Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
[quote=HAGIi Na listach zamknietych takie cos jak bilans jest na pozadku dziennym i nikt nie robi z tym problemu, Moze czasem zapomnie, ale z czasem uzupelnie to.
Ciezko naprawde jest aby kazdy z uzytkownikow robil taki bilans i na koniec roku wybrac najlepszych w danym fachu?
To byloby profesjonalne podejscie, ale znajda sie zaraz tacy, ktorym sie bilansow nie chce robic... [/quote]

Dokładnie tak... To są jasne kryteria... Plus rankingi, które obecnie są kompletnie ignorowane...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by Experto
ja w ogole sie nie udzielam w us sports, bez jaj, w dupe sobie wsadzic mozna takie sondy, wyszla fuszerka - z oscarow rezygnuje!
wesolych swiat

to juz nie pamietasz ile postow nabiles w quasi us sports ? bo ja pamietam smile

to ja na ciebie glosowalem a ty masz to w dupie? LOL no big lol...


Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
przepraszam, że się wtrącę, ale jest okazja wyjaśnić problem... Tombal --> czy mógłbyś uzasadnić swój głos na Experto?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
są jakieś nagrody za zdobycie Oskara?
na przykład zamówienie sobie wybranego napisu pod nickiem? smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Juz po głosowaniu ??
Nie zdazyłem oddac swoich głosów tongue
Ale i tak chyba nikomu by nie pomogły ..
Wyniki wywołały lekkie spięcia ale wg mnie jest kilka nieporozumień jesli chodzi o zwyciezców smile

Gratki jak i dla zwycięzcow tak i dla pokonanych cool

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Dobrze się stało, że niczego nie wygrałem bo po prostu na to nie zasłużyłem. Sprawiedliwość jednak istnieje smile

Gratuluję zwycięzcom oraz nominowanym.

Dziękuję [T]-errorowi za organizację i wszystkim tym, którzy oddali na mnie głosy smile

Pozdrawiam.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Prem, wypadałoby żebyś w następnym roku zasłużył wink Jakiś mały temat albo kilka typów z Lig Ę byłoby wskazane smile

pozdr.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
smile

Niektórzy to rzeczywiście mają problemy. Nawet bawić trzeba się umić.

Nikt nie jest doskonały smile Ja też laugh
Za rok, wprowadzimy zmiany, podwójne podliczanie, expertów od nominacji, analizy tychże, komisję śledczą, szanowne jury ... i tak wielki *** wyjdzie bo dzieciątka zaczną ryczeć na swoją modłę smile

Ludzie, dajta sobie już z tym spokój, więcej luzu, serio to pomaga.

pzdr

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Btw - może dla świętego spokoju ktoś zamknie topic ....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Nirtz
są jakieś nagrody za zdobycie Oskara?
na przykład zamówienie sobie wybranego napisu pod nickiem? smile

Proponuje taki:

"na wymarciu"

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Bardzo, Bardzo dziekuje za wszystkie oddane na mnie glosy.. mimo iz to tylko zabawa bardzo sie ciesze z 2 oscarow (zasluzonych badz nie).. wiecej nie ma sensu pisać, bo nie dla wszystkich to jest chyba tylko zabawa smile


Pozdrowienia ze słonecznej Bydgoszczy, duzo zdrowia i Wesołych Świąt.. Ho Ho HO santa



Riva cop

[Linked Image]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Hagi kolejny madrala jedenego z moich ulubiencow, nawdychal sie oparow z "panskiego stolu" i roznosi madrosci zaszlyszane przypadkiem:]
Ja rowniez nie mam nic do Ciebie.
Szlag mnie trafia jak czytam teksty, "ja nie pisze bo forum...."
W dupe sobie wsadz takie "madrosci" zacznij pisac wroc do aktywnej postaci albo nie zabieraj glosu.
Parafrazujac, albo jestem gowniarzem albo mam jaja:}
Nie sadze zebys to rozgraniczyl, choc jesli dasz rade to zapraszam ponownie;-)
Niby mi nie zalezy ale jakbym dostal oskara to bym sie podniecil jak marcepanowy zajaczek:P

Bawic sie trzeba umiec, a na ta chwile wiekszosc tylko komentuje wyniki ktore ich nie zadawalaja.


Na lopatki rozlozyl mnie tekst Hagiego popierajacy Ignoratora o tym jakoby wynik glosoawania byl do przewidzenia laugh

Nie mam wiecej pytan wink

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
"układ" i wszystko jasne

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by [T
-error]Btw - może dla świętego spokoju ktoś zamknie topic ....

Popieram zdanie T-errora dajmy sobie spokój z tą dyskusją. Z resztą ja już ją skończyłem.

Pozdrawiam Ignorator piwo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Nie bardzo rozumiem tych wszystkich "maruderów". Z tymi głosami piszecie jak komuniści: można głosować na kogo się chce, ale wiadomo, kto powinien wygrać. To, że uważasz, iż Emrod nie zasłużył na Oskara w kategorii "Tenis", to jest Twoje prawo. Ale jeżeli piszesz, że konkurs jest niesprawieliwy, bo Emrod wygrał, to już jest czysta głupota. Po co byłyby takie Oskary, jak zawsze miałby wygrywać ewidentnie najlepszy? Przecież wystarczy w ranking zajrzeć i po sprawie. Każdy przyznaje głos wg własnego uznania. Ja głosowałem na Emroda czy Rivę, bo ich typy bardzo mi pomagały w trakcie roku. Jak ma być tylko jeden słuszny wynik, to niech się zbierze grupa osób, przyzna wszystko wg własnego uznania i po sprawie będzie. Po to było głosowanie, żeby każdy mógł się wypowiedzieć i widać typy Rivy bardziej przysłużyły się ludziom niż typy Ignoratora.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Chcialem serdecznie podziekowac wszystkim dzieki ktorym z tak
zdecydowana przewaga zwyciezylem w kategori '' Tor żużlowy ''.
W nowym sezonie postaram sie aby moje typy byly jeszcze lepsze
niz w tym mijajacym roku 2006.

Jeszcze raz bardzo dziekuje tym wszystkim ktorzy oddali na mnie
swoje glosy , z zuzlowym pozdrowieniem Nicki Pedersen.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,427
Likes: 19
I BYLO NICKI NA SIEBIE GLOSOWAC MOWILAM ZE I TAK NA 1 NODZE WYGRASZ GRATY

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
grin grin grin grin - to komentarz do 'kłótni' jaką zrobiła II edycja Oskarków #Mecz.pl ...

I to wszystko rozegrało się w taki piękny dzień... :]

Jajajego... można tam jakiś komentarz zawsze oczywiście napisać, ale po co jakieś '...' ? ;]

W I edycji było bardzo miło, każdy sobie pogratulował+podziękował i było fajnie, teraz ? ...

Dzięki wszystkim za głosy, bo pobiłem moderatorów tongue 2007 - mam nadzieję będzie również dobry...

I wyloozujcie panowie, to tylko dobra zabawa


:Santa:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Dziękuję serdecznie za głosy oddane na mnie - w sumie bardzo mnie ta sytuacja zaskoczyła ale się cieszę bo to bardzo miłe. Taki prezent pod choinkę smile
Pozdrawiam wszystkich serdecznei i gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim nominowanym bo to że zostajecie zauważeni przez innych już jest zwycięstwem...
PS. Bardzo niepodoba mi się stosunek Experto do zaistniałej sytuacji i sposób jego komentarza smirk... po prostu nieprzystoi koledze

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Biszop uwazalem Cie za pozadnego goscia i zaskoczyles mnie tym negatywnym postem w moją strone
Co z tego, ze znam goscia, ktorego nie nawidzisz? a teksty typu, nawdychal sie oparow z "panskiego stolu" zostaw dla siebie bo nie umiesz panowac nad wlasnymi emocjami
"zacznij pisac wroc do aktywnej postaci albo nie zabieraj glosu." - robilem to kupe lat, pisalem czesto i trzymalem co niektore tematy, wiec chodz troche szacunku prosze. Czemu nie pisze teraz? wałkowane to juz bylo kilka razy, forum schodzi na psy, wole oszczedzic klawiszy, niz napisac cos sensownego, a i tak zostaniesz opierdolony bo komus cos sie nie spodoba
Jesli nie te zlotowki ktore dostajesz pewnie byloby podobnie i nie pisz, ze nie bo glupiemu mozesz takie bajki wkrecac

"Niby mi nie zalezy ale jakbym dostal oskara to bym sie podniecil jak marcepanowy zajaczek:P" - pisalem juz przed wynikami, ze dla mnie zaskoczeniem bylo wogole nominowanie mnie do glownego glosowania i szczerze mowiac gila mnie to czy dostane oskara czy nie. Z powaznymi ludzmi znajacymi sie na fachu rozmawiam na gg albo gdzie indziej i te forum nie traktuje tak jak kilka lat temu priorytetowo bo wiekszosc ludzi powaznych odeszla stad i nie zaglada
jesli masz jakies zale i przeciwskazania to wal na priva, chyba ze publicznie chcesz pokazac, ze jestes super moderatorem i uzytkownikiem tego forum to wal smialo tutaj

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, burbon, aker, Lukasz111, alfa), 1,611 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,267
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1