tam byli szkoleni od podstaw .czyli sami niemcy sobie wyszkolili takich zawodników i jakie mają sukcesy .A my zbieramy kogo popadnie do repry byle by miał jakieś tam korzenie z PL laugh
To jest ogromna różnica

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Cała Polska się śmiała z Niemców, że wszystcy tam grają tylko nie szwaby... a teraz mamy u siebie to samo.

laugh nie żartuj zobacz kto gra u niemców ..... ludzie którzy od dzieciaka mieszkają w niemczech i tam byli szkoleni od podstaw .czyli sami niemcy sobie wyszkolili takich zawodników i jakie mają sukcesy .A my zbieramy kogo popadnie do repry byle by miał jakieś tam korzenie z PL laugh
To jest ogromna różnica

Tym bardziej śmiech na sali.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
na przedpołudnie jeszcze Hiroshima po over ! Fc Seoul WIN ! Busan WIN ! Suwon Bluewings po over ! ... na razie wystarczy i jechać na pełnej k..ie !

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/ivo-pekalski-odkryciem-roku-w-szwecji-trafi-do-kad,1,4820476,artykul.html

dawać krajana do kadry , jest Eugen to może być i Ivo laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by Chagall
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/ivo-pekalski-odkryciem-roku-w-szwecji-trafi-do-kad,1,4820476,artykul.html

dawać krajana do kadry , jest Eugen to może być i Ivo laugh

10 rano, i zamiast spokojnie w sobote kawke popijać, tomusze biurko czyścic bo z nerwów kawe wylałe...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Chagall
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/ivo-pekalski-odkryciem-roku-w-szwecji-trafi-do-kad,1,4820476,artykul.html

dawać krajana do kadry , jest Eugen to może być i Ivo laugh

Bierzemy boks

Dołączył: Dec 2010
Posty: 147
member
member
Dołączył: Dec 2010
Posty: 147
Originally Posted by Kieras
Polonia Środa Wlkp
Cuiavia Inowrocław X2
Sparta Brodnica un2,5
Unia Solec Kujawski X2
Pogoń Mogilno 1
Orkan Szczedrzykowice 2
GKS Kobierzyce 2
Mszczonowianka Mszczonów 2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
Legia Chełmża x2
BKS Stal Bielsko-Biala 2

Na...c PEFFY!!!


boks boks boks

Elany Toruń brakuje a dziś kolejne zwycięstwo ! Kurs bardzo dobry smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Chagall
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/ivo-pekalski-odkryciem-roku-w-szwecji-trafi-do-kad,1,4820476,artykul.html

dawać krajana do kadry , jest Eugen to może być i Ivo laugh

Bierzemy boks

Podobno w III-ciej lidze nikaraguańskiej, gra Alejandro Rodrigo Marchwicki, który też podobno ma polskie korzenie. Strzelił już 12 goli w tym sezonie.
W wywiadzie stwierdził, że Smuda jeszcze nie dzwonił, ale jest dobrej myśli, bo słyszał, że polski sztab już zaczyna szukać piłkarzy w tamtym rejonie świata laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Chagall
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/ivo-pekalski-odkryciem-roku-w-szwecji-trafi-do-kad,1,4820476,artykul.html

dawać krajana do kadry , jest Eugen to może być i Ivo laugh

Bierzemy boks

Podobno w III-ciej lidze nikaraguańskiej, gra Alejandro Rodrigo Marchwicki, który też podobno ma polskie korzenie. Strzelił już 12 goli w tym sezonie.
W wywiadzie stwierdził, że Smuda jeszcze nie dzwonił, ale jest dobrej myśli, bo słyszał, że polski sztab już zaczyna szukać piłkarzy w tamtym rejonie świata laugh
Zapomniałeś dodać ze 12 goli w 3 meczach laugh

Dobra dajcie już spokój jest jak jest tonący brzytwy się chwyta ,nie mamy w polsce żadnego szkolenia młodzieży to szukamy za granicą jakiej kolwiek polskości .
Do puki sami nie zaczniemy szkolić dzieciaków to co chwilę bedziemy słyszeć /czytać takie nowinki .
A tym bardziej ze euro za pasem to PZPNowi fotele pod dupskiem się palą ... bo jakiś wynik musi być smile .

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Bezdomny ....

co myslisz o Mlotach / Arsenalu i Liverpoolu ?

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
siema.... Jaki buk oprocz Tobetu daje 4 ligi? Bo mieli wczoraj mecz ktory mnie interesuje ale dzis juz go w ofercie nie ma

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Na dzisiaj Cartusia 2 i x2 z III Liga - Pomorsko-Zachodniopomorska smile

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
wezmy cała druzyne z portugalii smile ubierzmy w koszulki z orzelkiem na piersiiiiii

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by RaFiGW
siema.... Jaki buk oprocz Tobetu daje 4 ligi? Bo mieli wczoraj mecz ktory mnie interesuje ale dzis juz go w ofercie nie ma

betsafe tam pewnie tez go nie ma tongue

Dołączył: Aug 2006
Posty: 365
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365
Notecianka Pakość - Unia Swarzędz 1x
Górnik Konin - Cuiavia Inowrocław x2

@2,22

boks

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
chodzi pewnie o Legionovia Legionowo ;p

Daab a ty skad sie urwałes? laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Cała Polska się śmiała z Niemców, że wszystcy tam grają tylko nie szwaby... a teraz mamy u siebie to samo.

laugh nie żartuj zobacz kto gra u niemców ..... ludzie którzy od dzieciaka mieszkają w niemczech i tam byli szkoleni od podstaw .czyli sami niemcy sobie wyszkolili takich zawodników i jakie mają sukcesy .A my zbieramy kogo popadnie do repry byle by miał jakieś tam korzenie z PL laugh
To jest ogromna różnica

Tym bardziej śmiech na sali.


Prawda dosc bolesna.
nigdy nie dorownamy baaaa nawet nie zblizymy sie do "europy"
pilkarsko jak niebedziemy miec zajebistych szkolek pilkarskich
szkolacych mlodziez nie wymalowane na kolorowo od zewn a w osrodku trenuje bagatela 10-12osob
taki ajax ,feyenord,psv to jest miazga (wiadome nie ma co porownywac) ale jakby mieli checi dotacje i jada z koksem
brac do szkolki 100-200 osob z czego po okresie rozpoznawczym
wybrac z tej grupy 5-6osob i treningi indywidualne.
Nasi se mysla jezu skad oni maja van den sar,van basten,gullit,berkamp,rijkard i dalej dalej co roku tulipany
maja brylanty szlifuja je i pozniej sprzedaja za grube miliony.
Uprzedzajac wasze odpowiedzi ze co ty chlopie holandie porownujesz do polski ???
no rzeczywiscie powierzchniowo niewiem mamy zapewne 8krotnie wiekszy kraj!!!!ponad 300 000km2 przy 47000holandii
i co rocznie musimy brac zawodnikow aby grali dla polski
bo my kadry nie mamy.
Jest dzis 13.08.2011 godz 10:44 i teraz wam mowie

EURO 2012 BEDZIE NASZA PORAZKA! SMUDA CHCE Z GRUPY WYJSC laugh
bede happy jak gola strzela wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 365
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 365
Originally Posted by Kieras
chodzi pewnie o Legionovia Legionowo ;p

Daab a ty skad sie urwałes? laugh

z Kujaw laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
a dokladniej? smile

Strona 23 z 25 1 2 21 22 23 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Sensei), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1