Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Bolesław

Jeśli ktoś ma w C+ najwyższy abonament (ten na wszystkie kanały oprócz dodatków typu porno) to automatycznie ma już dosęp do N Sport na swoim dekoderze?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Conrad
Samo złożenie wypowiedzenia nie jest takim złym rozwiązaniem. Wtedy Twoją "teczkę" przejmuje "Dział Ostatniej Szansy", który by zachować klienta da takie ceny jakie żaden konsultant wcześniej nie jest w stanie zaoferować. smile

Tu jest racja . Jak wyłączyli pakiet discovery i kazali płacić, czy orange sport za dodatkową oplatą to potem dzwonili, że jednak dodadzą za darmo w cenie pakietu jeśli sie nie odejdzie grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Bolesław

Jeśli ktoś ma w C+ najwyższy abonament (ten na wszystkie kanały oprócz dodatków typu porno) to automatycznie ma już dosęp do N Sport na swoim dekoderze?

Nie NSportu nie ma. trzeba migrować do NC+. Jak czytam sat kurier to predzej czy póżniej każdy ( posiadacz cyfry lub n) będzie musiał przejść do nowej platformy.
Najlepiej zrobić to na najkorzystniejszych dla siebie zasadach.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Na razie to reklamują, że będzie C+ Sport i nsport. Natomiast teraz w C+ jest Sport, Gol, Weekend. Na stronie nc+ nie ma też słowa nt. ligi włoskiej. Kolejna sprawa to, czy zostaną zachowane pakiety ligowe na kolejkę, czy nie zrobią nagle, że będą transmitować 2 mecze PL, albo La Liga. Tak samo w jakim stopniu będą pokazywać LM i LE.
Na razie jest za dużo niewiadomych. Bardzo duży minus za to, że nie można sobie kupować pakietów tematycznych, bo mnie filmy w ogóle nie interesują. Chcę tylko sport + te programy podstawowe.
Na razie zmiana na minus i nie mam zamiaru do nich przechodzić z c+

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by podstawek
Na razie to reklamują, że będzie C+ Sport i nsport. Natomiast teraz w C+ jest Sport, Gol, Weekend. Na stronie nc+ nie ma też słowa nt. ligi włoskiej.

Coś jednak jest.
kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +.

Czyli od 5 kwietnia wyłączą te kanały.
Lige włoską gdzies będą musieli upchać, bo od 1kwietnia na nsport startuje Ekstraliga żużlowa o stały godzinach meczy 16:00 , 18:30

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
a ktos sie orientuje jak dlugo bedzie mozna pozostac na dotychczasowej umowie? do jej koonca czy jak? mam enke

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
ale zenada, trzeba bylo podpisac umowe przed fuzja za 57zl z c+ sport, a teraz zeby dostac c+sport trzeba wziasc pakiet za 199zl

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
no ja jakis tydzien temu podpisalem nowa umowe, na bardzo fajnych warunkach 89PLN wszystkie pakiety, HBO, nie mam tylko cinemaxow i dwoch kanalow npremium, mam nadzieje, ze bedzie obowiazywac do konca

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by ice18
ale zenada, trzeba bylo podpisac umowe przed fuzja za 57zl z c+ sport, a teraz zeby dostac c+sport trzeba wziasc pakiet za 199zl

ee chyba tak nie jest, już przy ofercie za 79 zł masz obok, że dostajesz mi.in c+sport (niżej jest gwiazdka, że 2 miesiące za darmo - niestety nie podali już ile potem trzeba płacić, a .pdf z warunkami promocji nie działa ...),
potem masz też c+sport + wszystkie z c+ w ofercie za 119 zł - już bez gwiazdki

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Green Arrow
Nie NSportu nie ma. trzeba migrować do NC+.

Kurcze, czyli na starej umowie (nawet jak się ma full wypas - wszystkie kanały) jeśli ktoś ma C+ to nie ujrzy kanału N Sport a jeśli ktoś ma N to nie będzie miał dostępu do kanałów C+?

Czyli tak czy owak jeśli ktoś chce ma 2 dekodery i chce któryś wywalić to tak naprawdę musi oba oddać i otrzymać nowy by mieć pełen dostęp do nowej oferty kanałowej?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-najbogatsza-oferta-na-rynku-jak-najbardziej,nId,944972

Jak ktoś słusznie zauważył w komentarzach :

"Oferta do dupy. Teraz w C+ płacę 70 zł za wszystkie sportowe kanały bez nSportu. Jak dla mnie oferta zmieni się o ew. dołożenie jednego kanału, który kosztuje 50 zł więcej ... żenada."

Mogliby w końcu stworzyć dwa osobne pakiety kanałów - sportowe i filmowe. Jak ktoś ogląda tylko sport to po co mu canal+ family 7.

Druga lipa, że teraz będą parować karty z dekoderami. Wygląda na to, że mój Ferguson, na którym mogłem sobie na dysk zewnętrzny filmy nagrywać i odpalać na PS3 czy lapku do wyrzucenia. Jak ktoś miał wcześniej dekoder od Nki albo Cyfry to powinien działać z nową kartą, przynajmniej tak podają w FAQ.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Na forum sat kuriera jest takie info:
34 zł dla migrujących do Comfort+
? dla migrujących do Universe+
59 zł dla migrujących do Canal+ Silver
prawdopodobnie 79 dla migrujących do Canal+ Gold
89 dla migrujacych do Canal+ Platinium (bez multiroom)
99 dla migrujących do Canal+ Platinium z multiroom N-ki
109 dla migrujących do Canal+Platinium z multiroom C+ (dwie karty)
179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

Czyli jak teraz płacę 75zł to wyjdzie mi 89zł. Nie najgorzej. Czyli za 14zł LM, LE, Serie A i nc GO. To nc Go może być niezłą opcją. Wystarczy dorwać się do wifi i można c+ sport oglądać na smartfonie, bo pewnie przy własnym necie to ładnie by zżarło transfer. Multiroom sam sobie robię na dziko. Tyle tylko, że na każdym z 5 tv leci ten sam program ustawiony na dekoderze, ale w połączeniu z cyfrowym polsatem mi to wystarcza.

Jeśli ta oferta z komentów byłaby prawdziwa to dla mnie zmiana na plus.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Tak jak powiedziałem te ceny pakietów są tylko dla nowych ludzi.
Dla już posiadających cyfrę bądz n będzie taniej kwestia owocnej negocjacji

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
a jest pakiecik z n premium ,n sport i canal plus sport?
bo tak jak Goget pisał płacic 50 pln za sam nsport gdzie z ligi mistrzow leci zawsze Mongolia-Zair to lichwa .

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Podstawek zmiazdzył jaja tym multiroomem własnej roboty laugh
piwo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Nie ma się co śmiać, też tak mam w domu grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Przykładowo ogląda ktoś polskie seriale na tvp, to idę do drugiego pokoju z pilotem i sobie odpalam cyfrę

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
tak tak
np. mając jeszcze polsat cyfrowy robię tak:
na jednym ustawiam c+ sport
na drugim eurosport, albo polsat sport
i każdy ma to, co lubi (u mnie głównie fani sportu wink )

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by pacyfista
a jest pakiecik z n premium ,n sport i canal plus sport?
bo tak jak Goget pisał płacic 50 pln za sam nsport gdzie z ligi mistrzow leci zawsze Mongolia-Zair to lichwa .

No właśnie, bo w soboty czy niedziele Cyfra dawała mecze na 4 różnych programach : Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Gol i Canal+ Weekend. Na N-ce dawali ligę mistrzów na nsport i kilku npremium.

A teraz nagle w nc+ mamy tylko nsport i canal+ sport confused

Chyba, że na tych filmowych będą wciskać sport.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Mam eN i multipakiet z Cyfry i powiem szczerze ze jest mi to bardzo na rekę. Wie ktos moze do kiedy mozna korzystać z ofery N i oferty C+ na starych zasadach, tzn czy na siłę mnie nie przerzucą do NC+ ?

Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, rafal08, kamel, aker), 2,813 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,231
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1