|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
[quote=HAGIi Na listach zamknietych takie cos jak bilans jest na pozadku dziennym i nikt nie robi z tym problemu, Moze czasem zapomnie, ale z czasem uzupelnie to. Ciezko naprawde jest aby kazdy z uzytkownikow robil taki bilans i na koniec roku wybrac najlepszych w danym fachu? To byloby profesjonalne podejscie, ale znajda sie zaraz tacy, ktorym sie bilansow nie chce robic... [/quote]
Dokładnie tak... To są jasne kryteria... Plus rankingi, które obecnie są kompletnie ignorowane...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
ja w ogole sie nie udzielam w us sports, bez jaj, w dupe sobie wsadzic mozna takie sondy, wyszla fuszerka - z oscarow rezygnuje! wesolych swiat to juz nie pamietasz ile postow nabiles w quasi us sports ? bo ja pamietam  to ja na ciebie glosowalem a ty masz to w dupie? LOL no big lol...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
przepraszam, że się wtrącę, ale jest okazja wyjaśnić problem... Tombal --> czy mógłbyś uzasadnić swój głos na Experto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
są jakieś nagrody za zdobycie Oskara? na przykład zamówienie sobie wybranego napisu pod nickiem? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Juz po głosowaniu ?? Nie zdazyłem oddac swoich głosów Ale i tak chyba nikomu by nie pomogły .. Wyniki wywołały lekkie spięcia ale wg mnie jest kilka nieporozumień jesli chodzi o zwyciezców  Gratki jak i dla zwycięzcow tak i dla pokonanych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Dobrze się stało, że niczego nie wygrałem bo po prostu na to nie zasłużyłem. Sprawiedliwość jednak istnieje  Gratuluję zwycięzcom oraz nominowanym. Dziękuję [T]-errorowi za organizację i wszystkim tym, którzy oddali na mnie głosy  Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Prem, wypadałoby żebyś w następnym roku zasłużył  Jakiś mały temat albo kilka typów z Lig Ę byłoby wskazane  pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
 Niektórzy to rzeczywiście mają problemy. Nawet bawić trzeba się umić. Nikt nie jest doskonały  Ja też  Za rok, wprowadzimy zmiany, podwójne podliczanie, expertów od nominacji, analizy tychże, komisję śledczą, szanowne jury ... i tak wielki *** wyjdzie bo dzieciątka zaczną ryczeć na swoją modłę  Ludzie, dajta sobie już z tym spokój, więcej luzu, serio to pomaga. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Btw - może dla świętego spokoju ktoś zamknie topic ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
są jakieś nagrody za zdobycie Oskara? na przykład zamówienie sobie wybranego napisu pod nickiem?  Proponuje taki: "na wymarciu"
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Bardzo, Bardzo dziekuje za wszystkie oddane na mnie glosy.. mimo iz to tylko zabawa bardzo sie ciesze z 2 oscarow (zasluzonych badz nie).. wiecej nie ma sensu pisać, bo nie dla wszystkich to jest chyba tylko zabawa  Pozdrowienia ze słonecznej Bydgoszczy, duzo zdrowia i Wesołych Świąt.. Ho Ho HO Riva [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Hagi kolejny madrala jedenego z moich ulubiencow, nawdychal sie oparow z "panskiego stolu" i roznosi madrosci zaszlyszane przypadkiem:] Ja rowniez nie mam nic do Ciebie. Szlag mnie trafia jak czytam teksty, "ja nie pisze bo forum...." W dupe sobie wsadz takie "madrosci" zacznij pisac wroc do aktywnej postaci albo nie zabieraj glosu. Parafrazujac, albo jestem gowniarzem albo mam jaja:} Nie sadze zebys to rozgraniczyl, choc jesli dasz rade to zapraszam ponownie;-) Niby mi nie zalezy ale jakbym dostal oskara to bym sie podniecil jak marcepanowy zajaczek:P
Bawic sie trzeba umiec, a na ta chwile wiekszosc tylko komentuje wyniki ktore ich nie zadawalaja.Na lopatki rozlozyl mnie tekst Hagiego popierajacy Ignoratora o tym jakoby wynik glosoawania byl do przewidzenia  Nie mam wiecej pytan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
-error]Btw - może dla świętego spokoju ktoś zamknie topic .... Popieram zdanie T-errora dajmy sobie spokój z tą dyskusją. Z resztą ja już ją skończyłem. Pozdrawiam Ignorator 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Nie bardzo rozumiem tych wszystkich "maruderów". Z tymi głosami piszecie jak komuniści: można głosować na kogo się chce, ale wiadomo, kto powinien wygrać. To, że uważasz, iż Emrod nie zasłużył na Oskara w kategorii "Tenis", to jest Twoje prawo. Ale jeżeli piszesz, że konkurs jest niesprawieliwy, bo Emrod wygrał, to już jest czysta głupota. Po co byłyby takie Oskary, jak zawsze miałby wygrywać ewidentnie najlepszy? Przecież wystarczy w ranking zajrzeć i po sprawie. Każdy przyznaje głos wg własnego uznania. Ja głosowałem na Emroda czy Rivę, bo ich typy bardzo mi pomagały w trakcie roku. Jak ma być tylko jeden słuszny wynik, to niech się zbierze grupa osób, przyzna wszystko wg własnego uznania i po sprawie będzie. Po to było głosowanie, żeby każdy mógł się wypowiedzieć i widać typy Rivy bardziej przysłużyły się ludziom niż typy Ignoratora.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,681 |
Chcialem serdecznie podziekowac wszystkim dzieki ktorym z tak zdecydowana przewaga zwyciezylem w kategori '' Tor żużlowy ''. W nowym sezonie postaram sie aby moje typy byly jeszcze lepsze niz w tym mijajacym roku 2006.
Jeszcze raz bardzo dziekuje tym wszystkim ktorzy oddali na mnie swoje glosy , z zuzlowym pozdrowieniem Nicki Pedersen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,411 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,411 Likes: 19 |
I BYLO NICKI NA SIEBIE GLOSOWAC MOWILAM ZE I TAK NA 1 NODZE WYGRASZ GRATY
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
 - to komentarz do 'kłótni' jaką zrobiła II edycja Oskarków #Mecz.pl ... I to wszystko rozegrało się w taki piękny dzień... :] Jajajego... można tam jakiś komentarz zawsze oczywiście napisać, ale po co jakieś '...' ? ;] W I edycji było bardzo miło, każdy sobie pogratulował+podziękował i było fajnie, teraz ? ... Dzięki wszystkim za głosy, bo pobiłem moderatorów  2007 - mam nadzieję będzie również dobry... I wyloozujcie panowie, to tylko dobra zabawa :Santa:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Dziękuję serdecznie za głosy oddane na mnie - w sumie bardzo mnie ta sytuacja zaskoczyła ale się cieszę bo to bardzo miłe. Taki prezent pod choinkę  Pozdrawiam wszystkich serdecznei i gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim nominowanym bo to że zostajecie zauważeni przez innych już jest zwycięstwem... PS. Bardzo niepodoba mi się stosunek Experto do zaistniałej sytuacji i sposób jego komentarza  ... po prostu nieprzystoi koledze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Biszop uwazalem Cie za pozadnego goscia i zaskoczyles mnie tym negatywnym postem w moją strone Co z tego, ze znam goscia, ktorego nie nawidzisz? a teksty typu, nawdychal sie oparow z "panskiego stolu" zostaw dla siebie bo nie umiesz panowac nad wlasnymi emocjami "zacznij pisac wroc do aktywnej postaci albo nie zabieraj glosu." - robilem to kupe lat, pisalem czesto i trzymalem co niektore tematy, wiec chodz troche szacunku prosze. Czemu nie pisze teraz? wałkowane to juz bylo kilka razy, forum schodzi na psy, wole oszczedzic klawiszy, niz napisac cos sensownego, a i tak zostaniesz opierdolony bo komus cos sie nie spodoba Jesli nie te zlotowki ktore dostajesz pewnie byloby podobnie i nie pisz, ze nie bo glupiemu mozesz takie bajki wkrecac
"Niby mi nie zalezy ale jakbym dostal oskara to bym sie podniecil jak marcepanowy zajaczek:P" - pisalem juz przed wynikami, ze dla mnie zaskoczeniem bylo wogole nominowanie mnie do glownego glosowania i szczerze mowiac gila mnie to czy dostane oskara czy nie. Z powaznymi ludzmi znajacymi sie na fachu rozmawiam na gg albo gdzie indziej i te forum nie traktuje tak jak kilka lat temu priorytetowo bo wiekszosc ludzi powaznych odeszla stad i nie zaglada jesli masz jakies zale i przeciwskazania to wal na priva, chyba ze publicznie chcesz pokazac, ze jestes super moderatorem i uzytkownikiem tego forum to wal smialo tutaj
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|