Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
Bebok #812350 26/12/2006 23:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Tak - sam przepowiedzialem to skubańcowi wink TAKIEGO FARCIARZA w życiu nie widziałem wink Ale wielkie grats - nalezało mu się. Dziękuję wszystkim za gre w miłym towarzystwie - do następnego razu.

p.s ile było za 1st? 250 ?

pozdr


Bonus: Unibet
alfa #812351 26/12/2006 23:13
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
To tez wazne, bo jak sie zaczl finalowy to bylo chyba 5 v 5 jesli chodzi o ilosc Polakow i reszty nacji ale udalo sieich wytłuc smile

Bebok #812352 26/12/2006 23:14
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
CHyba cos 220 dostal.

Bebok #812355 26/12/2006 23:18
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
troche ponad 210 dostalem

alfa #812358 26/12/2006 23:23
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
A co do roomu - kwestia przyzwyczajenia raczej - zawsze na pcozatek warto postukac na nizszych stawkach niz nominalne i przyzwyczaic sie do softu - na poczatku meczylem sie okrutnie - a teraz baardzo lubie Betsson.

Oskar dla Betsson za caloksztalt i drugi dla polskojezycznego supportu, z ktorym mozna wszystko zalatwic (bo z tymi salcesonami z zachodu ciezko sie dogadac - czasem maja dziwne pomysly wink )

pozdr

wcale_nie #812360 26/12/2006 23:27
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Ja tez lubie betsson, a brakuje mi tylko mozliwosci wykorzystania ppnktow gracza. Przydala by sie opcja np wymianyna gadzety, albo jakies bonusyza wyroobienie ilus tam punktow nie tylko dla nowo rejstrujacych ale takze dla wiuernych graczy. te dwa freerolle to lipa. zreszta w chwili gdy uzbiera sie na Vip monthly freeroll reszta tak jakby przepada. Pozatym Duzy plus dla betsson za te wszystie turneije dla Polakow ( niewazne ze polowa uczestnikow nawet nie wie gdzei jest Polska ;p)

Bebok #812370 26/12/2006 23:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
Podpisuję się pod tym - lojalnościowy bonus, reload, albo Rake back musi być w porządnym roomie. Te turnieje ... szkoda gadać - zwłaszcza w ten tygodniowy w soboty o 12:30 !!! Co to za termin ???

Porządni ludzie o tej porze śpią ... ewentualnie pracują.

Prawda jest taka, że po wyrobieniu powitalnego ludzie wynoszą się do holly jezeli lubi ongame. I po co tak?

Więc apel do Betsson.

Z resztą jest coś planowane od stycznia - zobaczymy czy Betsson wyjdzie na przeciw oczekiwaniom klientów. Mam nadzieję, że tak.

pozdr

wcale_nie #812375 26/12/2006 23:57
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
zobaczymy:) Zreszta w styczniu pierwszy raz skorzystam z tego turniejyu misiecznego tongue Fajnie było by zajac takei miejsce jak w dzisiejszym swiatecznym:) T by było wtedy z 1000$ tongue

Bebok #812376 27/12/2006 00:01
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
hmm holly to ciekawa propozycja:) jeszcze nie mam konta:)
oprocz standardowego bonusu od depozytu daja kalendarz laskami juz za 50 punktow:P

Bebok #814541 27/12/2006 21:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
nie gram już w tym pokerroomie dla gościa 5 raz river doszedł do strita nie gram już . BETSSONOWI MÓWI STANOWCZE NIE !!!

Tombal #814544 27/12/2006 21:48
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Szkoda frown

Bebok #814682 27/12/2006 23:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
wibrator sorrka za te dolarki tongue

th0mas #815349 28/12/2006 13:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
Nie przepadam za tym softem. Bo jak tu przepadac, skoro przez ostatnie 40 minut gry najlepsze pockety jakie dostalem do 97s i A6o...

Ronin_BC #815904 28/12/2006 18:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Mi akurat gra w betsson bardzo spasowała smile

th0mas #819549 30/12/2006 11:20
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
Zapraszam wszystkich do gry w Noworcznym Freerollu tylko dla Polaków !!

Gramy w poniedziałek 01.01.2007, godzina 20.00
Zapisy rozpoczynają się o godzinie 18.30

Podział nagród:

1-sze miejsce - bilet o wartości $50+4
od 2 -10-tego miejsca - bilety o wartości $20+2 ticket
od 11-20-tego miejsca - bilety o wartości $10+1 ticket

Tym razem nie potrzebne bedą tickety - wchodzicie do lobby turniejowegio i rejestrujecie się do gry.

Zapraszamy do gry !!!

Milo
__________________
Betsson Polska
Noworoczny Freeroll tylko dla Polaków !!!
Poniedziałek 01.01.2007 godzina 20.00

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Jak bedzie sprawdzana narodowosc?:D po IP ?

Pozdro

Davidian #821736 30/12/2006 21:08
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Przecież rejestrując się w betsson każdy podaje narodowość - system pewnie odsiewa wszystkich nie-polaków i polakom dopisuje wejściówki na turniej.

Bzyku #821746 30/12/2006 21:15
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Bzyku - Tym razem nie potrzebne bedą tickety - wchodzicie do lobby turniejowegio i rejestrujecie się do gry.


Wiec nie wiem jak to bedzie wygladac ?:D

Davidian #821749 30/12/2006 21:17
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Widocznie Betsson wyszedł z założenia, że tylko Polacy zdążą wytrzeźwieć po sylwestrze na tyle, żeby zagrać w pokera wink

Bzyku #824760 01/01/2007 18:30
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Cos wam Milo nie wyszlo z ta rejestracja

moze wejsc kazdy kto chce frown

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,412 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1