Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 35 1 2 24 25 26 27 28 34 35
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
Eintracht - Fortuna - jeszcze 1 gol prosze!!! Over 1,5 kończy 2-i kupon dziś na ov 1,5.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Originally Posted by sciesiu
co sie dzieje ze teveza nawet na lawce nie ma???
jakis urlop przedluzony?

w poniedziałek dopiero wznowił treningi

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by GaloGalo
Man City - Swansea brać Panowie over 3.5 kartek. Jak komentator przed chwilą powiedział... od dzisiejszego sędziego jest na wyspach tylko 1, który bardziej lubi wyciągać kartki. Poza tym jak dotąd w 1 kolejce linia 3.5 kartki na mecz została przekroczona we wszystkich spotkaniach.

najpierw trzeba mniec to w ofercie:P

Prawdopodobnie odejdzie do interu mediolan .
Z interu odszedł ETO więc jest miejsce dla Teveza który wielokrotnie mówił ze zle się czuje w MC .
Tak podaje prasa smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by GaloGalo
Originally Posted by sciesiu
co sie dzieje ze teveza nawet na lawce nie ma???
jakis urlop przedluzony?

w poniedziałek dopiero wznowił treningi

Prawdopodobnie odejdzie do interu mediolan .
Z interu odszedł ETO więc jest miejsce dla Teveza który wielokrotnie mówił ze zle się czuje w MC .
Tak podaje prasa smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by sciesiu
co sie dzieje ze teveza nawet na lawce nie ma???
jakis urlop przedluzony?

dopiero od tyg trenuje

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
Originally Posted by huge
stawianie na cracovie jest bardzo ryzykowne. przeciez poza dlugimi podaniami do niedzielana oni nic nie grali w ataku w gdansku. a te stworzone sytuacje wynikaly ze slabosci lechii. co bardziej zorganizowany zespol bez trudu pewnie sobie poradzi z taka prosta taktyka. no ale moze beda grac coraz lepiej i pokaza inne argumenty


laugh laugh

a czytales, ze Szatalow zagral taka taktyka bo wiedzial, ze Lechia ma zajebiscie wysoko wysunieta obrone ? dlatego zagral wylacznie jeden napastnik ( najszybszy w druzynie )a na bokach bardzo wysunieci Saidi, Suvorov, Visniakows

widzialem tez jak probowali czasami atakowac pozycyjnie i to im w ogole nie wychodzilo. moze caly czas powinni grac na niedzielana dlugie pilki? jedna na 10 moze do niego dojdzie. tylko nie wiem ile on moze tak biegac. zreszta dobre bylo jak sie wkur... na swoich kolegow z druzyny ostatnio laugh

dobry to byl wynik, tylko niesprawiedliwy przez blazna Malka grin

spadam na City, huge wyjdz z nory, napisz na scianie slowo CRACOVIA i patrz w nie - jak wytrzymasz pare minut, ochlon, pooddychaj i znow CRACOVIA i czekamy - moze w koncu uczulenie minie i przestaniesz tutaj co chwile takie gafy strzelac piwo

czolem i powodzenia w zakladach wszystkim

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by GaloGalo
Man City - Swansea brać Panowie over 3.5 kartek. Jak komentator przed chwilą powiedział... od dzisiejszego sędziego jest na wyspach tylko 1, który bardziej lubi wyciągać kartki. Poza tym jak dotąd w 1 kolejce linia 3.5 kartki na mecz została przekroczona we wszystkich spotkaniach.

najpierw trzeba mniec to w ofercie:P

Prawdopodobnie odejdzie do interu mediolan .
Z interu odszedł ETO więc jest miejsce dla Teveza który wielokrotnie mówił ze zle się czuje w MC .
Tak podaje prasa smile

niestety za Teveza pieniążki trzeba zapłacić laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
dobra sędzia machaj tymi kartkami i to żwawo boks boks

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by craax
Witalij ma prawie 40 lat i nikt nie potrafi go pobić. Teraz spróbuje tego dokonać Tomasz Adamek. Po panu i Albercie Sosnowskim to trzeci Polak walczący o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Jak pan widzi szanse Adamka?
- Nie widzę ich.

Żadnych szans?
- Żadnych.

Może chociaż niewielkie? Co Tomasz Adamek musiałby zrobić, żeby pokonać Witalija? Chociaż mu zagrozić?
- Nie wiem... Może voodoo? Kliczko jest za wielki, za silny. Chyba w tej chwili nie ma boksera, który mógłby tego Witalija pobić. Chociaż, cholera, Adamek niby wygrał ze mną, tak? To dobry musi być.


ANDRZEJ piwo


szpila za 2 lata mu skuje zdrowo mordke smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by GaloGalo
Originally Posted by sciesiu
co sie dzieje ze teveza nawet na lawce nie ma???
jakis urlop przedluzony?

w poniedziałek dopiero wznowił treningi


eeee tam , on już o Interze myśli. wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by NiUNiU
Originally Posted by craax
Witalij ma prawie 40 lat i nikt nie potrafi go pobić. Teraz spróbuje tego dokonać Tomasz Adamek. Po panu i Albercie Sosnowskim to trzeci Polak walczący o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Jak pan widzi szanse Adamka?
- Nie widzę ich.

Żadnych szans?
- Żadnych.

Może chociaż niewielkie? Co Tomasz Adamek musiałby zrobić, żeby pokonać Witalija? Chociaż mu zagrozić?
- Nie wiem... Może voodoo? Kliczko jest za wielki, za silny. Chyba w tej chwili nie ma boksera, który mógłby tego Witalija pobić. Chociaż, cholera, Adamek niby wygrał ze mną, tak? To dobry musi być.


ANDRZEJ piwo


szpila za 2 lata mu skuje zdrowo mordke smile

[Linked Image]


Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
dobry to byl wynik, tylko niesprawiedliwy przez blazna Malka grin

spadam na City, huge wyjdz z nory, napisz na scianie slowo CRACOVIA i patrz w nie - jak wytrzymasz pare minut, ochlon, pooddychaj i znow CRACOVIA i czekamy - moze w koncu uczulenie minie i przestaniesz tutaj co chwile takie gafy strzelac piwo

czolem i powodzenia w zakladach wszystkim

nie wiem o jakich gafach piszesz, ale to nic nowego. masz swoj swiat w ktorym jest ci dobrze. w ktorym litex rozjedzie wisle a barcelona real. powodzenia piwo

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
NEC QEWA STRZELAĆ ! ILE MOŻNA CZEKAĆ !

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
pierwsze 10 minut i MC mało co przy piłce jest

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
w anglii faworyci cos notuja falstarty

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
NEC jazda @1,75 boks

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
jakies propozycje jutro na kw LM??
moze kopenhafga??

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Manchester City - Swansea City
Kto będzie prowadził do pierwszej połowy? - Typ: 2 10,00

boks

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Bager
Manchester City - Swansea City
Kto będzie prowadził do pierwszej połowy? - Typ: 2 10,00

boks

boks i niech 2 kartki do Ht będą boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by huge
w anglii faworyci cos notuja falstarty

bo to najlepsza liga światowa, gdzie najgorszy może powalczyć z najlepszym, nie to co w Hiszpanii, gdzie 3 Valencia dostaje lekkie baty u siebie od Realu.

Strona 26 z 35 1 2 24 25 26 27 28 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, betowiec, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,824 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1