|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Tak - sam przepowiedzialem to skubańcowi  TAKIEGO FARCIARZA w życiu nie widziałem  Ale wielkie grats - nalezało mu się. Dziękuję wszystkim za gre w miłym towarzystwie - do następnego razu. p.s ile było za 1st? 250 ? pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
To tez wazne, bo jak sie zaczl finalowy to bylo chyba 5 v 5 jesli chodzi o ilosc Polakow i reszty nacji ale udalo sieich wytłuc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382 |
troche ponad 210 dostalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
A co do roomu - kwestia przyzwyczajenia raczej - zawsze na pcozatek warto postukac na nizszych stawkach niz nominalne i przyzwyczaic sie do softu - na poczatku meczylem sie okrutnie - a teraz baardzo lubie Betsson. Oskar dla Betsson za caloksztalt i drugi dla polskojezycznego supportu, z ktorym mozna wszystko zalatwic (bo z tymi salcesonami z zachodu ciezko sie dogadac - czasem maja dziwne pomysly  ) pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Ja tez lubie betsson, a brakuje mi tylko mozliwosci wykorzystania ppnktow gracza. Przydala by sie opcja np wymianyna gadzety, albo jakies bonusyza wyroobienie ilus tam punktow nie tylko dla nowo rejstrujacych ale takze dla wiuernych graczy. te dwa freerolle to lipa. zreszta w chwili gdy uzbiera sie na Vip monthly freeroll reszta tak jakby przepada. Pozatym Duzy plus dla betsson za te wszystie turneije dla Polakow ( niewazne ze polowa uczestnikow nawet nie wie gdzei jest Polska ;p)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Podpisuję się pod tym - lojalnościowy bonus, reload, albo Rake back musi być w porządnym roomie. Te turnieje ... szkoda gadać - zwłaszcza w ten tygodniowy w soboty o 12:30 !!! Co to za termin ???
Porządni ludzie o tej porze śpią ... ewentualnie pracują.
Prawda jest taka, że po wyrobieniu powitalnego ludzie wynoszą się do holly jezeli lubi ongame. I po co tak?
Więc apel do Betsson.
Z resztą jest coś planowane od stycznia - zobaczymy czy Betsson wyjdzie na przeciw oczekiwaniom klientów. Mam nadzieję, że tak.
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
zobaczymy:) Zreszta w styczniu pierwszy raz skorzystam z tego turniejyu misiecznego  Fajnie było by zajac takei miejsce jak w dzisiejszym swiatecznym:) T by było wtedy z 1000$ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
hmm holly to ciekawa propozycja:) jeszcze nie mam konta:) oprocz standardowego bonusu od depozytu daja kalendarz laskami juz za 50 punktow:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
nie gram już w tym pokerroomie dla gościa 5 raz river doszedł do strita nie gram już . BETSSONOWI MÓWI STANOWCZE NIE !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
Szkoda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
wibrator sorrka za te dolarki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 929 |
Nie przepadam za tym softem. Bo jak tu przepadac, skoro przez ostatnie 40 minut gry najlepsze pockety jakie dostalem do 97s i A6o...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Mi akurat gra w betsson bardzo spasowała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2006
Posty: 467 |
Zapraszam wszystkich do gry w Noworcznym Freerollu tylko dla Polaków !!
Gramy w poniedziałek 01.01.2007, godzina 20.00 Zapisy rozpoczynają się o godzinie 18.30
Podział nagród:
1-sze miejsce - bilet o wartości $50+4 od 2 -10-tego miejsca - bilety o wartości $20+2 ticket od 11-20-tego miejsca - bilety o wartości $10+1 ticket
Tym razem nie potrzebne bedą tickety - wchodzicie do lobby turniejowegio i rejestrujecie się do gry.
Zapraszamy do gry !!!
Milo __________________ Betsson Polska Noworoczny Freeroll tylko dla Polaków !!! Poniedziałek 01.01.2007 godzina 20.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Jak bedzie sprawdzana narodowosc?:D po IP ?
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Przecież rejestrując się w betsson każdy podaje narodowość - system pewnie odsiewa wszystkich nie-polaków i polakom dopisuje wejściówki na turniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791 |
Bzyku - Tym razem nie potrzebne bedą tickety - wchodzicie do lobby turniejowegio i rejestrujecie się do gry.
Wiec nie wiem jak to bedzie wygladac ?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Widocznie Betsson wyszedł z założenia, że tylko Polacy zdążą wytrzeźwieć po sylwestrze na tyle, żeby zagrać w pokera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
Cos wam Milo nie wyszlo z ta rejestracja moze wejsc kazdy kto chce 
|
|
|
Link skopiowany do schowka