|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345 |
Eintracht - Fortuna - jeszcze 1 gol prosze!!! Over 1,5 kończy 2-i kupon dziś na ov 1,5.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
co sie dzieje ze teveza nawet na lawce nie ma??? jakis urlop przedluzony? w poniedziałek dopiero wznowił treningi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Man City - Swansea brać Panowie over 3.5 kartek. Jak komentator przed chwilą powiedział... od dzisiejszego sędziego jest na wyspach tylko 1, który bardziej lubi wyciągać kartki. Poza tym jak dotąd w 1 kolejce linia 3.5 kartki na mecz została przekroczona we wszystkich spotkaniach. najpierw trzeba mniec to w ofercie:P Prawdopodobnie odejdzie do interu mediolan . Z interu odszedł ETO więc jest miejsce dla Teveza który wielokrotnie mówił ze zle się czuje w MC . Tak podaje prasa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
co sie dzieje ze teveza nawet na lawce nie ma??? jakis urlop przedluzony? w poniedziałek dopiero wznowił treningi Prawdopodobnie odejdzie do interu mediolan . Z interu odszedł ETO więc jest miejsce dla Teveza który wielokrotnie mówił ze zle się czuje w MC . Tak podaje prasa smile
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
co sie dzieje ze teveza nawet na lawce nie ma??? jakis urlop przedluzony? dopiero od tyg trenuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
stawianie na cracovie jest bardzo ryzykowne. przeciez poza dlugimi podaniami do niedzielana oni nic nie grali w ataku w gdansku. a te stworzone sytuacje wynikaly ze slabosci lechii. co bardziej zorganizowany zespol bez trudu pewnie sobie poradzi z taka prosta taktyka. no ale moze beda grac coraz lepiej i pokaza inne argumenty a czytales, ze Szatalow zagral taka taktyka bo wiedzial, ze Lechia ma zajebiscie wysoko wysunieta obrone ? dlatego zagral wylacznie jeden napastnik ( najszybszy w druzynie )a na bokach bardzo wysunieci Saidi, Suvorov, Visniakows widzialem tez jak probowali czasami atakowac pozycyjnie i to im w ogole nie wychodzilo. moze caly czas powinni grac na niedzielana dlugie pilki? jedna na 10 moze do niego dojdzie. tylko nie wiem ile on moze tak biegac. zreszta dobre bylo jak sie wkur... na swoich kolegow z druzyny ostatnio  dobry to byl wynik, tylko niesprawiedliwy przez blazna Malka spadam na City, huge wyjdz z nory, napisz na scianie slowo CRACOVIA i patrz w nie - jak wytrzymasz pare minut, ochlon, pooddychaj i znow CRACOVIA i czekamy - moze w koncu uczulenie minie i przestaniesz tutaj co chwile takie gafy strzelac czolem i powodzenia w zakladach wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Man City - Swansea brać Panowie over 3.5 kartek. Jak komentator przed chwilą powiedział... od dzisiejszego sędziego jest na wyspach tylko 1, który bardziej lubi wyciągać kartki. Poza tym jak dotąd w 1 kolejce linia 3.5 kartki na mecz została przekroczona we wszystkich spotkaniach. najpierw trzeba mniec to w ofercie:P Prawdopodobnie odejdzie do interu mediolan . Z interu odszedł ETO więc jest miejsce dla Teveza który wielokrotnie mówił ze zle się czuje w MC . Tak podaje prasa  niestety za Teveza pieniążki trzeba zapłacić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
dobra sędzia machaj tymi kartkami i to żwawo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Witalij ma prawie 40 lat i nikt nie potrafi go pobić. Teraz spróbuje tego dokonać Tomasz Adamek. Po panu i Albercie Sosnowskim to trzeci Polak walczący o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Jak pan widzi szanse Adamka? - Nie widzę ich. Żadnych szans? - Żadnych. Może chociaż niewielkie? Co Tomasz Adamek musiałby zrobić, żeby pokonać Witalija? Chociaż mu zagrozić? - Nie wiem... Może voodoo? Kliczko jest za wielki, za silny. Chyba w tej chwili nie ma boksera, który mógłby tego Witalija pobić. Chociaż, cholera, Adamek niby wygrał ze mną, tak? To dobry musi być. ANDRZEJ  szpila za 2 lata mu skuje zdrowo mordke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
co sie dzieje ze teveza nawet na lawce nie ma??? jakis urlop przedluzony? w poniedziałek dopiero wznowił treningi eeee tam , on już o Interze myśli. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Witalij ma prawie 40 lat i nikt nie potrafi go pobić. Teraz spróbuje tego dokonać Tomasz Adamek. Po panu i Albercie Sosnowskim to trzeci Polak walczący o tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej. Jak pan widzi szanse Adamka? - Nie widzę ich. Żadnych szans? - Żadnych. Może chociaż niewielkie? Co Tomasz Adamek musiałby zrobić, żeby pokonać Witalija? Chociaż mu zagrozić? - Nie wiem... Może voodoo? Kliczko jest za wielki, za silny. Chyba w tej chwili nie ma boksera, który mógłby tego Witalija pobić. Chociaż, cholera, Adamek niby wygrał ze mną, tak? To dobry musi być. ANDRZEJ  szpila za 2 lata mu skuje zdrowo mordke  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
dobry to byl wynik, tylko niesprawiedliwy przez blazna Malka spadam na City, huge wyjdz z nory, napisz na scianie slowo CRACOVIA i patrz w nie - jak wytrzymasz pare minut, ochlon, pooddychaj i znow CRACOVIA i czekamy - moze w koncu uczulenie minie i przestaniesz tutaj co chwile takie gafy strzelac czolem i powodzenia w zakladach wszystkim nie wiem o jakich gafach piszesz, ale to nic nowego. masz swoj swiat w ktorym jest ci dobrze. w ktorym litex rozjedzie wisle a barcelona real. powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
NEC QEWA STRZELAĆ ! ILE MOŻNA CZEKAĆ !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
pierwsze 10 minut i MC mało co przy piłce jest
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
w anglii faworyci cos notuja falstarty
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
NEC jazda @1,75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
jakies propozycje jutro na kw LM?? moze kopenhafga??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Manchester City - Swansea City Kto będzie prowadził do pierwszej połowy? - Typ: 2 10,00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Manchester City - Swansea City Kto będzie prowadził do pierwszej połowy? - Typ: 2 10,00   i niech 2 kartki do Ht będą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
w anglii faworyci cos notuja falstarty bo to najlepsza liga światowa, gdzie najgorszy może powalczyć z najlepszym, nie to co w Hiszpanii, gdzie 3 Valencia dostaje lekkie baty u siebie od Realu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|