|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Zaprosiłem jutro taką jedną panienkę do kina i nie mam pomysłu na co iść,,,powiedziałem 'coś wymyślę'....chyba jednak pójdę na łatwiznę i 'Listy do M' . Mam nadzieję że jakoś przetrwam wrrr polska komedia romantyczna aż mnie dreszcz przeszedł. Byliśmy na 'Wymyk'bo tylko to pasowało godzinowo, dziewczyna załamana, chyba w życiu nie widziała polskiego dramatu  A później jeszcze wypaliła że 'Dom Zły' to najgorszy film jaki widziała czy coś w tym stylu (jeden z moich ulubionych polskich filmów) :D,,,,,no cóż poprzednia dziewczyna była inteligentna i się do tego przyzwyczaiłem ,,,, całkiem zapomniałem że istnieję też dziewczyny które myślenie może męczyć. Film niezły ale dziewczyna na dłuższą metę out  A tam od razu out  Powiedz jej aby następne wyjście ONA zorganizowała - może ujrzysz jej inne oblicze ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Eroll, trzeba było zająć się "kisielem" a nie kazać jej oglądać film. Wtedy dziewcze byłoby zapewne zadowolone po seansie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To sobie poczekasz jeszcze , ponoć Kurt Sutter ma rozpisana historię Sonsów na 7 sezonów. Piąty już jest zaklepany na 100%, oglądalność serialu jest bardzo dobra więc na pewno na tym się skończy. Tylko się cieszyć, że serial cieszy się popularnością i będzie długo trwał, bo np. z "Jericho" to ledwie drugi sezon dokończyli gdyż oglądalność nie zadowoliła szefostwo stacji telewizyjnych. A szkoda, bo serial był bardzo dobry. Ale męczące jest te skakanie po serialach co sezon. Oglądam Grey's Anatomy S6, później Fringe S2, teraz znów Grey's S7 a w kolejce już czeka Fringe S3. Trochę wybija z rytmu takie ciągłe przeskakiwanie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
pozostaje zabierać tę pannę jedynie do łóżka. duża paczka gum w cenie 1 biletu weekendowego. może tam się dogadacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
pozostaje zabierać tę pannę jedynie do łóżka. duża paczka gum w cenie 1 biletu weekendowego. może tam się dogadacie  Taka taktyka została właśnie przyjęta  Dobra ale wracając do tematu filmów , oglądaliście ten film 'Anatomia Strachu'? Obsada dobra, thrillery lubię więc czekam tylko na impuls żeby przetestować w kinie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
pozostaje zabierać tę pannę jedynie do łóżka. duża paczka gum w cenie 1 biletu weekendowego. może tam się dogadacie  Taka taktyka została właśnie przyjęta  Dobra ale wracając do tematu filmów , oglądaliście ten film 'Anatomia Strachu'? Obsada dobra, thrillery lubię więc czekam tylko na impuls żeby przetestować w kinie  Ale chyba tym razem nie pójdziesz z tą samą laską na ten film?^^ No chyba że zrobisz jej mała 'anatomie strachu' podczas seansu jeżeli wiesz co mam na myśli 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
*] No chyba że zrobisz jej mała 'anatomie strachu' podczas seansu jeżeli wiesz co mam na myśli  "Anatomia strachu" wersja "łóżkowa" - ooops... chyba gumka pękła
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Ktoś się może orientuje co dalej z serialem ,, Luther '' stanęło na 4 odcinku 2 sezonu i cisza. Oczywiście serial polecam ma swój klimat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Dobra ale wracając do tematu filmów , oglądaliście ten film 'Anatomia Strachu'? Obsada dobra, thrillery lubię więc czekam tylko na impuls żeby przetestować w kinie  Dno. Pomysł dobry, ale scenariusz do dupy. Zjebana budowa akcji, postacie. Szkoda nawet miejsca na dysku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
To sobie poczekasz jeszcze , ponoć Kurt Sutter ma rozpisana historię Sonsów na 7 sezonów. Piąty już jest zaklepany na 100%, oglądalność serialu jest bardzo dobra więc na pewno na tym się skończy. Tylko się cieszyć, że serial cieszy się popularnością i będzie długo trwał, bo np. z "Jericho" to ledwie drugi sezon dokończyli gdyż oglądalność nie zadowoliła szefostwo stacji telewizyjnych. A szkoda, bo serial był bardzo dobry. Ale męczące jest te skakanie po serialach co sezon. Oglądam Grey's Anatomy S6, później Fringe S2, teraz znów Grey's S7 a w kolejce już czeka Fringe S3. Trochę wybija z rytmu takie ciągłe przeskakiwanie.  Skończyłem oglądać 4 sezon SOA im dalej tym gorzej pomału to się robi telenowela, ktoś ma podobne odczucia? Aha byłbym zapomniał zacząłem oglądać serial co do którego miałem duże nadzieje, serial pod tytułem ,,Terra Nova'' obejrzałem 2 odcinki co mogę stwierdzić na ich podstawie - co za gówno!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Aha byłbym zapomniał zacząłem oglądać serial co do którego miałem duże nadzieje, serial pod tytułem ,,Terra Nova'' obejrzałem 2 odcinki co mogę stwierdzić na ich podstawie - co za gówno! jakbys troche wiecej oberjzal bys stwierdzil co za szambo adresowane do szczyli wiec mamy watki jak to 16latka zakochuje sie z 17latku i jada na randke do lasu poogladac dinozaury 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
80 milionów - byłem wczoraj w kinie i jestem pod wrażeniem. Bez dwóch zdań nowa jakość polskiego kina historycznego. Walka z systemem z ważnym elementem ulicznym  Bardzo dopracowane postaci i przede wszystkim świetnie ukazana mentalność ubecji. Kreacja Głowackiego  Technicznie też mocno ponad krajowy poziom- plus dla operatora za kolory. Dla nieślepych czytelne analogie do tego co obserwujemy dzisiaj. Bukować bilety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
80 milionów - byłem wczoraj w kinie i jestem pod wrażeniem. Bez dwóch zdań nowa jakość polskiego kina historycznego. Tego filmu raczej nie można zakwalifikować jako nowej jakości polskiego kina historycznego, głównie ze względu na dość wybiórcze podejście do tematu historycznego, o którym opowiada. Te właśnie jego uproszczenia, czy więcej skrócenia, właśnie wpływają na ten swoisty dynamizm, nośność i atrakcyjność filmu. Inaczej mówiąc jest to bardzo łopatologiczna wizja historii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Napisów PL do Moneyball jak widzę jeszcze nie ma. Pytanie brzmi, mogę skądś pobrać napisy angielskie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
TVN 22:05 Watchmen 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Napisów PL do Moneyball jak widzę jeszcze nie ma. Pytanie brzmi, mogę skądś pobrać napisy angielskie ? napiprojekt wyszukuje i polskie i angielskie napisy. W opcjach napi zmien sobie na inglisza i niech szuka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Dzięki, niestety ten sposób mi napisów ENG nie dostarczył. Myślałem że może istnieje jakaś dobra zagraniczna strona-centrum napisów gdzie można by częściej uderzać w takich przypadkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Dzięki, niestety ten sposób mi napisów ENG nie dostarczył. Myślałem że może istnieje jakaś dobra zagraniczna strona-centrum napisów gdzie można by częściej uderzać w takich przypadkach. http://www.opensubtitles.org/pl/subtitles/4415677/moneyball-pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Napisów PL do Moneyball jak widzę jeszcze nie ma. Pytanie brzmi, mogę skądś pobrać napisy angielskie ? Jak obejrzysz napisz czy się podobało , bo tak czytałem opis i jak dla fanów sportu (i nie tylko zresztą) może być całkiem całkiem niezły.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|