Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 23 1 2 3 4 5 6 7 22 23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Originally Posted by eroll
Originally Posted by eroll
Zaprosiłem jutro taką jedną panienkę do kina i nie mam pomysłu na co iść,,,powiedziałem 'coś wymyślę'....chyba jednak pójdę na łatwiznę i 'Listy do M' . Mam nadzieję że jakoś przetrwam wrrr polska komedia romantyczna aż mnie dreszcz przeszedł.

Byliśmy na 'Wymyk'bo tylko to pasowało godzinowo, dziewczyna załamana, chyba w życiu nie widziała polskiego dramatu laugh A później jeszcze wypaliła że 'Dom Zły' to najgorszy film jaki widziała czy coś w tym stylu (jeden z moich ulubionych polskich filmów) :D,,,,,no cóż poprzednia dziewczyna była inteligentna i się do tego przyzwyczaiłem ,,,, całkiem zapomniałem że istnieję też dziewczyny które myślenie może męczyć. Film niezły ale dziewczyna na dłuższą metę out tongue


A tam od razu out tongue Powiedz jej aby następne wyjście ONA zorganizowała - może ujrzysz jej inne oblicze ;P

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Eroll, trzeba było zająć się "kisielem" a nie kazać jej oglądać film. Wtedy dziewcze byłoby zapewne zadowolone po seansie wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Kura
To sobie poczekasz jeszcze , ponoć Kurt Sutter ma rozpisana historię Sonsów na 7 sezonów. Piąty już jest zaklepany na 100%, oglądalność serialu jest bardzo dobra więc na pewno na tym się skończy.

Tylko się cieszyć, że serial cieszy się popularnością i będzie długo trwał, bo np. z "Jericho" to ledwie drugi sezon dokończyli gdyż oglądalność nie zadowoliła szefostwo stacji telewizyjnych. A szkoda, bo serial był bardzo dobry.

Ale męczące jest te skakanie po serialach co sezon. Oglądam Grey's Anatomy S6, później Fringe S2, teraz znów Grey's S7 a w kolejce już czeka Fringe S3. Trochę wybija z rytmu takie ciągłe przeskakiwanie. smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
pozostaje zabierać tę pannę jedynie do łóżka. duża paczka gum w cenie 1 biletu weekendowego. może tam się dogadacie tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Llama
pozostaje zabierać tę pannę jedynie do łóżka. duża paczka gum w cenie 1 biletu weekendowego. może tam się dogadacie tongue

Taka taktyka została właśnie przyjęta grin

Dobra ale wracając do tematu filmów , oglądaliście ten film 'Anatomia Strachu'? Obsada dobra, thrillery lubię więc czekam tylko na impuls żeby przetestować w kinie smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Originally Posted by eroll
Originally Posted by Llama
pozostaje zabierać tę pannę jedynie do łóżka. duża paczka gum w cenie 1 biletu weekendowego. może tam się dogadacie tongue

Taka taktyka została właśnie przyjęta grin

Dobra ale wracając do tematu filmów , oglądaliście ten film 'Anatomia Strachu'? Obsada dobra, thrillery lubię więc czekam tylko na impuls żeby przetestować w kinie smile


Ale chyba tym razem nie pójdziesz z tą samą laską na ten film?^^ No chyba że zrobisz jej mała 'anatomie strachu' podczas seansu jeżeli wiesz co mam na myśli grin

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by ^.msza[Y
*]
No chyba że zrobisz jej mała 'anatomie strachu' podczas seansu jeżeli wiesz co mam na myśli grin


"Anatomia strachu" wersja "łóżkowa"

- ooops... chyba gumka pękła

Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Ktoś się może orientuje co dalej z serialem ,, Luther '' stanęło na 4 odcinku 2 sezonu i cisza. Oczywiście serial polecam ma swój klimat.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by eroll
Dobra ale wracając do tematu filmów , oglądaliście ten film 'Anatomia Strachu'? Obsada dobra, thrillery lubię więc czekam tylko na impuls żeby przetestować w kinie smile

Dno. Pomysł dobry, ale scenariusz do dupy. Zjebana budowa akcji, postacie. Szkoda nawet miejsca na dysku.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Busta
Ktoś się może orientuje co dalej z serialem ,, Luther '' stanęło na 4 odcinku 2 sezonu i cisza. Oczywiście serial polecam ma swój klimat.

według zapewnień BBC ma powstać na 3. sezon, tylko nie wiadomo kiedy powstanie i ile mieć będzie odcinków

http://blogs.indiewire.com/shadowandact/bbc_one_orders_3rd_season_of_idris_elbas_luther

http://www.broadcastnow.co.uk/news/...veils-comedy/drama-plans/5031290.article

Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Kura
To sobie poczekasz jeszcze , ponoć Kurt Sutter ma rozpisana historię Sonsów na 7 sezonów. Piąty już jest zaklepany na 100%, oglądalność serialu jest bardzo dobra więc na pewno na tym się skończy.

Tylko się cieszyć, że serial cieszy się popularnością i będzie długo trwał, bo np. z "Jericho" to ledwie drugi sezon dokończyli gdyż oglądalność nie zadowoliła szefostwo stacji telewizyjnych. A szkoda, bo serial był bardzo dobry.

Ale męczące jest te skakanie po serialach co sezon. Oglądam Grey's Anatomy S6, później Fringe S2, teraz znów Grey's S7 a w kolejce już czeka Fringe S3. Trochę wybija z rytmu takie ciągłe przeskakiwanie. smile

Skończyłem oglądać 4 sezon SOA im dalej tym gorzej pomału to się robi telenowela, ktoś ma podobne odczucia?
Aha byłbym zapomniał zacząłem oglądać serial co do którego miałem duże nadzieje, serial pod tytułem ,,Terra Nova'' obejrzałem 2 odcinki co mogę stwierdzić na ich podstawie - co za gówno!


Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Busta
Aha byłbym zapomniał zacząłem oglądać serial co do którego miałem duże nadzieje, serial pod tytułem ,,Terra Nova'' obejrzałem 2 odcinki co mogę stwierdzić na ich podstawie - co za gówno!

jakbys troche wiecej oberjzal bys stwierdzil co za szambo

adresowane do szczyli wiec mamy watki jak to 16latka zakochuje sie z 17latku i jada na randke do lasu poogladac dinozaury puke

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
80 milionów - byłem wczoraj w kinie i jestem pod wrażeniem. Bez dwóch zdań nowa jakość polskiego kina historycznego. Walka z systemem z ważnym elementem ulicznym wink Bardzo dopracowane postaci i przede wszystkim świetnie ukazana mentalność ubecji. Kreacja Głowackiego aplauz Technicznie też mocno ponad krajowy poziom- plus dla operatora za kolory.
Dla nieślepych czytelne analogie do tego co obserwujemy dzisiaj.


Bukować bilety wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by mat2000
80 milionów - byłem wczoraj w kinie i jestem pod wrażeniem. Bez dwóch zdań nowa jakość polskiego kina historycznego.

Tego filmu raczej nie można zakwalifikować jako nowej jakości polskiego kina historycznego, głównie ze względu na dość wybiórcze podejście do tematu historycznego, o którym opowiada. Te właśnie jego uproszczenia, czy więcej skrócenia, właśnie wpływają na ten swoisty dynamizm, nośność i atrakcyjność filmu. Inaczej mówiąc jest to bardzo łopatologiczna wizja historii.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Napisów PL do Moneyball jak widzę jeszcze nie ma. Pytanie brzmi, mogę skądś pobrać napisy angielskie ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
TVN 22:05 Watchmen smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Skiper
Napisów PL do Moneyball jak widzę jeszcze nie ma. Pytanie brzmi, mogę skądś pobrać napisy angielskie ?

napiprojekt wyszukuje i polskie i angielskie napisy.
W opcjach napi zmien sobie na inglisza i niech szuka wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Dzięki, niestety ten sposób mi napisów ENG nie dostarczył. Myślałem że może istnieje jakaś dobra zagraniczna strona-centrum napisów gdzie można by częściej uderzać w takich przypadkach.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by Skiper
Dzięki, niestety ten sposób mi napisów ENG nie dostarczył. Myślałem że może istnieje jakaś dobra zagraniczna strona-centrum napisów gdzie można by częściej uderzać w takich przypadkach.
http://www.opensubtitles.org/pl/subtitles/4415677/moneyball-pl
wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by Skiper
Napisów PL do Moneyball jak widzę jeszcze nie ma. Pytanie brzmi, mogę skądś pobrać napisy angielskie ?

Jak obejrzysz napisz czy się podobało , bo tak czytałem opis i jak dla fanów sportu (i nie tylko zresztą) może być całkiem całkiem niezły.

Strona 5 z 23 1 2 3 4 5 6 7 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1