|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli ktoś ma w C+ najwyższy abonament (ten na wszystkie kanały oprócz dodatków typu porno) to automatycznie ma już dosęp do N Sport na swoim dekoderze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Samo złożenie wypowiedzenia nie jest takim złym rozwiązaniem. Wtedy Twoją "teczkę" przejmuje "Dział Ostatniej Szansy", który by zachować klienta da takie ceny jakie żaden konsultant wcześniej nie jest w stanie zaoferować.  Tu jest racja . Jak wyłączyli pakiet discovery i kazali płacić, czy orange sport za dodatkową oplatą to potem dzwonili, że jednak dodadzą za darmo w cenie pakietu jeśli sie nie odejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Jeśli ktoś ma w C+ najwyższy abonament (ten na wszystkie kanały oprócz dodatków typu porno) to automatycznie ma już dosęp do N Sport na swoim dekoderze? Nie NSportu nie ma. trzeba migrować do NC+. Jak czytam sat kurier to predzej czy póżniej każdy ( posiadacz cyfry lub n) będzie musiał przejść do nowej platformy. Najlepiej zrobić to na najkorzystniejszych dla siebie zasadach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Na razie to reklamują, że będzie C+ Sport i nsport. Natomiast teraz w C+ jest Sport, Gol, Weekend. Na stronie nc+ nie ma też słowa nt. ligi włoskiej. Kolejna sprawa to, czy zostaną zachowane pakiety ligowe na kolejkę, czy nie zrobią nagle, że będą transmitować 2 mecze PL, albo La Liga. Tak samo w jakim stopniu będą pokazywać LM i LE. Na razie jest za dużo niewiadomych. Bardzo duży minus za to, że nie można sobie kupować pakietów tematycznych, bo mnie filmy w ogóle nie interesują. Chcę tylko sport + te programy podstawowe. Na razie zmiana na minus i nie mam zamiaru do nich przechodzić z c+
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Na razie to reklamują, że będzie C+ Sport i nsport. Natomiast teraz w C+ jest Sport, Gol, Weekend. Na stronie nc+ nie ma też słowa nt. ligi włoskiej. Coś jednak jest. kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +. Czyli od 5 kwietnia wyłączą te kanały. Lige włoską gdzies będą musieli upchać, bo od 1kwietnia na nsport startuje Ekstraliga żużlowa o stały godzinach meczy 16:00 , 18:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
a ktos sie orientuje jak dlugo bedzie mozna pozostac na dotychczasowej umowie? do jej koonca czy jak? mam enke
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ale zenada, trzeba bylo podpisac umowe przed fuzja za 57zl z c+ sport, a teraz zeby dostac c+sport trzeba wziasc pakiet za 199zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
no ja jakis tydzien temu podpisalem nowa umowe, na bardzo fajnych warunkach 89PLN wszystkie pakiety, HBO, nie mam tylko cinemaxow i dwoch kanalow npremium, mam nadzieje, ze bedzie obowiazywac do konca
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
ale zenada, trzeba bylo podpisac umowe przed fuzja za 57zl z c+ sport, a teraz zeby dostac c+sport trzeba wziasc pakiet za 199zl ee chyba tak nie jest, już przy ofercie za 79 zł masz obok, że dostajesz mi.in c+sport (niżej jest gwiazdka, że 2 miesiące za darmo - niestety nie podali już ile potem trzeba płacić, a .pdf z warunkami promocji nie działa ...), potem masz też c+sport + wszystkie z c+ w ofercie za 119 zł - już bez gwiazdki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie NSportu nie ma. trzeba migrować do NC+. Kurcze, czyli na starej umowie (nawet jak się ma full wypas - wszystkie kanały) jeśli ktoś ma C+ to nie ujrzy kanału N Sport a jeśli ktoś ma N to nie będzie miał dostępu do kanałów C+? Czyli tak czy owak jeśli ktoś chce ma 2 dekodery i chce któryś wywalić to tak naprawdę musi oba oddać i otrzymać nowy by mieć pełen dostęp do nowej oferty kanałowej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-najbogatsza-oferta-na-rynku-jak-najbardziej,nId,944972Jak ktoś słusznie zauważył w komentarzach : "Oferta do dupy. Teraz w C+ płacę 70 zł za wszystkie sportowe kanały bez nSportu. Jak dla mnie oferta zmieni się o ew. dołożenie jednego kanału, który kosztuje 50 zł więcej ... żenada." Mogliby w końcu stworzyć dwa osobne pakiety kanałów - sportowe i filmowe. Jak ktoś ogląda tylko sport to po co mu canal+ family 7. Druga lipa, że teraz będą parować karty z dekoderami. Wygląda na to, że mój Ferguson, na którym mogłem sobie na dysk zewnętrzny filmy nagrywać i odpalać na PS3 czy lapku do wyrzucenia. Jak ktoś miał wcześniej dekoder od Nki albo Cyfry to powinien działać z nową kartą, przynajmniej tak podają w FAQ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Na forum sat kuriera jest takie info: 34 zł dla migrujących do Comfort+ ? dla migrujących do Universe+ 59 zł dla migrujących do Canal+ Silver prawdopodobnie 79 dla migrujących do Canal+ Gold 89 dla migrujacych do Canal+ Platinium (bez multiroom) 99 dla migrujących do Canal+ Platinium z multiroom N-ki 109 dla migrujących do Canal+Platinium z multiroom C+ (dwie karty) 179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)
Czyli jak teraz płacę 75zł to wyjdzie mi 89zł. Nie najgorzej. Czyli za 14zł LM, LE, Serie A i nc GO. To nc Go może być niezłą opcją. Wystarczy dorwać się do wifi i można c+ sport oglądać na smartfonie, bo pewnie przy własnym necie to ładnie by zżarło transfer. Multiroom sam sobie robię na dziko. Tyle tylko, że na każdym z 5 tv leci ten sam program ustawiony na dekoderze, ale w połączeniu z cyfrowym polsatem mi to wystarcza.
Jeśli ta oferta z komentów byłaby prawdziwa to dla mnie zmiana na plus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tak jak powiedziałem te ceny pakietów są tylko dla nowych ludzi. Dla już posiadających cyfrę bądz n będzie taniej kwestia owocnej negocjacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
a jest pakiecik z n premium ,n sport i canal plus sport? bo tak jak Goget pisał płacic 50 pln za sam nsport gdzie z ligi mistrzow leci zawsze Mongolia-Zair to lichwa .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Podstawek zmiazdzył jaja tym multiroomem własnej roboty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Nie ma się co śmiać, też tak mam w domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Przykładowo ogląda ktoś polskie seriale na tvp, to idę do drugiego pokoju z pilotem i sobie odpalam cyfrę
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
tak tak np. mając jeszcze polsat cyfrowy robię tak: na jednym ustawiam c+ sport na drugim eurosport, albo polsat sport i każdy ma to, co lubi (u mnie głównie fani sportu  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
a jest pakiecik z n premium ,n sport i canal plus sport? bo tak jak Goget pisał płacic 50 pln za sam nsport gdzie z ligi mistrzow leci zawsze Mongolia-Zair to lichwa . No właśnie, bo w soboty czy niedziele Cyfra dawała mecze na 4 różnych programach : Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Gol i Canal+ Weekend. Na N-ce dawali ligę mistrzów na nsport i kilku npremium. A teraz nagle w nc+ mamy tylko nsport i canal+ sport Chyba, że na tych filmowych będą wciskać sport.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Mam eN i multipakiet z Cyfry i powiem szczerze ze jest mi to bardzo na rekę. Wie ktos moze do kiedy mozna korzystać z ofery N i oferty C+ na starych zasadach, tzn czy na siłę mnie nie przerzucą do NC+ ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|